Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

czy któraś z was waży obecnie 120kg?

Polecane posty

Gość gość
Towarzystwo wzajemnej adoracji Irmina-Hania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościówa powyżej a co stoi na przeszkodzie byś była w naszym towarzystwie ? :) forum temu służy. czy nie ? ;) Irminka - poadoruję cię kapkę ;) - masz na poczcie zdjęcia :) Ja wpadłam do biura wrzucić sałatę w przewód pokarmowy. kawę chyba nie wiem - drugą - ale tak zasuwamy z dziewczynami że nie wiem czy ciśnienia już nie mam pod wylewowego ! może nie bo ja z gatunku 110/60 więc ;) raczej nie wylew a zawał w moim temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napiszemy telenowelę"Jak Irmina zakochała się w Hani"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc sliczoty.musze pędzic.przywitam sie szerzej potem.Slicznego poranka życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Była Irminka :) to teraz znów Hania - jak Romeo i Julia ;) hehehe. Tak pędząca - ale tylko z rana, teraz leniwiej. zaraz ruszam w miasto. Dziś mam tylko korektę jedną. po wczorajszym "poligonie" moge odsapnąć. U mnie w domu szpital. mama, tato ledwo żywi. wirus ewidentnie się rozprzestrzenił. ja już całkiem ok. moja młoda po tygodniu od w miarę ozdrowienia nagle dziś z gardłem bolącym się zbudziła. ale moze to lodzik po wczorajszym zakonczeniu roku :) i moze sie przegrzala bo gnała tak ze bałam się że coś się jej stanie. no ale po zabawach i po teatrzykach rodzice wzięli dzieci i poszli doma a my z dwiema koleżankami musiałyśmy to ogarnąć. a moja córeczka hasała jak zając w kapuście po zasceniach i hallach. miala drugie dziecko "instytucji" - wnuka koleżanki która pracuje też ze mną i tak oni gnali a myśmy sprzątały :) a dziś na wadze kolejne 900 gram mniej :) tempo odwadniania spada - jest ok - teraz będzie co dnia ubywac mnie po 300 gram - mniej więcej tak co dwa dni mi skoczy - ale do przyszłego tygodnia chyba nie zaważę 89 ......napewno nie. no trudno. trza cierpliwym być. Miejcie dobry dzień !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zlazlam z drabinki.Obrywalam wisnie a dziecko biale porzeczki. Porzeczki do zjedzenia na surowo. Wisnie jutro sok zasypie. Noge se naciagnelam serdecznie.Ale 3 godz gimnastyki swoje robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haniu, będzie soczek ? a drylujesz wiśnie ? czy może gotujesz w całości i dodajesz cukier. Kiedyś tak robiłam, ale cukier dodawałam dopiero po odgotowaniu soku, bo wiśnie wyrzucałam, teraz wykorzystuję wszystko. U mnie pada, nawet leje strugami i zaczęło grzmieć. Muszę znów powyłączać urządzenia, jeszcze raz dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irminka-dryluje.To znaczy jutro będę.Bo dzis bym to robila jeszcze wciąz. Moze rano wstane o 5.choc nie podejrzewam siebie o to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eugeniusz Fil
Gorąco polecam trenera i dietetyka mgr Igora Mieńkowskiego Przez całe swoje życie miałem problemy z nadwagą. Ważyłem 120 kilogramy i nie mogłem schudnąć chociażby o 5 kilo. Wtedy trafiłem na jego stronę (przeczytałem taką samą opinię, jak teraz piszę). Wątpień miałem dużo, ale podjąłem decyzję że kupię pakiet „Dzik”. Zaczynając, dużo się martwiłem: „Co pomyślą inni? Wyrzucił chłopak 100zł na wiatr…”. Ale już po tygodniu zobaczyłem wynik i nie patrzyłem na opinię otoczenia. Pan Igor Mieńkowski zmienił moje życie, bo teraz, po 4 miesiącach ćwiczeń ważę 80 (ze swoimi 190cm jestem prawie szczupły). Jestem jeszcze na drodze do wymarzonego ciała, ale to co osiągnąłem jest wspaniałe. Gdy też chcecie zmian w życiu to jest jego strona: https://www.igortreneronline.pl Myślę że to będzie przydatne dla tego tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eugeniusz Fil
