Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jakie najgorsze słowa słowa usłyszałyście od męża

Polecane posty

Gość gość
Kirwo, szmato,suko, spoerdalaj, wypoerdalaj, przyjeboe ci, tak mówi szanowany na zewnątrz facet, a w domu rynsztok. Nikt by nie uwierzył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie co jest najgorsze w tym? Ze wy dalej z takimi c*****i żyjecie. Przykro mi, ale ja juz tak bardzo nie żałuje kobiet, które nie odchodzą, a dalej marnują zycie przy takich i tylko sie żalą naokoło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@16:36 niechże zgadne, nadal jesteście kochanym, BEZDZIETNYM małżeństwem? :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:36 to powiedziałaś co wiedziałaś;) niech zgadnę - mezus zapłodnił, a teraz zakładasz tematy pełne żalu, ze ma w d***e dziecko i ciebie, przy każdej okazji ucieka z domu, a ty masz wszystko na głowie?:) tak sie wlasnie kończynie wy i wasze chore dążenia do posiadania dzieciaka za wszelka cenę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha, bez kitu mąż się strasznie musiał przejąć tą próbą szantażu, hahahaha :D "a to spiertalaj" hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cholerka,przypaliłaś ciut ziemniaki. To najgorsze slowa jakie uslyszałam przez dzieści lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"I tak niedługo zdechniesz" mam problemy zdrowotne i czasami mi to powtarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do mnie mówi - nie przeklinaj tak bo dzieci słyszą i się uczą. Albo jak będziesz tak klnąc to zadzwonię do twojej mamusi i jej powiem , niech coś z tym zrobi. Ale nigdy nie dzwoni .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baby to jednak głupie są! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"niechże zgadne, nadal jesteście kochanym, BEZDZIETNYM małżeństwem? " Wow.. Ale osiagniecie.. Splodzenie dziecka z chamem, ktory wyzywa cie od kürw i gowna.. Wszyscy ci zazdroscimy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Glupota kobit nie zna granic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jejku dziewczyny, jak wy możecie być z takimi chamami :O Mój mąż i wcześniejsi partnerzy nigdy czegoś podobnego nie powiedzieli, tzn. jeden powiedział kiedyś "s********j", ale i tak szybko przestał byc moich chłopakiem bo ogólnie był chamem. To straszne być w takim małzenstwie, najgorsze, ze to wcale nie jest obojetne dla waszej psychiki, niby to tylko slowa, ale zostaja w glowie na dlugo, niszcza poczucie waszej wartosci na lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I to też nie prawda, że facet ktory nie jest chamem musi byc pantlofarzem... Mój mąż jest bardzo meski z wygladu i zachowania, ma wlasne zdanie, nie "slucha" sie mnie na kazdym kroku i on w naszym zwiazku "nosi spodnie", ale nie wyobrazam sobie zeby mi takie cos powiedzial kiedykolwiek, mimo, ze bywaly mieszy nami jakies nieporozumienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
S****wo k***a szmata d***** spaslak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
k****o . ci.po. wieprzu spasiony, smierdzisz, d******** szm.ato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nazwal mnie uciekinierem z wariatkowa jak rano po omacku ze sterczacymi włosami pelzlam do łazienki i piżamie w paski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie mój mąż tak powiedział, ale mąż znajomej, jak dla mnie bomba. "Zastanów się, kto rządzi w Twojej części domu, ja czy Twój ojciec!!!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś "niechże zgadne, nadal jesteście kochanym, BEZDZIETNYM małżeństwem? " Wow.. Ale osiagniecie.. Splodzenie dziecka z chamem, ktory wyzywa cie od kürw i gowna.. Wszyscy ci zazdroscimy ... xxx Nieudana manipulacja. Ani słowa nie było o k..wie ani g...nie tylko prawidłowa reakcja na szantaż "a to spiertalaj"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezu jestem w szoku, Wy tak na poważnie? Dlaczego nie macie szacunku do siebie i jesteście z takimi chamami? Przecież oni na Was nie zasługują, obudźcie się. Wolałabym mieszkać pod mostem niż być z takim chamem. Matko :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×