Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego współczesne matki decydują się na dzieci mimo że ich na to nie stać?

Polecane posty

Gość gość
Bo baby jak zwykle bez własnego grosza, byle wisieć na mężu i wyzyskiwać rodzinę do opieki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic wam do tego jak inni zyja:D ja moge miec nawet 10 dzieci i wezme 500 jak daja:) razy 9 of kors:D i co? i G/O/W/N/O a ty się mozesz tu pienić dalej:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no jakie zdanie o matkach polkach mają ? Ja wiem bo mieszkam w UK już 20 lat zaraz po szkole zaszłam w ciąże , wzięliśmy ślub i pojechaliśmy za lepszym życiem I fakt wychowałam tu troje dzieci i w szkole czy gdzieś wiadomo zawsze , jak intruz , obcy wiadomo nie wszyscy , ale bolało Tylko ta sama sąsiadka co tak na mnie pluła że ja Polka pierwsza do mnie przybiegła po pomoc jak jej dziecko złamało nogę w piszczelu , aż kość wyszła , JESTEM PIELĘGNIARKĄ wiadomo pomogłam jak mogłam Ale co dziwić się tym ludziom że Ja Matka Polka , jak Polacy srają na swoich jeszcze bardziej , i na swoją nację , dzieci , syf .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:34 Typowa polska nieudacznica, brawo ty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Był tu ostatnio temat, że laska nie dostaje pieniędzy na wychowawczym a w sumie to państwo powinno jej płacić za wychowywanie własnego dziecka, odprowadzać składki na emeryturę, ŚMIECH NA SALI :D Wiadomo jak jest w biednym kraju jak nasz, niby każda ma świadomość a jak dotrze do pustych łbów ile dziecko tak naprawdę kosztuje to zaczynają się żądania....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13 31 biedny kraj :-D Raczej ludzie biedni umysłowo :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nasz kraj nie stać na socjal jak za Gierka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Leniwe baby chciałyby najlepiej pensje od państwa do 18-tki dziecka a potem sowitą emeryturę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13 46 taaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polska to nie jest biedny kraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niesforny dyziu
Po co się tak sprzeczacie? Dyzio was pogodzi. Pie:rdzielcie te dyskusje, zajmijcie się czymś konstruktywnym. Ogłaszam konkurs. Do wygrania zdjęcie całych 23cm mojego Króla Wojownika w pełnej okazałości!!! Napiszcie pracę na temat: "Dyzio i moja mała". Pierwsze 3 miejsca dostaną wspominane fotosy, przewidziane jest też losowanie nagrody specjalnej: randki z Dyziem w jego kawalerce na Pradze. W konkursie mogą brać tylko osoby pełnoletnie o JEDRNYM biuście ( warunek konieczny).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:18 . Bo twoim standardem jest urobienie się po pachy . Ja jestem matką jedynaka, nie mam 500+ , żeby dostać trzeba mieć naprawdę niskie dochody na papierze . Jak dają to trzeba brać bo nas Państwo dyma i nalicza co chwilę nowe podatki. Jak będę miała drugie dziecko to wniosek złożę mimo że nie muszę. Odłoże na konto na przyszłość albo kupię coś dzieciom . Nie bądź taka honorowa bo jak Ci kiedyś nie daj Boże braknie do pierwszego albo dziecko bardzo zachoruje to ci wtedy nikt nie pomoże a urzędnik rozłoży ręce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego?dziki instynkt chec rozplodu.. Byle jal byle gdzie i byle z kim..tez tego nie pojme

