Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nadiae

40, 50 latki, codzienność, pasje, życie, marzenia

Polecane posty

Gość gość
Jest tu ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słonecznik dzięki za pomoc,znalazłam prywatny pokój w Palma de Mallorca dla 2os. za 29e, a za tydzień tylko 150e,tanio ale tak trochę bez wygod ,chociaż bardzo dobre opinie są od Niemców, ale może to ta cena.Niemcy są oszczedni chcieli by wakacje darmo mieć, ale trzeba też dojechać tam na miejsce,wiem że są taksówki ale miejscowi jak widzą turystę to biorą 10-krotnie,jakbyś napisała jak sobie poradziliscie z dojazdem? I u mnie tylko po niemiecku się dogadam więc chyba będzie ciężko? A jak zamawiacie samolot? Nie wiem czy dam radę? Cena jest zachęta bo normalnie w hotelu trzeba by wydać 5-krotnosc tego,nie ma też dokładnego opisu ile jest do plaży, do innego miasta itd.Wpisy są bardzo miłe, wiem że to centralny punkt,są sklepy na miejscu i plaża też jakoś blisko,właściwie pokoju używa się tylko do spania,więc komfort nie musi być, wystarczy że jest czysto,wynajmują Niemcy taka starsza parka więc spoko,lepiej by było to co mówiłaś -finca i wychodzi nawet po 10e na osobę więc jeszcze taniej i jest pełny komfort basen,sauna,ale gdzie znalesć taka miła grupę ludzi koło 50-taki? A Ty wyjechałas z rodziną? Słyszałam gdzieś że trzeba mieć prawko jazdy jakieś specjalne jeśli się wynajmuje auto,wyżywienie ceny porównywalne jak w kraju tak? Jeśli chodzi o jedzenie to wolę sobie coś kupić od tubylców niż jeść w hotelu,jeśli masz chwilę czasu to napisz jak to zorganizować można i te dojazdy na miejsce,nie wiem czy się dogadam po niemiecku?Dużo znaków zapytania,jeśli możesz odpisz proszę przeanalizuje to jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo miło się Was czyta,planujecie,wyjeżdżacie,gawędzicie o gotowaniu.Ja mam 51 lat,rozwiodłam się z mężem,teraz jestem sama,sama jeżdżę w góry lub nad morze.Praca do 18.00 .Patrzę na świat inaczej,dostrzegam więcej ale nie chce mi się tak jak Wam.Podziwiam ludzi z pasją,ale sama ich nie mam.Jest mi smutno ,może macie receptę jak dalej żyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam w słoneczny dzień ale zimny jak ..... nóżki w galarecie :) Tak sobie leniwie gawędzicie że cieplej się robi :) Wczoraj byłam z psami na spacerze i to dość długim, ubrana w prawie wszystkie swoje najcieplejsze ubrania a na wierzch puchowa kurtka tak ,że wyglądałam niczym ludzik Michelin :D \Ale gadzinę przegoniłam porządnie żeby mi później nie skrzeczały ,ze im nudno na podwórku . Koty wychodzą niechętnie i to tylko mam wrażenie na siku i do domu. A psom gotuję co popadnie :) zresztą one najchętniej jedzą to co ludzie , Fiśka tak pożera nawet kiszoną kapustę ,ze aż przykro patrzeć :) Co do wakacji to powiem wprost .... nie mamy zbyt wielkich doświadczeń bo dopiero w tamtym roku po raz pierwszy byliśmy za granicą ,po raz pierwszy lecieliśmy samolotem i w ogóle wielu rzeczy doświadczaliśmy po raz pierwszy :) Prawda jest taka ,że jak człowiek był młodszy to zawsze było coś - schorowani rodzice , dzieci wymagające ciągłej uwagi i najczęściej co tu dużo mówić brak pieniędzy. Później mieliśmy pieniądze ale za to nie mieliśmy czasu :) Teraz - chwalić Boga - wkraczamy w czas kiedy mamy jedno i drugie, oczywiście bez przesady jeśli chodzi o forsę ale jak mówi nasz " znajomy krawiec z NY " - biedy nie ma :) Mojemu mężowi jest wszystko jedno gdzie sędzi wakacje więc ja rozmyślam nad Portugalią albo Turcją . A że doświadczeń nie mamy żadnych , no prawie żadnych to właściwie nie ma znaczenia gdzie polecimy :D Róża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dalej żyć ? a jakbyś chciała ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dalej żyć ? a jakbyś chciała ?:) Róża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witamy nowa kolezanke! Smutno jest gdy trzeba sie rozstac,nie jestem wsc****a ale moze lepiej jest nieraz odpuscic poczekac a moze sie jakos ulozy?jest bardzo trudno dzisiaj znalesc wartosciowego czlowieka i takiego ktory bedzie pasowal tj. Nadawal