Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Panowie jak szybko dochodzicie

Polecane posty

Gość gość
To jak szybko dochodzimy to zależy od Was miłe Panie.

Gość gość
Jak przebywam gdzie patrzę na seksowne kobiety to idę do wc i wytryskuję momentalnie.

Gość gość
Jak żona ciągnie a ciągnie idealnie to Max 7 minut. Jak się bzykamy to 15-20

Gość gość
Gdy ona na mnie patrzy to sama rozkazuje w ile minut. Odlicza.Tak około dwóch minut. Zaczyna liczyć na głos od dziesięciu w dół.

Gość gość
jak chcesz dłużej to wypróbuj Titan Gel marki Love Stim ja teraz mogę długo mocno i mam bardzo duży wytrysk

Gość gość
Przychodzi mi do głowy tylko jedno IQ MAN. Stosuję go od czasu kiedy pojawiły się u mnie pierwsze problemy z potencją. Zaleta jest taka, że dostępny jest bez recepty, poprawia erekcje. Pozwala oszczędzić krępujących sytuacji.Nie są to tabletki które dają doraźny efekt one poprawiają sytuacje na stałe.

Gość gość
Ja też stosowałem iqman i jestem bardzo zadowolony z efektów jakie uzyskałem. Dzisiaj wiem, że to iż wybrałem ten środek był bardzo dobrym rozwiązaniem

Gość gościniec 22
To zależy jak daleko mam, na przykład do spożywczego dochodzę szybko bo muszę tylko zejść po schodach dwa piętra, nawet nie muszę butów ubierać ale już np. do Biedronki mam dalej ale tam chodzę raz w tygodniu a do galerii handlowej to mam z 10 kilometrów to wtedy nawet muszę sobie kanapki na drogę zabrać i wodę w butelce i robię 2 - 3 postoje po drodze więc dochodzę zdecydowanie dłużej. W zasadzie mogę powiedzieć, że jak mam blisko do dochodzę szybko a jak dalej to wolniej. Dziękuję za uwagę.

Gość gość
Na spadek potencji szczerze mogę polecić środek o nazwie IQman. Też cierpiałem na ten problem, stosowałem wiele preparatów, niestety bezskutecznie. Dopiero po IQman moje życie seksualne wróciło do normy

Gość gość
Przez wiele lat zmagałem się z kompleksem rozmiaru penisa przez co moje życie seksualne praktycznie nie istniało. Byłem już bliski poddania się kosztownej i nie do końca bezpiecznej operacji. Na szczęscie w odpowiednim momencie trafiłem na Member XXL produkt naprawdę działa! Stosuję go dopiero przez 2 miesiące a mój penis jest już większy o 3cm http://nplink.net/kV3xzEzE

Gość gość
Przychodzi mi do głowy tylko jedno IQ MAN. Stosuję go od czasu kiedy pojawiły się u mnie pierwsze problemy z potencją. Zaleta jest taka, że dostępny jest bez recepty, poprawia erekcje i co ważne dla niektórych facetów zmienia rozmiar członka. Pozwala oszczędzić krępujących sytuacji.Nie są to tabletki które dają doraźny efekt one poprawiają sytuacje na stałe.

Gość gość
Zgadzam się co do iqman, sam brałem te tabletki i jak dla mnie toich działanie określiłbym jednym słowem rewelacyjne. Zresztą, żona tez teraz twierdzi, ze takich orgazmów jak teraz tonie miała już dawno, może zaraz po ślubie...

Gość gość
No właśnie, też bym chciała wiedzieć... Mój facet też nie może dojść jak jest ze mną, dopiero jak mu zrobię łóda to dochodzi. Zastanawiam się czy to moja wina? On jest trochę starszy ode mnie, ja mam 27 lat a on 36.

Gość gość
Tak szybko jak chcę. Po latach doświadczeń, dostosowuję się do partnerki. Mamy ochotę na szybki numerek, to chwila i jest. Wyjazd, jedziemy, któreś z nas ma ochotę i jest. A w spokoju, nastroju, jest długo i wiele razy, do momentu kiedy jedno z nas opada z sił;) To długo może być i pół nocy :)

Gość pomian
No właśnie sam dochodze bardzo szybko. Zdecydowanie za szybko chociaz zalezy to głównie od tego jak jestem podniecony. Jak jestem za bardzo podniecony to dochodzę czasami od razu po włożeniu.Albo w kilkanaście sekund.Z przerywaniem czego moja laska nie lubi bo ona by mogla cały czas. tak normalnie to dochodze w minutę albo dwie. Chciałbym dłuzej ale testowalem wiele sposobów i nic nie pomaga.

Gość gość
Śliczne kobiety podczas pierwszych stosunków zawsze powodują że facetowi szybko fiut grubieje i sztywnieje a wytrysk jest bardzo obfity i szybko się pojawia. Dopoki nie napatrzymy się na jej piękne ciało i nie nacieszymy wzroku pięknem jej piersi, pupy i ślicznej sylwetki to tryskamy szybko.

Gość gość
Nie pomaga gumka? Taka na przedwczesny wytrysk? Poza tym za drugim razem też tak szybko dochodzisz? Czasami wystarczy sobie zwalić wcześniej przed stosunkiem oraz potem możesz o wiele dłużej. Jeszcze niezłą opcja są chusteczki orgasm control.

Gość pomian
Właśnie nie pomaga.Albo się stresuję i cżłonek mi opada. Albo kończę stak samo szybko. Poza tym to nie to w gumie Próbowałem masturbacji ale tak samo szybko dochodzę. No i ten drugi raz nie jest taki przyjemny jak pierwszy. NIe przynosi mi takiej satysfakcji. O chusteczkach nie słyszałem

Gość gość
A szkoda bo aktualnie jest to moim zdaniem najlepszy sposób na przedwczesny wytrysk.Chusteczki są nasączone środkiem przedłużającym stosunek oraz smarujesz sobie członka przed. Możesz dzięki temu o wiele dłużej. Sam również długodystansowcem nie jestem ale przed tym jak odkryłem te chusteczki to mogłem o wiele, wiele krócej. Z chusteczkami jest o wiele przyjemniej. Tak wiec polecam i to zdecydowanie. Jedyny minus to dostepność. Bo nie kupisz ich normalnie tak jak gumek w marketach czy na stacji benzynowej ale trzeba zamawiać przez intternet.

Gość gość
Pomian pomogę Ci. Kup sobie Emla Krem zdecydowanie pomoże tylko nie przesadzaj ze smarowanie bo naprawdę jest mocny. Wypróbuj najpierw sam smaruj w tym miejscu gdzie najbardziej czujesz podniecenie na pewno niesmaruj całego penisa . Możesz posmarować odczekać 3/5 min po do dzieła. Tylko pamiętaj wypróbuj najpierw sam bo jak za bardzo znieczulisz to Ci niestanie. Powodzenia!

Gość gość
ja jak chce dłużej wytrzymać to ze 2-3 godziny przed sexem strzepie sobie konia to później mogę dwa razy dłużej . Też tak macie??

Gość gość
Zależy. Jak robię to ręką to 2 minuty i po robocie. Jak robię to sztuczną pusią z cyberskóry to około 10 min

Gość gość
dziś Ja sobie walę 30 min przed seksem i wtedy mogę posuwać nawet 20 minut.

Gość gość
dziś Ale pytasz ile mi zajmuje seks bez walenia przed? Krótko 5-10 minut.

Gość gość
mi się teraz coś zrobiło że im lużniejsza jest cipka tym mi lepiej też tak macie?? dla mnie teraz to ideał lużna ciepła i mokra cipka

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.