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość dziś - polacy srają na swoich, bo muszą zapieprzać na czyjeś bachory tj. na 500+ sami zarabiając jałmużnę, dlaczego nie zostałaś w kraju tylko wyjechałaś, tu jak byś była to zarobiłabyś 1500 zł a na 3 dzieci wzięłabyś za darmo 1800 zł tj. 3x500+, plus rodzinne, razem. ok. 1800 zł, no i po wuj pracować, jak za pieprzenie się i rozmnażanie dają więcej jak za pracę, dotarło czy nie, czy to dla ciebie za trudne do zrozumienia, lepiej być może wychodzi ci rodzenie dzieci i branie za darmo kupę pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo w tym kraju naród wspaniały a ale ludzie k***y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak do czasów mojego drugiego dziecka program 500 będzie dalej funkcjonował, to jak najbardziej złożę wniosek, mimo że mamy własne działalności i o kasę się nie martwimy. Dobrze ktoś powiedział, my przy własnych działalnościach widzimy najlepiej ile musimy płacić na ZUS i skarbówkę, dlatego wolimy wziąć co nam państwo da, potem wrzucić na jakąś lokatę i kupić mieszkanie już dorosłemu dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w UK płacą matce która siedzi w domu z dzieckiem ;-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
07:59 Dlatego zleciało się tam wiele kwok z Polski i mamy taką samą opinię dzieciorobów na socjalu jak uchodźcy z Afryki w DE :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jpdr teraz to strach w ciążę zajść bo zaraz lincz... Dobrze że w moim mieście nikogo nie dziwią rodziny wielodzietne bo u nas pełno takich. Patologia jakaś pewnie jest ale ja nie znam. Mam troje dzieci, miłości mojego życia. Jak Bóg da to jeszcze chciałabym dwoje, 500+ jak dla mnie mogłoby nie istnieć. Przykre to że trzeba się tłumaczyć z posiadania dużej rodziny bo zaraz ceper jeden z drugim wie wszystko na temat motywów kierujących rodzicami, którzy decydują się na dużą rodzinę. Autorka ma co najwyżej żal, pewnie sama dobrze nie wie o co, a wymyśliła temat po to by siać zwadę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
08:37 Nie zrozumiałaś.. Niech każdy ma tyle dzieci ile chce O ILE sam będzie je utrzymywać. Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ok. Ale popatrz na to w ten sposób. Sama mówisz ze patologia ma dzieci dla tych 500+ i innych dodatków. Skoro są osoby które bez tego stać na dzieci i mają je z miłości to wg Ciebie te osoby powinny zrezygnować z pobierania świadczeń? Mam jak pisałam troje dzieci. Bez 500+ nic by się nie zmieniło! Ale dostaje na dwoje te pieniądze. Państwo wypłaca wiec pobieram. Czy sugerujesz że powinnam strzelić focha na RP i pieniędzy nie pobierać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:19 Nie, 500 plus to nie socjalne od 2 dziecka. Od 1-wszego tak (bo niski dochód) Chodziło mi o narzekanie że za darmo ktoś nie chce zostawać z dziećmi, że opiekunki/żłobki za drogie - nie ma jak wrócić do pracy więc państwo ma płacić za siedzenie w domu. Generalnie o brak przemyślenia zawczasu sytuacji finansowej a potem oglądanie się na pomoc od Państwa (nie dotyczy nagłych przypadków jak choroba itd)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego?dziki instynkt chec rozplodu.. Byle jal byle gdzie i byle z kim..tez tego nie pojme

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj a ty udacznico co niby osiągnęłaś w życiu? No jaką karierę wielką zrobiłaś? Słucham! Pochwal się swoimi osiągnięciami życiowymi :D o ile masz skończone gimnazjum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, Pracuję w polskim programie partnerskim, który zajmuje się afiliacją produktów finansowych i pozafinansowych. Na początek pokażę Ci jak zarobić jednorazowo nawet do 1200zł, bez inwestycji i polecania. Taki przychód możesz wygenerować w tydzień, pracując 1-2 godz. dziennie. Później dowiesz się jak zarabiać miesięcznie dużo większe pieniądze. Szczegóły projektu na prv pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
,do gość wczoraj 18 08 Czy ty potrafisz czytać wiesz ile ja mam lat ? Napisałam kiedy wyjechałam, nie umiesz czytać? Moje dzieci są już prawie dorosłe I z tego co ja wiem to 500 plus nie pamiętam żeby było za moich czasów, nie wiem więc skąd twoje wyliczenie mojego socjalu i dochodu :-) Po za tym ja pracuję od 20 lat , mąż już ma stabilizację tutaj więc nawet wyjścia z Unii się nie boimy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
boimy .Ale jest w Polsce coś co się nigdy nie zmieni ludzie , tacy jak ty , zamiast się właśnie cieszyć a nóż jeżeli będzie jakaś rodzina w naszej sytuacji to może ten socjal ją właśnie zatrzyma w kraju tak ? a nie wygoni na emigrację Może właśnie to doprowadzi do wzrostu gospodarki , demografii nie pomyślałaś Żal mi was rozliczacie matki z dzieci bo mnożycie życie razy pięćset złotych nie wiem nie da się tego nawet skomentować :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Długi Polaków w 2017 roku https://www.netpozyczka24.pl/dlugi-polakow-w-2017-roku/ statystycznie Polki są coraz lepiej przygotowane finansowo do wychowania dzieci. Poprawa w zakresie płacy minimalnej, program 500 plus, mieszkanie plus i budowa nowych żłobków wskazuje na zupełnie inne trendy. Wylewanie wiadra pomyj na kobiety tylko dlatego, że chcą rodzić i zajmować się własnymi dziećmi to lament leniwych i zdeprawowanych osób, które wolały bawić się i żyć na rauszu, teraz gnębi ich depresja i poczucie winy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:20 Typowe wkręcanie sobie przez madki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baby są żałosne, zamiast porządnie zarabiać i dawać przykład dzieciom zwłaszcza córkom to zalegają w domu i jeszcze chciałyby mieć płacone za to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×