na tych samych falach,faceci w naszym wieku maja rozne upodobania,przyzwyjaczenia i wymagania,wiedza czego chca tylko ze nieraz nie jest to mile widziane u nas kobiet,przypomnialo mi sie jak dawalam kiedys ogloszenie do gazety o prace dodatkowa, to nieslychane ze na takie anonse dzwonia samotni faceci i to naprawde niektorzy byli bardzo wartosciowi ludzie z tego co mowili,kilku mialo wlasna firme,paru dobre zarobki i chcieli sie poprostu spotkac,tylko ze ja nie szukam chlopa! Co tez oni sobie mysla gdy dzwonia w sprawie pracy,opowiadaja swoj zyciorys a ja nie wiem do czego facet zmierza? I tak przez godzine trajluje a moj misio udaje ze spi a wszystko slyszy,faceci dzisiaj nie ufaja ogloszeniom towarzyskim, smieszne to ale prawdziwe,chcialam tylko powiedziec ze jest sporo samotnych facetow na tej planecie ktorz szukaja kobiet,ale jak zycie znam trzeba nie jedna zabe pocalowac nim sie znajdzie tego jedynego. Glowa do gory nowa kolezanko,w necie jest duuuuzo opowiesci takiej tresci,jedna kobieta opowiadala ze zycie miala podle 3 razy slubowala i zostala z 4-ka dzieci sama ,nie miala pieniedzy na gazete i tak sie stalo ze poszla wyrzucic smieci i zobaczyla gazete otwarta na str. Mayrymonialne,wziela z ciekawosci,w domu wpadl jej w oko anons,postanowila zadzwonic facet przyjechal i sie z nia ozenil, nie wierzyla ze moze ktos ja zechciec z 4-ka dzieci ! Dzisiaj mieszkaja w Hiszpanii w pieknym domu, robi hopnoze regresyjna,w necie sa jej filmiki,przyjezdza do niej masa ludzi na hipnoze i uzdrawianie,kobieta wie ze zyje, caly rok ma wakacje,zycie potrafi byc przewrotne,wszystko moze sie wydazyc jeszcze,Pocieszylam??? Rozpisalam sie sorry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki Roza,fajnie ze ktos sie odzywa, na dworze zimno strasznie,az strach isc po zakupy bo taki wiatr mrozny wieje jak na syberii, dobrze ze nie musze narazie isc do pracy,musze pilnowac mojego bo takie ma bole plecow ze strach go zostawic samego w domu,tak to w zyciu bywa ze skakal,latal w lecie a teraz z lozka wstac nie moze,na przeswietlenie trzeba czekac bo duzo ludzi jest, musze z nim wszedzie chodzic jak z malym dzieckiem,a jak smiesznie chodzi ,a steka istny teatr robi,ale bede miala ubaw zaraz bo zachcialo mu sie jesc,wzial pierogi tortelini i sie pyta z czym sa one,mowie ze z grzybami a one sa z miesem i grzybami,a on nie jada miesa w ogole! No przyniosl je bedzie gotowal zaraz ,czemu nie poczyta sobie z czym one sa? Nie chce sie oczow meczyc?to wrabie te pierogi z miesem ,a cooo? Mieso to nie trucizna no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My tradycyjnie przy sobocie polecieliśmy na giełdę. Kupiłam tylko żarcie dla psów. Zmarzłam za to tak ,że zmarszczki koło oczu mi się pogłębiły :) Przez kłopoty z cukrem bardzo szybko marzną mi stopy mimo profesjonalnych ;) kalesonów i podwójnych skarpet . Dopiero 2 łyki koniaku przywróciły mi krążenie i temperaturę . U mnie rano - 12 st.C i bardzo sucho. Róża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czekam na wiosnę tym niecierpliwiej że do cięższych prac w ogrodzie mam pana Staszka :) Pan Staszek to taki trochę bezdomny - trochę specjalista do wszystkiego . Nakupiłam kilka drzewek , trochę róż i innych krzaków i pewnie będzie tak jak zwykle - Staszek wszystko pięknie posadzi a mąż wykosi tego przynajmniej 1/3 jęcząc przy tym ,ze specjalnie to sadzę , żeby utrudniać im koszenie . Ja na to zawsze odpowiadam że trzeba było na całym trawniku przed domem i za domem wylać beton i nie byłoby żadnego problemu . Ale za to siedzieć na ławce pośród drzewek i krzaczków to pierwszy :) Lubicie grzebać w ziemi ? :) Róża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marrtaa55
