Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Robi ktos z was doktorat?

Polecane posty

Gość gość
HALO, HALO TARNÓW!! Nadal zastanawiasz się nad idealną szkołą? Nie czekaj i zapisz się już dziś do NOVA Centrum Edukacyjne! Jako jedyni w Tarnowie mamy jeszcze możliwość zapisu na semestr jesienny! Ilość miejsc ograniczona! Czekamy na Ciebie  Więcej informacji w sekretariacie na ul. Krakowskiej 17/14 lub pod numerem telefonu: 14 300 03 50/ 796 400 893

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie wybywasz na wakacje?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tych prawie 3 miesiecznych wakacji sa jeszcze 36 dni urlopu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zaczynam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dochtory to darmozjady, piszą prace o niczym, a potem srają w uczelniany stołek za forsę podatnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2018.07.08 popieram:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie masz ochoty na romans ze studentem?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze na wakacjach?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie pania dr tak wcielo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zyje pani?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prace doktorskie i studia to sobie powinni oplacac sami....chyba ze dotycza jakichs projektow zwiazanych z leczeniem czy medycyna. Trudno pojac to ze system, ktory oplacaja podatnicy,utrzymuje takich nierobow i fantastow ja k ta co tu sie produkowala.Przerazajace marnotrawstwo naszych pieniedzy tylko po to by jakas dziewucha mogla utrzymywac narobione (hurtem) dzieci i kozaczyc ze ma "doktora".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Technologie i leki ratujace zycie i zdrowie,dajace nowe mozliwosci na rynku pracy,ekosystem i ochrona srodowiska....itp powinny miec budzetowe wsparcie takze w zakresie elaboratow naukowych. Reszta powinna studia i prace oplacac sobie sama.Zaraz by sie te psudonaukowe kariery skończyły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ochrona srodowiska a na co to komu ktos powie, ze niby modne?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2018.07.31 ale masz ból doopy. 500 plus się czepiaj moczymordo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszyscy zdali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ho ho, dzień dobry! ktoś tu za mną tęsknił. Pewnie, że wszyscy zdali. Teraz zaczynam nowy semestr i będzie się działo - nowe przedmioty, dużo roboty (tak sobie rymuję po godzinach ;) ). te 36 dni urlopu są do odebrania w okresie urlopowym tj. lipiec - wrzesień. W rzadkich przypadkach inaczej. Wbrew pozorom i w wakacje się pracuje. Sierpień to miesiąc martwy na uczelni, nie załatwisz nic. Ale lipiec i wrzesień wszystko działa. Jak jesteś np. w komisji rekrutacyjnej to siedzisz całe dnie pół lipca i września, o czerwcu nie wspominając. Piszę tu oczywiście o dydaktykach czy naukowcach. Administracyjni mają normalne urlopy (chyba). Ot, jak trafi to siedzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do studentów... W mojej historii jeden na mnie leciał oficjalnie tzn. było widać. Tylko normalnie kwiatów mi nie przyniósł. Tak poza tym to cóż... Ubieram się jak korpoludek i nie jestem jakaś szprycha. Nie, nie mam ochoty na romans ze studentem, na romans w ogóle. Za to uwielbiam w studentach ich umysł, kreatywny, świeży, nie struty rutyną czy apatią. Odżywam przy nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do doktoratu i płatności. Z ręką na sercu Ci powiem, że jakbym nie musiała, to bym nie robiła. Miałam obowiązek zrobić doktorat i tyle. A że za to płaci uczelnia? A co, ja powinnam płacić 10 - 20.000 z pensji 2500? Hello! To nie moja wina, taki mamy klimat, ja tu tylko sprzątam. Na obronę systemu powiem, że fakt, wartość doktoratów rzadko bywa znaczna, ale tak naprawdę nie chodzi o wynik. Trochę jak w studiach. Chodzi o zmianę, którą robi w Tobie proces pisania doktoratu. Każda nauka ma swój zestaw metod badawczych. Robiąc doktorat je poznajesz i wykorzystujesz. Przynajmniej raz w życiu robisz jakieś praktyczne badania. Żeby być naukowcem musisz coś sobą reprezentować. Wiedzę, umiejętności i przejście procesu badawczego. Po to to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w tym semestrze wiecej zajec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak. W tym semestrze mam dużo zajęć. W przyszłym będę miała dużo mniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile gopdzin tygodniowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja obecnie habilituje nogę bo miałem skomplikowane złamanie . A wiec najpierw habilitacja później doktorat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaka to różnica : Bezrobotny z doktoratem czy bezrobotny magister . A juź wiem ,zawsze moge pochwalić sie gdy ciocia na imieniny przyjdzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Polsce najlepiej powodzi sie biznezmenom po podstawówce .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na kafe wszystkie maja doktorat:) Nie wiesz o tym?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 1/3 normalnego etatu, ale muszę się do wielu zajęć przygotowywać. Mam 4 przedmioty, w tym 2 wykłady. Do każdego kilkanaście godzin przygotowań. Ćwiczenia łatwiej, więcej grup i już mam bazę z zeszłych lat (i tak je przerobię na lepsze :D ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Człowiek nikt
Ja zrezygnowałem z robienia doktoratu, bo i tak za długo robiłem swoją magisterkę. Chciałem już pracować, ale z tym też mi nie wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to pewnie duzo wiecej zarobisz $$$ :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×