Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agataxxxx

Moj chlopak mowi o swojej przyjaciolce ze jest sexy

Polecane posty

Gość agataxxxx
moze ananas11111?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieodpowiedzialny
Sama podsunelas pomyśl ananasa!:) Mam haslo, pamiętałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agataxxxx
Moj ojciec mowi,ze mam sie skupic na przyszlosci a nie roztrzasac co bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agataxxxx
nie wiem czy on lata za inna, bo wydaje mi sie, ze swinstwa swojemu przyjacielowi by nie zrobil. mimo, ze pewnie mial chetke. Moj facet oglada sie za kobietami w takim sensie, ze jak jest seksi ubrana to patrzy na nia, az mu sie oczy na boki przesuwaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agataxxxx
On lubi miec seksi kobiety wokolo siebie. sama nie wiem czemu. jakos tak wyszlam z obserwacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieodpowiedzialny
Jak patrzy.. To nie na próżno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agataxxxx
Jak sie dowiedzialam, ze jej facet zerwal z nia to ja sie z nia spotkalam i zaoferowalam jej pomoc, pomimo ze czulam sie zle ze z moim facetem sobie wyjezdzala. (Bo moj facet mi napisal ze jej jest ciezko , smutno ....ona mu tez pisala sms "przepraszam, ze sie nie odzywam ale X zerwal ze mna ). Zaproponowalam jej nawet ze moze przeczekac ten czas u mnie i mojego chlopaka w domu. potem jakos tak rozmowa zeszla na temat pomagania i przypomnialam sobie ten ich wyjazd. zapytalam sie co robili i gdzie byli. powiedziala,ze byli w dwoch restauracjach.(!)wiedzialam o jednym miejscu ze byli.powiedzialam jej , ze bylo mi przykro bo ja wtedy mialam bardzo ciez,ki czas (wlaczajac w to sytuacje domowa w Polsce z mama), egzaminy itd i to jej zdjecie rozesmiane co jej zrobil.... po 3 tygodniach od tego spotkania zapytalam sie jej jak sie czuje i czy nie moglabym w czyms pomoc, a ona mi napisala tak dzisiaj: "Sluchaj mnie Agata, musze ci powiedziec, ze wcale mi sie nie podobalo to wszystko kiedy myslalas, ze mna i R. jest cos na rzeczy. Ja mysle, ze to nie jest w porzadku i nie jest fair aby mnie podejrzewac a ty naciskalas."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieodpowiedzialny
A co innego miała powiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agataxxxx
Przeprosilam ja.Napisalam, ze nie bylo moja intencja aby ja zranic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieodpowiedzialny
Mysle a moge się mylić ze napisala tak abyś przestala sie interesować i żeby sprawa nie wyszla na jaw. Za dużo sie działo i wątpię aby byli czysci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieodpowiedzialny
Może mowila szczerze ale to co mpwil twój chłopak, te ich wspolne wypady... Ja bym byl ostrożny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.07 dokładnie. Oni oboje gadaja ze nie ma nic na rzeczy żeby uśpić Twoja czujnosc, Nie widzisz tego? Ona już bardziej mu się podoba niz Ty. Kwestia czasu jak z Toba zerwie ale Ty widać i tak wolisz się pocieszac i Nie zostawisz go, nie masz honoru będąc z kimś kto lata sobie na randeczki z ,,przyjaciolka" gdy Ciebie nie ma, mówi ze tamta jest sexy no ale oczywiście on ja tylko ,,pociesza" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agataxxxx
ja budze sie o 5.15 bo musze wyjsc z jego psem. potem ide na przystanek. wsiadam w tramwaj. nastepnie jade autobusem i ide pieszo 2 kilometry. wracam do domu o godzinie 19 albo 20. nie daje rady byc seksowna bo moje ubrania MUSZA byc wygodne. ide w sniegu w deszczu, mrozie. jest ciemno nad ranem i ciemno wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieodpowiedzialny
(DRZE SIE W NIEBOGLOSY) FAJNA LASKA NAWET W DRESACH JEST SEKSOWNA! Nie gadaj tak bo tak sadzisz tylko przez postrzeganie fajnego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agataxxxx
