Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Jak powiedzieć dziewczynie, z którą się spotykam, że nigdy nie byłem w związku a

Polecane posty

Gość gość
Dziwi mnie ze kobiety chcą znać szczegóły o byłych faceta. Co wam da ta wiedza? Rozumiem że żadna nie chciałaby rōchacza który traktował kobiety przedmiotowo ale znajomość szczegółów raczej nic nie wniesie. XXX wniesie dużo, chociażby tyle że taka kobieta która będzie wiedziała nie zarazi sie od takiego roochacza jakimś syfem. Najlepiej to nic nie mów, udawaj pravika a jak sie czymś pozaraża od ciebie to udawaj że nic nie wiesz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
udawaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seks ma właść. odmładzające

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałem żone dziewice. Bylem jak wy to nazywacie roou/chaczem Ale to bylo dawno Zmienilem sie Kiedys masowo chodzilem po bo/rdelach Mialem mase partnerek Ale zmienilem sie ozenilem i mam zone od 10 lat zdradzilem ja tylko 3 razy Ale to sie nie liczy wazne ze ja kocham a ona mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahahaahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Dziwi mnie ze kobiety chcą znać szczegóły o byłych faceta. Co wam da ta wiedza? Rozumiem że żadna nie chciałaby rōchacza który traktował kobiety przedmiotowo ale znajomość szczegółów raczej nic nie wniesie." x Tu przecież nie chodzi o szczegóły. Tu chodzi żeby wiedzieć z kim wchodzi się w związek. Żeby znać człowieka z którym się jest, a nie być z kimś obcym o kim się nic nie wie. Tu chodzi o to, żeby wiedzieć jak on podchodzi do życia do związków i do kobiet. Czy jego przeszłość, to związki czy zabawa kobietami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli zabawa to co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem. Miałam na myśli bardziej szczegóły związków i seksu. Wg mnie ta wiedza jest niepotrzebna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowo albo ułom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu prowo? Tu gdzie pracuje jest wielu singli po 30, prawie każdy ma życie podobne do autora. Potem udają że mieli 1 dziewczynę. Takie czasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. Przebadaj sie. Wiele jednorazowych przygod to duze prawdopodobienstwo zarazenia. 2. Nie klam. Nie ma nic gorszego niz klamstwa. Biedna dziewczyna.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smutno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz prawdę i tak się wyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej powiedzieć prawdę. Dobrze wiedzieć z kim się człowiek wiąże. Ja się związałam z takim co miał bujną przeszłość i sam mi o tym powiedział. Wytłumaczył, że miał inne podejście, był młody i głupi i chciał się wyszumieć, ale to już jest za nim, a teraz jest innym człowiekiem. Dorobił też ideologię, że zakochał się w jednej, z którą nie mógł być i nie umiał się z tym pogodzić, więc się bujał tu i tam, żeby zapomnieć. Zaakceptowałam to. Wiem, że mówił prawdę. Gdyby kłamał, to nie chciałabym z nim być, bo kłamca jest skreślony. Nie ma wpływu na to co było. To jest przeszłość i dla mnie nie ma znaczenia. Liczy się to jaki jest teraz, jakie ma teraz podejście. Przecież każdy potrzebuje się trochę wyszumieć za młodu. Mi to daje nawet pewnego rodzaju "gwarancje" że nie będzie szukał atrakcji poza związkiem, bo już wystarczająco dużo posmakował i wie, że nie warto. Pozdrawiam Ulka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krzysztof

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma prawo do prawdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic nie mów, i tak nawet jak będziecie razem ona predzej czy poźniej popusci szparki, więc powiedz że miałeś 1 kobiete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi to daje nawet pewnego rodzaju "gwarancje" że nie będzie szukał atrakcji poza związkiem, bo już wystarczająco dużo posmakował i wie, że nie warto. xx uśmiałam się:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czemu?>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie. Jestem wczoraj po spotkaniu z tą dziewczyną. Wczoraj doszło między nami do seksu. Nie pytała o to ile miałem przed nią, ale widziałem że odpływała jak robiłem jej minete. Widze ze wszystko idzie dobrze. Jestem taki podekscytowany że nie mogłem spać, teraz mimo mrozu ide na spacer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - no to powodzenia Autorze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie osoby jak autor nie powinny być w związku, po co mu związek ? Niech się dalej wali z przypadkowymi dziewczynami, całe życie będzie tak robił, a przynajmniej nikogo nie skrzywdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×