Gorąco polecam trenera i dietetyka mgr Igora Mieńkowskiego Przez całe swoje życie miałem problemy z nadwagą. Ważyłem 120 kilogramy i nie mogłem schudnąć chociażby o 5 kilo. Wtedy trafiłem na jego stronę (przeczytałem taką samą opinię, jak teraz piszę). Wątpień miałem dużo, ale podjąłem decyzję że kupię pakiet „Dzik”. Zaczynając, dużo się martwiłem: „Co pomyślą inni? Wyrzucił chłopak 100zł na wiatr…”. Ale już po tygodniu zobaczyłem wynik i nie patrzyłem na opinię otoczenia. Pan Igor Mieńkowski zmienił moje życie, bo teraz, po 4 miesiącach ćwiczeń ważę 80 (ze swoimi 190cm jestem prawie szczupły). Jestem jeszcze na drodze do wymarzonego ciała, ale to co osiągnąłem jest wspaniałe. Gdy też chcecie zmian w życiu to jest jego strona: https://www.igortreneronline.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irminka :) uśmiałam się że przeraziło cię odkrycie :) co do kaloryczności soczku - standardowo dość kochanie na 100 ml 50 kcal. to jest nic,. 2 i pol jabłka :) nie ma się co przerażać :) słodkie cię nie syci ? to bardzo prawidłowo :) ja dziś zaszalałam i zjadłam tuńczyka w sosie własnym oczywiście z oliwkami i pomidorem :)200 kcal z chlebem 250 - bo kromka jak znaczek pocztowy. i tak się ożarłam że ledwo siedzę :) zażywałam espumisan hehehehe bo ja nie jem od dłuższego czasu nic co nie jest zielone :) albo czerwone - dosłownie - więc jak zapodałam tyle białka :) to moje jelita oszalały :) polecam przeżutkę na dietę przeżuwających ;) świetnie się na niej chudnie :) i owoców można jeść dość sporo bo nie ma w organizmie tłuszczu więc nie łączą się cukry z tłuszczami w du ----- po ---- rosty :) pakowałam dziś ekwipunek na plenerówkę, i ślina mi się polała przy wkładaniu do kosza paluszków solonych oraz minikrakersików :) no ale muszę zadbać o artystów na plenerze :) sumarycznie prognozy na niedziele są 15 stopni i deszcze :) więc ja to średnio widzę :) ale w zimnie człowiek szybciej chudnie bo zużywa energii więcej :) zatem mówiąc najogólniej mecz będe oglądać w strefie kibica bo tam będziemy mieć największą w mieście więc same atrakcje dla mnie w week end :) poza tym że nie planuje nic gotować :) być może tylko dla dziecka. to wystarczy. ja surowym będę żyła dalej. a poza tym kończy się tydzien - jutro mam wolne :) kolejny tydzien zwariowany bo obsługuję popołudniówki. 3 razy. i coraz bliżej urlopu !!!! jeszcze 3 tygodnie !!!! i na 3 bite tygodnie znikam z roboty !!!!!!! pomaluję sobie mieszkanie - sama ! i wywalę wszystko co do rzeczy nie należy z szaf :) ambitnie co nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piosenka która towarzyszy mi od jakiegoś czasu, znacie ? to posłuchajcie ; https://www.youtube.com/watch?v=u9Dg-g7t2l4 Witaj ciemności, stara przyjaciółko Znów przyszedłem z tobą porozmawiać Ponieważ jakaś wizja, zakradając się cicho Zostawiła swe nasiona gdy spałem I wizja, która została zasiana w mym umyśle Wciąż pozostaje W dźwięku ciszy. W niespokojnych snach szedłem sam Wąskimi