kiedy zapytalam sie go, jak to bedzie kiedy przytyje po dziecku to powiedzial ze bedzie mi gotowal tak,bym schudla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieodpowiedzialny
Świr jakiś... Może niech sobie modelki poszuka? Powiedział ci facet który jest niedojrzały emocjonalnie a ty sobie to wmawiasz... Litości. Idę, nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agataxxxx
wczesniej bym sie nie zastanawiala ale czy w mojej sytuacji byloby dobrze gdybym poszla z lekarzem na kolacje?zostalam zaproszona przez niego (pisalam o tym wczesniej, byl medal itd) ...czy to nie byloby wykorzystane przeciwko mnie ze strony mojego chlopaka?"no ale ty przeciez tez bylas w restauracji". moj lekarz wie wszystko (ze jestem z kims, itd) to nie zadne podchody tylko zwykle zaproszenie.sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co sie zastanawiasz i masz wątpliwości skoro i tak wasz związek to już farsa? Serio się ludzisz ze do niczego Nie doszło między nimi? Serio uwazasz ze jak szczerze z nim porozmawiasz (on i tak nie będzie szczery) to wszystko będzie okej? To tylko kwestia czasu jak Cie rzuci i prawdopodobnie zwiaze się z tamta, ta sexowna ,,przyjaciółką". Ty poki co jesteś mu potrzebna prawdopodobnie do sprzątania mu w domu, wychodzenia z psem i gotowania mu. A tamta do seksu. Miej honor i odejdz! Jeśli Ty nie odejdziesz to on Cie Kopnie w d...e prędzej czy później i wtedy dopiero będziesz się czuła jak zbity pies, nic nie warta. Zostaw go i umów się z lekarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agataxxxx
zeby nie bylo, ja do lekarza nic nie mam, bo jest to starszy czlowiek zeby to bylo wyjasnione:) mial zone i dorosle dzieci. ja od razu postawialm granice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieodpowiedzialny
Potwierdzone info! Hot news! Ta "sexy" laska to plastik aż żal patrzeć. Tona tapety, tępy wyraz twarzy i styl ubioru dziewczyny z dożynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agata xxxx - a rozmawiałaś o tym że swoim facetem, powiedziałaś co czujesz?, że Ciebie boli to co on robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agataxxxx
tak.powiedzialam. w zlosci jak sie nam nie ukladalo to powiedzial,ze sie jej zapyta o rade czy byc ze mna czy nie (nie wiem czy sie jej zapytal) .on mi powiedzial:"ty jestes zazdrosna o nia a ona jest moja przyjaciolka" nawet jesli nic nie bylo pomiedzy nimi, to intesywnosc tych spotkan by sie wzajemniue pocieszac byla co najmniej nie ma miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agataxxxx
placze, powinnam wziac sie w garsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agataxxxx
Moze przesadzam!!!!!???Kolejna dawka .....nie wiem sama,.,, (pisze mi ,ze teskni,ze caluje ....)a ja placze,,,czy to normalne>?!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieodpowiedzialny
Uspokój się, nie jest wart twojego smutku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agataxxxxx
Nie poznaje siebie..m.placze.. Wygladam zle.. W srodku cos mi mowi ,zeby skonczyc z soba.chce po prostu spokoju.jedyne co mnie powstrzymuje to fakt,ze samobojcy maja zle tam ...ja nie zartuje,jest mi smutno w srodku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agataxxxxx
Jest mi zle,bardzo zle.chce,aby mnie ktos przytul.czuje sie samotna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieodpowiedzialny
Nie warto przez jakiegoś typa. Żaden facet nie jest wart tego aby kobieta plakala. Jesteś wspaniała dziewczyną i myśl o swojej pozytywnej przyszłości. Glowa do gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieodpowiedzialny
Ja moge. Zrobię ci gorącą czekoladę i przytule. Dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agataxxxxx
Chce miec kogos kto by mi mowil cos pieknego. Takiego cudownego Aby byl dobry..... ja wiem ze on niby chcial pocieszyc ta przyjaciolke...ale co ze mna????..ten ich wyjazd mnie dobil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×