Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego współczesne matki decydują się na dzieci mimo że ich na to nie stać?

Polecane posty

Gość gość
Bo chcą żeby ktoś je utrzymywał, są leniwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale wiekszosci kobiet nie stac. Wiekszosc jest na utrzymaniu meza a potem placza ze on bije pije ale ona nie odejdzie bo nie ma dokad. Kobiety sa wygodne zamiast zapewnic sobie jakas minimalna niezaleznosc zachodza w ciaze od razu jak dorwa faceta. Na forum jest mnostwo mlodziutkich matek czestio jeszcze z chlopakiem i na wynajmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:11 To strasznie żałosne, takie życie, dorosła osoba na czyimś utrzymaniu... A jeszcze dziecko widzi niepracującą nieprzydatną do niczego ( no chyba że do sprzątania) matkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie głosowałam w wyborach. Ale w następnych PiS ma mój głos usmiech.gif gość dziś 12:21 Ubolewam. Zarówno nad jednym, jak i drugim oczko.gif xx tez ubolewam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też się dziwię..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może dotrze do nich że dla społeczeństwa są pasożytami, niczym więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo liczą, że państwo je utrzyma bo są tępe i leniwe żeby pracować to rodzą licząc na zasiłki (to wstyd je brać dłużej niż parę mscy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, a ja bym poszerzyła temat - dlaczego kobiety (pary) decydują sie na dzieci, chociaz nie chcą i nie czuja instynktu rodzicielskiego? I na twoje i na moje pytanie mozna odpowiedzieć - bo wg ludzi "tak trzeba", bo "bez dzieci to nie rodzina", "kobieta bez dziecka to nie kobieta" i jeszcze bardziej bez sensu, np "bo nasi rodzice tak bardzo chcieli wnuka" itp :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo pomimo braku warunkow pieniedzy ludzie sobie robia dzieci bo maja chec rozmnozenia sie a dalej niech sie dzieje co chce i mam to w d***e i wlasnie tam gdzie brak odpowiednich warunkow pieniedzy tam sie mnoza troja i biede klepia bo tylko dziecko daje im szczescie przy pustym garze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:43 Jak widzę te mordy w tv- pomóżcie mi bo jestem takaaaa biedna bo mnie gjenek zostawił a mam 6 gąb do wykarmienia to aż się rzygać chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eh i to 500plus ,no nie mam nic do tego ale jak chca dawac to niech daja kazdemu kto posiada dzieci ,a nie przydzielaja od dochodow .przeciez kazdy chce zyc jesc pic wszystkie dzieci powinny byc traktowane po równo. I POTEM TE PATOLOGIE SIE MNOZA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie niech każdy ma tyle dzieci ile chce ALE też ile jest w stanie utrzymać za WŁASNE pieniądze, zero zasiłków itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to znaczy stac mnie na dziecko ? Ja znam przypadek gdzie dziecko urodziło się ze skórą motyla czy kogoś na to stać ? czy ktoś może to przewidzieć ? Faktycznie takie z was wróżki i czarodziejki , że przewidzicie na co was kiedyś będzie stać . Widać gówniary życia nie znacie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale was to pincet boli hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:12 ja pierdolę, słowa nie było o chorobie tych dzieci, ale trzeba pisać swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:13 tak , bo 500 to nie wiadomo jaka kasa, hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no kasa kasa bo co chwile a kafeterii żal jakąś kurfe ściska i szczeka na to jak nie wiedomo na co A o chorobach czemu mam nie pisac CO KURWA WRÓŻKI CO TO ZNACZY STAĆ MNIE NA ŻYCIE CZY NIE ??? macie jakiś pogląd i ok , ale trzeba żyć i dać żyć innym a nie wy jakieś macie priorytety i już huj musi być tak a każda która ma inne to kurfa biedaczka i w ogóle GÓWNIARY pieprzone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:45 Co to za rynsztok z nizin społecznych???????????!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Syty głodnego nie zrozumie. Kowalski wam zabiera te pieniądze z portfela ???? Rząd ustanawia podatki i tam krzyczcie a nie do tych co te 500 + dostają. Siedzi p***a z dupka w domu, bądź na pracę ale babunia za to pilnuje wnuczka / wnuczki i zakłada temacik jak to inni nie powinni mieć dzieci bo mają za mało pieniążków i jakim prawem pobieraja 500 + . Jak Cię mąż zostawi i stracisz pracę i zostaniesz sama z 2 dzieci to pogadamy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:48 Mylisz się, ja opłacam nianię, pilnuje dziecka jak jestem w pracy, jestem przeciwna zasiłkom, dla mnie pomoc to byłyby dostępne, darmowe albo z małą dopłatą żłobki, jakieś bony na rodzinę itp, na pewno nie gotówka do ręki ani żadne zasiłki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19 47 a potrafisz wysrać coś mundrzejszego p**do

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:51 nie każdy ma tak jak Ty. Najniższa krajowa to 1500 zł. Starczy na wynajem i to wszystko . Rozumiesz .. Ja żyję z mężem i jednym dzieckiem . Sytuację mamy dobrą ale jesteśmy w dwójkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20 09 nie p*****l wróżko bo huja wiesz o mnie :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odciąć nieudaczników od kasy, chcesz mieć dziecko, ok ale sam se na nie zarób, droga wolna. Koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:11 . Co sąsiadka Cię w****ila bo 500 + dostała i nie idzie na etat a Ty z jednym dzieckiem i musisz zapieprzac, frustratko???? Tam się czep, że poseł chatę za kilka milionów za twoje pieniądze wybudował i musisz 40% oddawać na podatki !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20 15 no jak już twoja nowoczesna partia dojdzie do władzy to może wtedy tylko jak na razie masz bezlitosne sondaże więc wsadź se w pisde mundrości A mnie to wali ja mam niemiecki socjal miernoto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20 24 a o uj ci chodzi debilu co do mnie skaczesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:27 taki rynsztok to w twojej patologii ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdziwiła byś się , ale tłumacz sobie jak chcesz w d***e to mam :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na każdym temacie piszecie to samo rynsztok patologia jakbyście nie potrafiły wysrać już nic innego każdy temat o tym samym że wam się nie chce rzygać jak patrzycie w lustro :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×