Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agataxxxx

Moj chlopak mowi o swojej przyjaciolce ze jest sexy

Polecane posty

Gość gość
Nie masz znajomych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agataxxxxx
Sa jego znajomi.wyzalalam sie na mojego faceta do nich ale to nieprofesjonalne...jak chcialam isc potanczyc bachate w pewne miejsce tzm vdzie on chkdzil to pow zebym sie virgini spytala bo tam zle traktuja dziewczyny.wiec nie poszlam.ze niby razem pojdziemy potanczyc jak wroci z misji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zacznij brać jakieś leki na depresję bo wszystko wskazuje, że ja masz. Poszukaj sobie innego faceta bo ten niby taki dla wszystkich pomocny a własną dziewczynę w depresję wpędza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.49 dokładnie! Aktorki, tu Noe widać miłości z jego strony. Tu widać jego ewidentny zachwyt ,,kolezanka". Prwnie jak jest na misji to ostro smsuna ze soba. Miej honor, zostaw faceta dla którego nie jesteś całym światem i daj sobie szanse znalezienia kogoś dla kogo nim będziesz! Jak Cie to gryzie to schudnij, poczukesz się lepiej i rozpocznoj nowe życie. Jeszcze znajdziesz faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agataxxxxx
Mnie sie wydaje ze ona duzo .owila ze sie stara dla faceta ze wysyla seksowne fotki ze dba o siebie wiec mnie s ie wydaje ze za duzo z soba przebywali i moj facet zaczal gadac jak ona.tylko ze mi ciezko teraz bo mam cyste w pachwinie ,ktora boli jak za duzo chodze i biegam.plus mam hashimoto i niedokrwistosc zlosliwa. Jest mi ciezko.czuje sie zle z tlustymi nogami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabij sie,bo marudzisz.inni maja gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już się zaczęło usprawiedliwianie misiaczka bo przecież go nie zostawisz... Czekasz chyba aż to on zostawi Ciebie-bo prędzej czy później tak się stanie. Wspomnisz moje słowa i wtedy będziesz sobie plula w brodę czemu go nie rzucilas i Nie usnioslas się honorem (znasz to slowo w ogóle?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes daremna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakich jeszcze rad tu szukasz? Każdy pisze Ci obiektywnie, jak to widzi z boku, a Ty dalej swoje, chcesz uslyszec nie prawdę, ze to ,,tylko koleżanka"? Zbyt wiele wskazuje ze jest kimś więcej. Trzeba umieć dodac 2 do 2. Jeśli Ty go Nie zostawisz to wkrótce on zostawi Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciała bym troszeczkę zboczyć z tematu. Mam syna 24 , i dwie córki 21, 18 . Syn studiuje medycynę , ma piękną dziewczynę też ze studiów , moje córki obie są też piękne gdyż widzę mężczyzn jak wodzą oczami za nimi , jeszcze się uczą . Syn kiedyś zadał mi pytanie mamo nasze dziewczyny są brzydkie , a dlaczego tak sądzisz ? bo one mnie wcale nie podniecają jako kobiety , to ty chcesz być lekarzem ? nie uczycie się o pokrewieństwie, tak uczymy ja wiem i znam co to pokrewieństwo , lecz wszyscy , no prawie wszyscy moi koledzy podglądają swoje starsze młodsze siostry , ja czuł bym wstręt gdybym nago widział siostry jako obiekt pożądania . Synu jesteś 100% facetem tak powinno reagować twoje ciało na twoją bliźniaczą krew, one mają tą samą krew co ty .Naprawdę jestem szczęśliwą matką gdyż mam zdrowe piękne i co ważne bardzo mądre dzieci pod każdym względem , jak czytam jakie maja matki problemy z zboczonymi swoimi dziećmi , lub narkotyki to jako samotna matka rozpiera mnie duma że tak wychowałam swoje dzieci . za moment starsza córka leci do stanów na dalsze studia ukierunkowane w dziedzinie astronomii , najmłodsza chce zostać pilotem f 16 , ma ukończone kursy szybowcowe spadochronowe chce iść na studia wojskowe do Dęblina . Nie wyznaję się za bardzo na jej kierunku lecz tak mi przedstawiła swoją przyszłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PODBIJAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agataxxxx
