Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak zerwać z dziewczyną, z którą jest się ponad 5 lat?

Polecane posty

Gość gość
Nie, do ich zerwania doszło jakoś na 20 stronie, to zawsze kilka mniej ;) Niech śpi, bo coś czuję że ten jutrzejszy dzień na długo zapamięta ;) Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby był biedny nie miałby tyłu problemów, do jutra. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy twoja dziewczyna ma na imie Ania? Bo moze wiem o kim mowa :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta już potwierdza -:) jednak niektóre maja z deklem, jeszcze adres i nr telefonu a najlepiej fotkę z wakacji -:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i numer buta,biustonosza i konta w banku (jego,ale ona ma wciąż jego kartę) ha ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień Dobry! ;) Wszystkiego Najcudowniejszego wspaniałe Kafeterianki ! <3 :* Nie ma na imię Ania i nie podaję żądnych informacji więcej nigdy już. Miłego Kobiecego dnia! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stand clear
Wyspałeś się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, chwilkę po 7 wstałem ;) Ogarnę parę spraw i jadę po jakieś upominki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękujemy :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buziaki Autorze ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Och, ach po upominki jedzie. Niezła telenowela. A może jeszcze frytki do tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
'A może jeszcze frytki do tego?' x lol nie mierz innych swoją miarą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obojętnie kim jest autor ( moze nawet kobietą) kultura zawsze w cenie , uczcie sie byc uprzejmym ludźmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Biała Dama" bo któryś z prowadzących mecz tak określił Juventus :D. Miałam przez moment pomroczność jasna zastanawiając się jaki mecz oglądam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11.04 Fryteczki będą póżniej, bo mam ochotę na maka ;) a nie mam już darmowej kucharki w domu, więc muszę sobie radzić! ;/ - sarkazm! Ja też w pierwszym słowie napisałem "Biała dama" ;D Jeśli lubisz Real Madryt, to masz u mnie dożywotni szacun! ;) Nie jestem Kobietą, a facetem i wcale nie urządzam żadnego prowo, musiałbym mieć bujną wyobraznie - i znów się tłumaczę. Życzenia posłane, od mamy mojej ex dostałem wiadomość zwrotną "Dziękuję za życzenia i pamięć" od ex nic. Upominki kupiłem, po południu odwiedzę mamę i siostrę. Jak u Was w tym dniu? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Złożyłeś życzenia z okazji dnia kobiet swojej byłej, temu lachonowi , z którym straciłeś 5 lat i którego z niemałym trudem się pozbyłeś ? (nie wiem czy pozbyłeś do końca, bo mam luki w tym temacie, nie czytałam wszystkiego od deski do deski) Ty się nigdy niczego nie nauczysz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To tylko życzenia, pamięć. Przecież to dopiero 4 dni odkąd razem nie są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.27 Masz rację, To autor stracił 5 lat a nie ,lachon, to zawsze sobie znajdzie następnego idiote byleby Nic nie robić! Massakra ! A autor mógł ten czas wykorzystać na szukanie kogoś wartościowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubię Palucha, ale chyba niejako ma się to do sytuacji, ale kawałek fajny ;) Napisałem tylko te życzenia, raczej nawet tak wypadało. Odpisała mi pożniej "dzięki" . I git ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też uważam, że ładnie postąpiłeś. Z kwiatami też by było ok. Po prostu elegancko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jest ogólnie atrakcyjna? nie boisz sie że ci sie odmieni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś x Mnie to bardziej ciekawi, czy autor jest atrakcyjny wizualnie, bo charakter widać, że ma spoko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ładna, taka czarniutka, włosy długie, zgrabna, fajna, na pewno się podoba innym, wiem to, bo zauważałem, no ale co ma mi się odmienić? z ładnej miski się nie najesz, a ogólnie, no to czy to ona jedna... Głupio to zabrzmi może, ale uważam,że jakiś najbrzydszy nie jestem, też umiem o siebie zadbać, ogólnie też mam ciemną karnację, a to się podoba Kobietą. Kurde, zjedzą mnie zaraz :D Odczuwam, że mi jej brakuje, ciężko jest, ale tak jak wcześniej pisałem, że to początek, wiadomo że to nie odejdzie od tak jakbym kopnął kamień nogą. Jeszcze wrzuciła zdjęcie na fejsa niedawno, to trochę ruszyło, no i jej koleżanka napisała w komentarzu "do wieczora kochana" więc człowiek coś tam myśli, co planuje, czy gdzieś wyjdzie, czy co. No ale - masz co chciałeś. Trzymam się dobrze raczej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po co zrywać ? Dla chwili własnego egoizmu zniszczysz życie swoje i jej , odejdziesz ona dostanie nerwicy i depresji a ty za 5 miesiecy założysz temat "jak wrócić do byłej , co ja narobilem " a po 5 latach , "kocham żonę ale nadal tęsknię za byla, chce ją odnaleźć "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
https://www.youtube.com/watch?v=jv7EELpwZTo Wejdzcie w ten link, proszę jak będziecie miały czas. Może któraś z Was była tam...? Chcę popytać czy warto. Recenzja fajna i filmik też, zaraz wiosna więc fajnie byłoby się tam wybrać. A sprawdzałem, to to tylko niecałe 200 km od Wrocka. Ładnie tam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już się harpie zlecialy jak przeczytaly damskie pasożyty ze utrzymywał byla, coś mi się wydaje autorze ze "stryjek zamienił siekierke na kijek " , teraz wiele lasek będzie na ciebie leciało fakt , bo przystojny i zaradny ,ale twoja uroda odejdzie a kasę możesz stracić i te wielce zachwycone tobą odejdą bez mrugnięcia okiem a możliwe że straciłeś dobrą , kochana kobietę , twój wybór ale później nie płacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znów się zaczęło. Fakt, może masz rację, że straciłem coś czego już nie odzyskam, ale pytanie, czy chce odzyskać. Wszystko może w życiu przeminąć, proza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bądź taki pewny cycu , tęsknota przychodzi u facetów później , zazwyczaj 3-6 miesięcy decyduje , teraz się czujesz wspaniałe ,ale to wszystko przyjdzie później , ja tak miałem i tego nie życzę nikomu ,walczę o byla już 3 rok i nie mogę żyć normalnie a też myślałem że mam ją gdzieś i nie kocham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po zerwaniu to kobiety płaczą a faceci czują ulgę ale po jakimś czasie rolę się zamieniają , kiedy ona się wyleczy ty się zaczniesz motac czy dobrze zrobiłeś , gorzej jak ona już kogoś sobie znajdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×