brukowanymi uliczkami W blasku ulicznej lampy Postawiłem kołnierz, aby schronić się przed zimnem i wilgocią Kiedy moje oczy przeszył błysk neonowego światła Które rozdarło noc i dotknęło dźwięku ciszy W tym nagim świetle ujrzałem Dziesięć tysięcy ludzi, może więcej Ludzi, którzy rozmawiali nie mówiąc Ludzi, którzy słyszeli nie słuchając Ludzi piszących pieśni, którymi nigdy nie podzielą się ze światem I nikt nie ośmielił się Zakłócić dźwięku ciszy. "Głupcy", rzekłem, "Nic nie rozumiecie Cisza rozrasta się jak nowotwór Usłyszcie moje słowa, abym mógł was nauczać Chwyćcie moje ręce, abym mógł was dosięgnąć'' Lecz moje słowa, jak ciche krople deszczu, opadały I rozbrzmiewały echem W studniach ciszy. A ludzie kłaniali i modlili się Do neonowego bożka, którego sami stworzyli, A znak rozbłysnął swym ostrzeżeniem W słowach, z których się składał Głosił, że słowa proroków są zapisane na ścianach metra I klatkach kamienic I szepcą w dźwiękach ciszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irminko. Masz racje. Ja o zamknieciu gęby tutaj dawno mysle. Bo to chore. Gadamy publicznie. Tylko obydwie. To trąci komedią. Zyczac wszystkim odchudzajacym sie po schudnieciu utrzymania wagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaka50
Dziewczyny życzę Wam dużo wspaniałości i uprawnionej wagi. Ja też mam duży dyskomfort w pisaniu publicznie i dzieleniu się moim życiem publicznie. Dlatego zamilkłam. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda że już nie piszecie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczupła do 40
Dziś jestem umówiona do dietetyka bo nie daję sama rady. Nie rzuciłam się na żarcie utrzymuję to 119kg ale nic mi już nie ubywa więc idę po fachową pomoc. Irminko i Haniu powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda że nie piszecie l. Bylyscie motywacją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To może zacznijcie same coś pisać, to forum się reaktywuje i wrócą stałe bywalczynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwszy raz przypadkowo weszłam na ten wątek. Zaczęłam dietę na własną rękę, którą stosowałam już 2 lata temu i schudłam 25 kg. Efekt długo się utrzymywał bo ponad rok. Później miałam operacje, leżałam w domu około roku więc się nie ruszałam i dużo jadłam, więc przytyłam mocno na własne życzenie. Lepiej teraz niż za kolejne kilkanaście kilogramów... i kolejne... Zaczęłam 15/06/18 i ważyłam wtedy 93,5 kg teraz ważę 90,5 więc leci, a jeszcze nie minęły 2 tygodnie. Nie ćwiczę. Nie biorę żadnych suplementów diety, ani żadnych cudów... Mam prawie 22 lat, więc musiałam znów się za siebie wziąć. Jak u Was? Przeczytam sobie teraz wątek albo część chociaż, żeby wiedzieć co i jak robiłyście, jaka waga i wzrost itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eugenia Fil
Dziewczyny, polecam tą stronę: https://www.igortreneronline.pl - tam kupiłam pakiet "dla kobiet", który zawiera w sobie plan treningowy, dietę i listę suplementów. W 3 miesiące schudłam o 15 kilo. Mam nadzieję, że ta opinia pomoże jaknajwiększej ilości kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwią się dlaczego nikt nie pisze ? nikt tu nie zagląda ? skoro Hanka jest najmądrzejsza w każdej dziedzinie , to po co ma wyrazac swoje zdanie skoro zaraz bedzie atak . Piszcie piszcie a potem tyjcie tyjcie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×