Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nadiae

40, 50 latki, codzienność, pasje, życie, marzenia

Polecane posty

Gość gość
Może teraz będzie pisal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wątek się nie rozwinie jeśli nie będziemy się tutaj " rozbierać " :) Nikogo nie interesują na dłuższą metę enigmatyczne wynurzenia na tematy ,które umierają po jednym dniu . Więc jak ?:) rozbieramy się ?:) Róża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja gość z wczoraj g 15:06, ja już trochę sie rozebrałam. Myslę,że bedac w tym przedziale wiekowym kazdy z nas ma sprawy,które mu w zyciu wyszły i te które nie wyszły. Wszyscy wiemy ,że łatwo nie było(no chyba ,że są szczęsciarze,którym wszystko udało się).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Suzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czarny Księżyc , jestem z 1972 . Jak zarobisz to napisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widze ze gimbaza juz sie tu zakocila 19.11 wczoraj,tak kotku bedziemy sie rozbierac i tanczyc bedzie wesolo,nie bedziemy rozprawiac o d.Maryni bo by ci bylo bardzo nuuudno,zadowolona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam z pracy :) za późno wstałam i nie zjadałam śniadania bo w dylemacie czy zjeść samej czy dać jeść" gadzinie " czyli 2 psom i 3 kotom doszłam do wniosku ,ze ja zjem w pracy a one musiałby czekać do 13.00 więc wybór okazał się prosty :) Moje " gady " to w większości znajdki oprócz najstarszej labradorki - istnej seniorki tej menażerii :) Róża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdaje się ,że nie zrozumiałaś przenośni o " rozbieraniu ": :) Róża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadiae
hej Robaczki :) Różo pracujesz do 13? ja też tak chcę :) ja dopiero sie obudziłam, i dalej cichutko czekam na wiosnę :) Nadiae

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Roza-nie zrozumialam tego tematu o 'rozbieraniu sie' noo kurffa nie rozumiem oco biega,mamy sie porozbierac wszystkie czy jak? Piaslam juz ale nie wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadiae - pisałaś na początku ,że jesteś przez jakiś czas wyłączona z aktywności życiowej , możesz napisać dlaczego ? Róża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadiae
Roza po prostu kilka dni jestem uziemniona, ale za chwilkę to się zmieni :) nic złego :))) Nadiae

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dalej malutko rozumiem bo nie wiem co znaczy uziemiona ? ?? Wyjaśnij mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmisia
Witam was,pisze z Mazur,nie mam za duzo czasu zaraz wybywam na zebranie do synka szkoly,jestem po40,od ponad 20 lat pisze amatorsko poezje,lubie rosliny i zwierzeta,na rzie tyle o mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czarny Księżycu gdzie jesteś , bo tu sama wazelina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam jest tu ktoś? Ten z 11ej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem :) ale to nie ten z 11-tej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo ja jestem ten z 11ej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co dalej :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smof
dalej to sie pewnie skonczy slodzenie choc jeszcze kilka "kawek" pewnie bedzie a zacznie sie "proza zycia" x taaak wiem marudze chocm pewnie predzej mi sie uda rzucic palenie niz marudzenie milego dzionka (reszty dzionka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No witam :) Pracuję do 13 .00 ale za to często w niedzielę a i nawet teraz jestem w pracy :) Dziś sobota , mąż ma wolne więc polecieliśmy na giełdę - mamy niedaleko giełdę samochodowo - różną po której uwielbiamy łazić . Wyznaczyliśmy sobie 2 godziny ,żeby wrócić przed pracą do domu i jeszcze jakiś obiad ugotować ale okazało się , że po 2 godzinach jesteśmy dopiero w połowie imprezy :) do domu wpadliśmy na ostatnią prawie chwilę i już jestem w pracy . Ale ...:D kupiłam piękny obrus na stół na taras i fikuśny portfelik , do którego mam zamiar chować słuchawki od telefonu żeby się nie kłębiły bez ładu w torebce :) Mąż oczywiście też coś przytargał do domu ale jego asortymentu nawet nie staram się ogarnąć:) Jaki maci plan na jutrzejszy dzień ? bo podobno ma być pięknie . Ja oczywiście w pracy ....:) Róża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś [15:56- Różo- ładnie to opisałaś :) szczególnie o tych zakupach na giełdzie. Dzień rzeczywiście piękny ale ja z domu nie wychodzę, zabrałam trochę pracy do domu i też pracuję. Wieczorem może jakaś fajna "kąpiel w bąbelkach", książka do poduszki i telefon od przyjaciela, z którym od ponad roku popisuję w sieci. Ty masz męża a ja niestety od zawsze sama i nie mam nawet do kogo ust otworzyć. Pozdrawiam wszystkich. Taka Jedna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro z popisywania w sieci przeszliście na wyższy poziom czyli rozmowy , na razie przez telefon , to może jest światełko w tunelu ?:) Róża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość-dziś raczej nie ale nie będę tu o tym pisała. Szkoda, bo to jest najlepszy jak dotąd facet, którego poznałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wedle życzenia :) Co zaś do marzeń to moim marzeń na ten rok jest : żeby starszy syn wyprowadził się wreszcie z domu :) To dobre dziecko ale już czas . Róża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile wiosen twoj syn ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest w zdecydowanie " poborowym " wieku do samodzielnego życia - 26 lat :) Róża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no za długo nie powinien z Toba mieszkać, bo mu to na dobre nie wyjdzie, trzeba wiedzieć kiedy odciąć pępowinę żeby nie zaszkodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×