Witam, ja lubię grzebać w ziemi, chociaż kondycja już coraz gorsza, głownie z powodu sarkoidozy i ogólnej jakiejś nerwicy w trakcie rozpoznawania. W tym wieku to coraz trudniej znaleźć kogoś sensownego. Ja może nie szukam, chociaż średnio jestem zadowolona z meża... ale mam koleżanki, które szukają. Głownie w necie i to co opowiadają to napradę powoduje niesmak. Pewnie zdarzają się jakis cudowne związki w ten sposob zaczęte, ale to rzadkość. Więcej wyrachowania, traktowania człowieka jak przedmiotu i innych patologii. Przykre to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Roza, ta rozgrzewka za pomoca koniaku bardzo mnie zainteresowala :-D Z kasa to tak jest, ze najpierw sie jej nie ma i czlowiek sie martwi jak rachunki zaplacic. Potem sie ja ma (w miare...) i sie martwi zeby nie stracic. W sumie chyba wole nic nie posiadac bo czuje sie lzejsza :D A to by mi sie zdecydowanie przydalo tak czy siak :D Moje dwa psy teraz leza na kanapie lapami do gory i chrapia. Maz wlasnie wyszedl zeby przyniesc jakas kolacje bo nie chcialo sie nam gotowac. Troche szkoda bo swieze ryby kupilam ale moze psy beda mialy ochote jutro... Slonecznik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Portugalia jest bardzo fajna. Polecam na wyjazdy! Ludzie sa przyjaznie nastawieni, jedzenie bardzo smaczne, wino dobre, piekne widoki (lubie morze) i ogolnie niedrogo. Jest tez bardzo miedzynarodowo bo maja taki specjalny program dla emerytow, ze nie placisz podatku bodajze przez 10 lat jezeli sie tam na emeryturze osiedlisz wiec mase Francuzow, Szwedow, Niemcow, Anglikow itd. kupilo tam sobie domek. Dogadasz sie w kazdym jezyku. Lubie Portugalskie tradycyjne dania z ryba oraz ich wina...lubia ich muzyke i klimaty. Super kraj dla ludzi na luzie. Nie chcialabym tam pracowac bo gospodarka i zarobki sa takie sobie...ale na wakacje Portugalia jest swietna. W Turcji mentalnosc ludzi jest troche inna i ze tak powiem troche natretna. Mnie to irytowalo ale kazdy jest inny. Poza tym mialam problemy z zolandkiem wiec to wplynelo na wrazenia z wakacji. Slonecznik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2018.03.02 Bardzo miło się Was czyta,planujecie,wyjeżdżacie,gawędzicie o gotowaniu.Ja mam 51 lat,rozwiodłam się z mężem,teraz jestem sama,sama jeżdżę w góry lub nad morze.Praca do 18.00 .Patrzę na świat inaczej,dostrzegam więcej ale nie chce mi się tak jak Wam.Podziwiam ludzi z pasją,ale sama ich nie mam.Jest mi smutno ,może macie receptę jak dalej żyć? o Nie mam recepty. Przykro mi, ze Ci smutno! Gdybys mieszkala obok mnie moze moglybysmy pojsc na spacer razem? Byloby razniej! Moze moglabys gdzies kolezanke wyciagnac? Z wlasnego doswiadczenia wiem, ze lepiej mi idzie gdy sie troche poruszam, pojade gdzies rowerem, pojde na wedrowke. Z tego co napisalas, wydaje mi sie ze naprawde robisz wszystko zeby czerpac z zycia pelnymi garsciami. Czujesz sie smutna z jakiegos konkretnego powodu (brak zwiazku etc.) czy tak ogolnie? Wiery mi, jest masa ludzi w zwiazkach, ktorzy zatruwaja sobie zycie. Nieraz sie naslucham od kolezanek...Napri miec swiety spokoj. awde czasem lepiej byc samemu, robic co sie chce Glowa do gory! Moze sproboj jakas wycieczke grupowa? Slonecznik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty z nocy, spać nie możesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje: codzienność - praca, dom, rodzina; pasje-brak, raczej wiele krótkotrwałych zainteresowań; życie- pełne niespodzianek; marzenia- święty spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
He he na dworze gorąco a na forum zimno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I pusto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I cicho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i głucho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może to być fajny temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajny moze tylko szkoda ze nikt nie pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie może być fajny skoro nikt nie pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego nikt sie nie dzieli swoimi pasjami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi często brakuje pieniędzy. Ostatnio pożyczyłam je w tym miejscu i nic nie zapłaciłam za pożyczkę. Dla zainteresowanych http://e-m2m.pl/5b02e59ebc4c1 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jesteśmy zainteresowani kredytami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×