Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość EmiD

Pogawędki po 40 tce

Polecane posty

Gość gość
A gdzie on, bo nie widzę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EmiD
Trolle znowu nas atakuja! Smierdziele,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i znowu podszyw. To nie ja. EmiD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwiazdki3
Na podszywy nic nie poradzimy,ja wiem że jeżeli post będzie niemiły czy wulgarny to znaczy że to nie ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EmiD
Dostalam paczke. Wciagnelam michaszki i cos tam jeszcze. Poprosilam o tylko kilka sztuk. Tym razem mama posluchala. ;) Mam nowa gazetke. Jak to cieszy, takie drobiazgi z Polski.. Tez mi sie nic nie chce, ide sie kapac i cos tam obejrze. A Ty wypoczywaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobranoc kochanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwiazdki3
Mam dzisiaj jakąś pustkę w głowie ,to chyba zmęczenie po całym tygodniu,coś bym napisała ale nic mądrego nie przychodzi mi do głowy.Fajnie że znowu dostałaś paczkę,też bym zjadła coś słodkiego ale przecież nie jem . Wysłałam Agi 2 z 3 zamówionych muszę się postarać żeby wysłać jej 3ci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwiazdki3
I mamy nowy dzień,dziś wszystko wygląda lepiej........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zjedz snikersa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwiazdki3
Emi ,stałaś się znana,założono dla ciebie specjalny wątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EmiD
Haha, ludzie szaleja. A wiesz, tez mialam wczoraj dziwny dzien. Jakbym znowu stracila kontrole nad moim zyciem. Ale wieczorem wszystko wrocilo do normy. Ciesze sie, ze u Ciebie tak samo. W nocy obudzil mnie bol brzucha, chyba cos z paczuszki zaszkodzilo. Dzis zamierzam ogarnac chate i siebie. Mialam jechac do miasta, ale przekaladm na poniedzialek. Chyba KObalt mnie polubil, a moze i nie.. ;) Zaprosilam go na nasz watek. x Skoki to dzis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwiazdki3
Tamten wątek to chyba nie jego,on ma odwagę podpisywać się,a tam jest na pomarańczowo i jedna litera zmieniona.Zapraszał Cię do siebie.On uważa ze jesteś trochę podejrzliwa,ale to normalne kiedy ktoś się sparzy to potem jest ostrożny. xxx Tak dzisiaj skoki ,każdy liczy na jakiś medal,jak nie będzie to będzie wielkie rozczarowanie ,już wkrótce okaże się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EmiD
W sumie tak, ale potem on zalogowany sie odezwal. Moze chcial bez logowania cos zalozyc i jeszcze wkradl sie blad w nazwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwiazdki3
Najbardziej śmieszy mnie ciągłe czepianie się o kochanka,ktoś wie że dzwonią tylko nie wie w którym kościele.Przemyślałam te wszystkie durne zarzuty po naszym adresem,że niby tak się uzewnętrzniamy. Wystarczy zajrzeć na ero ,toż to czysty ekshibicjonizm ,na uczuciowym czy rozwodnikach pełno wpisów o kochankach,zdradach , na zdrowiu szczegółowe opisy chorób.Gdyby pisano tu tylko o pogodzie i o książkach,kto by tu wchodził?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo jest podejrzliwa. I zbyt pochopnie wyzywa innych od trolli. Trzymajmy kciuki za naszych skoczków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwiazdki3
Już zaczęli,dobrze że mocno nie wieje wieje,może będzie sprawiedliwy konkurs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EmiD
A wiesz Gwiazdki kiedys weszlam na kilka watkow, ktore juz istnieja od dluzszego czasu. Troche poczytalam i w sumie pozazdroscilam, ze ludzie sa tacy zzyci, o wszystkim pisza. Wiadomo, jak dluzszy czas to lepiej sie znaja, bardziej uzewnetrzniaja. I na mysl mi nie przyszlo zostawiac jakies glupie komentarze tego typu, ze sie uzewnetrzniaja.. No kurcze, sama poczulam sie jak intruz i opuscilam watek. Jak komus dobrze, to niech sobie na swoich watkach pisze co chce. No jakim to trzeba byc upierdliwym czlowiekiem, zeby wtracac sie komus do rozmowy i z "goscia" zaczac truc.. I to najlepsze, ze "kazdy moze wejsc i napisac co chce".. Pewnie, ale jak ktos ma troche w glowie, to tego nie zrobi. No jak do diaska mozna kogos czytac i czepiac sie tego, co jakas zzyta grupa ma do powiedzenia. Przeciez jestesmy doroslymi kobietami, wiemy co robimy, jakie to moze miec konsekwencje. I do diaska wiemy kto jest troll, a kto nie. Widocznie ktos jest wyjatkowo zlosliwy, skoro za trolla sie nie uwaza, my tak. Bede od dzis ignorowac jakies postronne osoby, ktore nie respektuja niepisanych zasad wzajemnej zyczliwosci. Ale wiesz Gwiazdki jak to jest: Latwiej czepac sie milej rozmowy, bo tam gdzie chamstwo i zlo, tam zaraz taki "gosc" delikwent zostanie obsmarowany i zignorowany. Podejrzewac moge sobie co chce, bo nie chce tracic kolejnego watku i kontaktu ze wspanialymi ludzmi. Trollem rowniez moge nazywac kogo chce, bo jak sam jakis "gosc" napisal, "mozna pisac co sie chce".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EmiD
Zycze zatem milych wrazen i emocji sportowych. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Torek_
Brak w tych waszych rozprawkach jednego drobnego szczegółu ;) Wśród wielu różnych osób są i takie, dla których trollowanie to zabawa, której z pasją się oddają. Zabawa ta uprawiana na różnych levelach przyjmuje różne formy, od tych najprostszych, np.: czepialstwo, wszelkiej maści inwektywy, po bardziej wyrafinowane: wkręcanie, manipulowanie, odgrywanie wielu ról. Dziewczęta, sorry ale tu taki klimat :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwiazdki3
Minęła pierwsza seria ,Kamil pierwszy.Czy tylko to utrzyma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwiazdki3
Wiadomo.niektórzy wchodzą tylko po to by trollować.Znakomicie manipulują ludźmi,widziałam wątki w których skutecznie udało im się skłócić piszących,nastawić ich przeciwko sobie i rozwalić forum od środka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I po co tak to przezywacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EmiD
Wypijam herbate i biore sie za siebie. Dzis sobota, moznaby wciagnac cos dobrego. Mam nadzieje, ze jeszcze dobrze poskacza. Zajme sie chata, a potem moze jeszcze kochankiem :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwiazdki3
Emi ,jest ,jest ,jest!!! Kamil Stoch zdobył złoty medal na olimpiadzie.W końcu się doczekaliśmy.Chyba wielu będzie dzisiaj opijać ten medal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EmiD
Gratuluje!!! Fanka nie jestem, ale sie ciesze! No to bedzie pewnie czerowne winko wieczorem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwiazdki3
Już się chłodzi w lodówce. Fanką nie musisz być ale to olimpiada, wypada chociaż wiedzieć że Polak zdobył złoto.Nawet jakbyś nie chciała to i tak Cie o tym poinformuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brawo Stoch! Kobietki, zluzujcie, wydaje mi się że za bardzo się nakręcacie i szukacie dziury w całym. Zupełnie niepotrzebnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwiazdki3
Masz rację ,koniec tematu. Zaczynamy od początku,tym bardziej że wieczór tak przyjemnie się zaczął.Jest złoto a to cieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj to dopiero nuuudy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia0601
W końcu Was znalazłam :-) Co ze starym wątkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×