Witam .jestem po pracy dopiero zjadlam kolacje i przyszlam sobie zobaczyc wasze wpisy. dziekuje za kazde. ale moze jednak ta virginia glupia jest? moze ona nie robi nic z premedytacja, ale z ,,,glupoty? Na poczatku jak przyjechalam to byla impreza u nas w domu (to ta impreza takie barbeque w sumioe bo na zewnatrz na ktorym miala ta obcisla sukienke). Pamietam bylam bardzo szczesliwa bo po 2 tygodniach od przyjazdu udalo mi sie znalezc prace, bylam bardzo szczesliwa. moj chlopak sie pochwalil a ona " pewnie nikt tam nie chcial pracowac dlatego cie zatrudnili".... nawet jakby.... to poczulam sie dziwnie bo ja bym sie cieszyla z tego powodu., ze ktos z innego kraju mial tyle samozaparcia i znalazl prace. Bardzo mi smutno sie wtedy zrobilo, i ja bym czegos takiego nie powiedziala do kogos bo wiedzialabym ,ze to mogloby zasmucic taka osobe ktora jest w obcym kraju, bez jezyka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieto - skończ już. Jak taki związek Ci odpowiada to dalej w nim tkwij i się zadręczaj, ale już nie czekaj na rady bo i tak masz je gdzieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podnosze bo temat wazny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co znowu odswiezasz temat? Dostalas juz dobre rady abyś kopnela go w d...e zanim on to zrobi z Toba ale Nie chcesz widocznie o tym słyszeć. To tkwij sobie w tym trójkącie jako ta gorsza, mniej seksowna od jego ,,koleżanki", dawaj robic z siebie frajerke, widocznie jesteś masochistka bez mózgu i godnosci. Zal.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agataxxxxx
skoro chlopak mi mowi ze jego przyjaciolka jest seksowna ma sexi ubrania a jaxmusze zrzucic vrzuch bo lubi plaski jak u virginii.i proponuje mi zrobic zakupy z nia aby mi doradzila(!!!!).pewnie bym jak k.wygladala bo to nie moj styl.moj styl jest bardziej normalny (czarne obcisle dzinsy,sportowe buty,aweter).na wyjscia sukienka dosyc ladna w romantycznym wydaniu(nie jal k....).ta jego przyjaciolka sie jak k...ubiera na codzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W dodatku głupia jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona potrzebuje rady od serca bo jeszcze sobie cos zrobi.Nie dolujcie jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona jest głupia, i tak go Nie zostawi, będzie przeżywać tylko i tu pisać aż w końcu to on ja kopnie w d...e. Za grosz honoru nie masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jej potrzeba rad jak podniesc samoocene,bo to ze skonczy z tym kolesiem to nic nie da bo moze byc nastepny i powtorka z rozrywki.ja nie wiem co poradzic jesli chodzi o samoocene.ona nie moze uniezalezniac swojej opinii od innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już pisałam żeby poszła do psychologa, ale raczej olała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani pisząca Agata , namawiam gorąco na spotkanie z moją osobą , oczywiście w miejscu przez panią wyznaczone tam gdzie jest pełno ludzi dla bezpieczeństwa , gdy się poznamy bliżej sprawię że zapomni pani o swoim facecie i to bardzo szybko . Myślę że brakuje pani dowartościowania przez faceta , ja uczynię panią szczęśliwą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do przedostatniego wpisu-ona jest za granica to nie takie proste isc do psychologa ktory jej pomoze.Jesli macie jakies.pomysly na podniesienie samooceny-piszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.niech sie wezmie w garsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wez sie w garsc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie odpisujcie jej, bo to daremne. To kretynka która i tak nie wyciągnęła żadnych wniosków z wielu porad jakie tu dostała. Co by nie zrobił ona i tak z nim będzie. Widać to desperatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agataxxxxx
Witam.ktos tu pisal wez sie w garsc ale jak?.druga sprawa on te komplementy mowil o virginii bo ja wazylam 64kg wtedy( zeszle lato) i nie bylam seksowna.skoro nie bylam to nie mowil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O i znowu się zaczyna bronienie misia. Zalosna desperatka bez godności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyno, spal to sadło z brzucha i zacznij się ubierać seksownie to wszystko będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×