Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego współczesne matki decydują się na dzieci mimo że ich na to nie stać?

Polecane posty

Gość gość
Im jestem starsza tym większy mam szacunek dla matek= dobrych matek czyli takich co dbają i kochają swoje dzieci a niech zwyrodnialczyń co pozwalają na bicie czy molestowanie seksualne tatusiom czy konkubentom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ładna manipulacja. Ale tak się składa, że głosy przeciw 500+ dla pasożytów istniały już zanim wprowadzono tę jałmużnę. Dla każdego rozsądnego człowieka jet nie do pomyślenia, by dobrowolnie przypiąć sobie smycz państwa. Jak się samemu nie zapracuje, to się mieć nie powinno. x gość dziś Wydawanie pozwolenia na ciążę to nie, ale bezwzględne odbieranie praw do urodzonego dziecka biedocie już jak najbardziej. To by skutecznie nauczyło idiotów myślenia i planowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@10:27 Jeśli upadają firmy pokroju tych "butików" z CH Ptak w Rzgowie o minimalnej wartości dodanej dla gospodarki jak również wpychające w nędze podległych mu pracowników 1/4 etatu to faktycznie DOBRA ZMIANA. Je...ć januszy biznesu, pseudobiznesmenów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale w polsce nie ma czegos takiego jak " nie stac na dziecko" jezeli rodzice sa w miate rozgarnieci to dadza rade" Mamy jedno dziecko, 500+ nie bierzemy . Opieka sie wymieniamy, wynajmujemy mieszkanie za 1500 zl. Lacznie zarabiamy kolo 4 -4,5tys, splacamy kredyt i jeszcze jestesmy w stanie odlozyc jakies 5-6 tys rocznie, na wakacje. Jemy co lubimy i nie oszczedzamy na zachciankach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:34 Minimalna wartość dodana przez Polaków dla polskiej gospodarki jest zawsze cenniejsza, niż duży wkład zagraniczny. W chwili obecnej zagranica okupuje polski rynek i czyni sobie nas siłę roboczą i niszczy rodzimy biznes (i to w kooperacji z naszym własnym państwem). Ale z drugiej strony, wnioskując po braku zaradności Polaków, być może lepiej, gdy pozostaną już oni pod batem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duży wkład zagraniczny tworzy przynajmniej miejsca pracy z cywilizacyjnym zabezpieczeniem typu umowa na etat z opcją urlopu, benefity sportowe, medyczne i ubezpieczeniowe czy też dodatkowe świadczenia np.na święta. U polskiego janusza biznesu, który i tak omija płacenie VATu co najwyżej je ujrzysz w nowej willi zapisanej na matke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:52 Czyli Polacy jak psy pod pańskim stołem? No cóż, patriotyzmu nie przejawiasz. Poczekaj, aż zaczną się jakieś niesnaski, albo zagranica będzie chciała coś na Polsce wymusić. Zobaczysz, jak bardzo stabilny jest polski rynek i bezpieczeństwo Polaków, którzy zaufali i oparli się na czyimś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odczepcie sie od tych kasjerek, to wcale nie jest taka latwa praca przeciez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@11:57 To i tak lepiej niż na vatowskich złodziejach tylko grabiących pod siebie z budżetu państwa a niedokładających się do wspólnego dobra jakim jest umowa społeczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:05 Skoro znany jest Tobie tylko schemat: zagraniczne uczciwe - polskie patologiczne... to rzeczywiście, nie mamy o czym rozmawiać. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patriotyzm mierzony mentalnym wsparciem dla obrotu pozavatowskiego, niezły oksymoron jakiegoś typa z syndromem chłopa pańszczyźnianego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@12:08 To wypiertalaj. W wielkich firmach z zagranicznym kapitałem są lepsze warunki pracy niżeli u mało innowacyjnej januszerki biznesu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:09 Trzymaj się kultury dyskusji z łaski swojej. Jaki rząd wybrałeś, takie masz warunki i takie możliwości stworzenia warunków. Oraz takie ''wychowanie'' obywateli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie głosowałam w wyborach. Ale w następnych PiS ma mój głos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:21 Ubolewam. Zarówno nad jednym, jak i drugim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:55 prawda!! Napisane idealnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odwalcie się w końcu od kasjerek z Biedry. Prawda jest taka, że Biedra płaci często lepiej od wyzyskiwacza z Żabki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A już na pewno lepiej od