Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość EmiD

Pogawędki po 40 tce

Polecane posty

Gość gość
bo w Polsce kazdy z innym zdaniem TO TROL!!!! Zapamietajcie to sobie, trole!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EmiD
Dziwne, bo to nie w interesie forum. Skoro ludzie sie dogaduja i duzo pisza, to i reklamy czesciej sie wyswietlaja. Przez chwile pomyslalam, ze to moze Kaska poprosila o usuniecie tematu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile jeszcze bdziesz o tym smucic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EmiD
14.26 Jescze jakies 10 stron wiec radze Ci sie zajac czyms innym.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z takim podejsciem to wy tu nikogo nie przyciagniecie, przeciwnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nudne jesteście kobiety :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tragedia, temat zginal i nudziary sie znowu uzalaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaga7o
Ale trolle się wcinają, aż furczy. Nie da się normalnie pogadać. Jest coś dzisiaj ciekawego w telewizji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak. Film Mokra szparka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
smierdzace trolle co? swoj ciagnie do SWOJEGO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EmiD
Nie wiem co dzis w telewizji. Moze Gwiazdki wiecej w tym pomoze.. Ja ogladam w necie programy kryminalne. Jest mrozno, powietrze super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwiazdki3
Niestety z Tv nie pomogę nie znalazłam nic ciekawego,tyle że zależy co kto lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mortadela na romantyczna kolacje.Pierdzimy smierdzaco po, ale warto, polecam. Do tego ziemniaki i buraczki, pycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj widziałam pierwsze wiosenne kwiaty,takie małe,białe, miałam nadzieję że to oznaka wiosny ,ale w nocy mnie zasypało,wszędzie biało.chyba na wiosnę będzie jeszcze trzeba poczekać.*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wielkie sranie bylo nici z wiosny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EmiD
Milego dnia dla Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po wczorajszym wpisie o sraczce zrezygnowalem dzisiaj z upragnionej mortadeli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miłego Dnia !!! Znowu padał śnieg,zima,zima,zima...*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdziwiona jestes? Zime mamy :-( to i sing pada jaka debilka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EmiD
Gwiazdki to Ty? Zazdroszcze sniegu.. Ja nie pamietam juz jak wyglada.. Troche tylko popruszylo. A ostatni spektakularny opad byl w kwietniu.. :D x Nie pamietam juz, czy Ci radzilam. Mi na pryszcze i taka problematyczna cere pomaga maseczka z masla Shea. Tzn nakladam samo maslo.. Poza tym, ze goja sie pryszcze i ranki, to jeszcze cera wyglada cudnie. Moze to cos dla corki, a moze i dla Ciebie? Agran mi w ogole nie sluzy, ani to cery, ani do wlosow. Ale shea jest rewelacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwiazdki3
Dzięki za radę,poszukam. xxx Patrz jestem debilka ,nie wiem że w zimie pada śnieg,dobrze że tu spotykam samych mądrych ludzi,teraz wiem jest zima ,jest śnieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EmiD
Nie przejmuj sie, sa ferie. Dzieci sie nudza. Na mnie troll nie dziala. A nie wiem czy widzialas, ale troll o nas pisal na innych tematach, ze my niby idiotki i tytul naszego tematu.. Ja mysle, ze to albo redakcja sie bawi, albo troll psychiczny i na nas cos napisal.. Dlatego nam temat usuneli. Zapomnialam, ze oprocz logicznych wyjasnien, trzeba tez zalozyc, ze sa na tym swiecie chorzy ludzie, ktorzy zrobia wszystko, zeby cie zniszczyc. Znam kilka takich osob z reala, dlatego nie zdziwi mnie nic tutaj, kiedy jeszcze dodatkowo jest sie anonimowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwiazdki3
Nic nie czytałam ,pamiętasz gdzie to było? Czasami śledzę inne wątki widziałam hejty na różne osoby ale nie sądziłam że i nam się kiedyś dostanie,nie wychylałyśmy się.Trochę mnie to bawi,pewnie i ten zostanie usunięty,ale co tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EmiD
Gwiazdki, a wiesz, niektorych boli, ze komus cos wychodzi, ze jestes dobra, zyczliwa. Wrednych ludzi takie osoby draznia i zrobia wszystko, zeby zepsuc ci dobra zabawe, rozmowe cokolwiek.. Zauwazylas, ze kiedy bylo bardzo pozytywnie, to temat znikl.. Akurat wtedy.. Moze to redakcja we wspolpracy zjakimis specjalistami robi jakies eksperymenty haha. Wszystko jest mozliwe.. Nic mnie nie zdziwi. Zaraz znajde ten temat..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślę że usunięto wam temat bez szczególnego powodu, dla zabawy, przez złośliwość, albo przypadkowo, wiele tematów pousuwano, także nie ma sensu doszukiwać się drugiego dna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EmiD
gość wczoraj Na pogawedkach po 40, wczesniejszy temat im skasowano. Pisaly tak szczerze, do bolu. O kochanku z detalami, o chorobach dziecka z detalami itp masakra O to wlasnie bylo.. Temat 40 50 latki cos pasje itd.. Na pierwszej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwiazdki3
Było ,minęło,też sądzę że to tyko złośliwość. Zmieniłaś pracę czy co? Kiedyś byłaś tu głównie w nocy a teraz jesteś nawet w ciągu dnia. Ja niestety na razie muszę spadać.Muszę na dwie godziny jeszcze do pracy a później do szpitala,wrócę wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lo matulu! i jak dalej bdziecie zyly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co u kochanka slychac? dalej zone posuwa? czy jeszcze ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EmiD
A tak.. W tej chwili szukam pracy. Przez moment tego nie robilam, bo wlasnie mialam znalezc wyjscie z zyciem prywatnym. No i jeszcze czy tu czy PL? Dostaje oferty i nie wiem co z nimi robic, czy odpowiadac, czy wracac.. Stad te godziny. Mam juz wszystko przygotowane, co i gdzie, ale nie wiedzialam jak z tego korzystac.. No bo musze wiedziec gdzie chce zyc.. Teraz juz musze zaczac dzialac. Pisze troche wiecej, bo widze, ze towarzystwo lepiej na mnie dziala jak samotne rozkminianie. Zatem jak widzisz sporo spraw do zalatwienia.. No i nielatwych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×