wyzyskiwacza z butiku w CH Ptak, niby Polaka a w rzeczywistości anty-Polaka co oszukuje na vacie, proponuje fatalne warunki zatrudnienia wpychając podległy mu personel w biedę, o ile nie jest patologiczny jak on sam i nie potrafi go okraść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile znacie normalnych rodzin gdzie jest gromadka dzieci? Oczywiście pierwszego nie można liczyć bo jak ktoś chce to sobie zrobi i jakoś da radę. 3 i więcej dzieci to zawsze pogranicza patologii lepiej wino kupić niż paczkę gumek, furorę też robią samotne matki, nie wyszło z drugim partnerem i jak ma już 2 dzieci to kolejnego partnera próbuje zatrzymać kolejnym dzieckiem i tak robi się 6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty też tak będziesz mówić swoim dzieciom, mamo skąd mieliście co roku kasę na wakacje w Egipcie? A wzięło się raz vivusa raz prowidenta i jakoś tam było :) Foty na Fejsie musiały być .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka mądra jesteś autorko . Nikt Ci kasy z portfela nie zabiera . Podatki musisz płacić tak czy siak . Jak ktoś może to niech korzysta z socjali czy 500+ byle z głową. Niektórzy lubią żyć na niskim poziomie i nikt i nic tego nie zmieni , dadzą dzieciom przysłowiową miskę zupy i miejsce do spania . Przecież gdyby nie dali 500 + to kasa by poszła na coś innego . Czepiasz się obcych rodzin , że rząd im dał bo sam tak postanowił a nie widzisz ile posłowie dostali premii niedawno. Po kilkadziesiat tysięcy. Ciągle podwyżki , podatki , opłaty od wszystkiego . Zauważ, że od dłuższego czasu mamy niż demograficzny , jak myślisz dlaczego ???? Potrzebne są kasjerki , budowlańcy, robotnicy na produkcjach rozumiesz to ? Dyrektor jest od zarzadzania pracą i ludźmi, nie będzie ludzi to nie bedzie dyrektora . Wszyscy zasługują na to by mieć dzieci a państwo powinno zapewnić warunki do tworzenia się nowych rodzin bo taka nasza natura . Zacznijcie trochę myśleć, zamiast 500+ do dyrektor miał by dodatkową kasę na merca lub dodatkowe tysiące na inne p*****ly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Spoko. Potraktujmy to jak inwestycję Państwa w obywateli, czyli de facto obywateli w innych obywateli. Tylko co jeśli ta inwestycja nie przyniesie pożądanego rezultatu i zamiast przyszłego podatnika matka wychowa bandytę albo wiecznego bezrobotnego? Pomoc dla każdej matki nie jest dobra. Nigdy nie pracująca i żyjąca na zasiłkach matka nie wychowa przyszłego podatnika.... Marne szanse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka mądra jesteś autorko . Nikt Ci kasy z portfela nie zabiera . xxx To wyjaśnij mi proszę skąd się biorą pieniądze na 500+.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Taka mądra jesteś autorko . Nikt Ci kasy z portfela nie zabiera . Podatki musisz płacić tak czy siak . x Po pierwsze, pieniądze są jak najbardziej z mojego portfela, jak i z zasobów gromadzonych przez resztę obywateli. I powinny być one przeznaczane na rozwój Państwa i stwarzanie warunków obywatelom, a nie sztuczne podtrzymywanie życia patologicznej części społeczeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakby pozbierać leniwym krowom rozplodowym pincet i inne dodatki na koszt podatnika to może zaczelyby używać antykoncepcji w końcu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Taka mądra jesteś autorko . Nikt Ci kasy z portfela nie zabiera . xxx To wyjaśnij mi proszę skąd się biorą pieniądze na 500+. XXX Masz pretensje do dzieciatych ze dostają??? Przecież sami z twojej kieszeni nie wyjmuja! Pretensje miej do PiSu że taką ustawą kupuje sobie glosy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie, że upadło 20% firm? Dobra zmiana... wzrost cen, podniesienie minimalnej ( automatycznie ZUS też jest większy ) dokręcanie śrubek w każdy mozliwy sposób. X A daj źródło tych rewelacji? Wzrost cen? Ceny rosną od zawsze? Wzrost minimalnej? Też rośnie od zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo mentalnie zatrzymały się w PRLu- dajta mnie bo mam dzieci Współczesne w PRL-u nawet się nie urodziły ,więc jak mogły się tam zatrzymać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś No więc wychodzi na to, że pieniądze są mi zabierane. Obojętnie kto czy to dzieciaci mi zabierają za pomocą Państwa czy wyciągają ki kasę z portfela osobiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem za zabraniem wszystkich zasiłków niepracującym matkom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×