Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak zerwać z dziewczyną, z którą jest się ponad 5 lat?

Polecane posty

Gość gość
No to współczuję i mam nadzieję, że się uda, skoro tak Ci zależy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie uda się bo chyba kogoś ma , rozstalismy się 4 miesiące temu a mi już jej brakuje , żadna mi jej chyba nie zastąpi , wszystkie porównuje do niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Że co? Wy piszecie, że autor ma fanki? Albo że jest fajnym gościem? Zostawił dziewczynę i wyrzucił po 5 latach a rok zwodził, że coś do niej czuje? Jesteście p******e? Chciałybyście kogoś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:10? Przystojny? A skąd masz niby takie info? Zaradny? KURWA MAĆ, zaradny facet nie pisze na kafe. To portal dla zyciowych s*******in!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo one myślą że tak nie skończą a prawda jest taka że on by tak potraktował każda , ale jak to mówią głupi traci dwa razy , bo takie jak one myślą że są wyjątkowe i ze ich tak nie potraktuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:06 Haha, dobre. Dokładnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15.21 To pewnie też u Ciebie taki "chwilowy" stan, tym bardziej, że domyślasz się że kogoś ma, to dopiero, bo nie aż cztery miesiące, więc myślę, że warto sobie dać czas, a za kilka miesięcy możesz już inaczej na to patrzeć. Nie wiem, nie znam się , bo to też moje można powiedzieć pierwsze rozstanie, ale patrze z optymizmem, chociaż nie jest łatwo, mimo że to ja zostawiłem. Co by się nie działo to "chłopaki nie płaczą" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z opisu wynika raczej ze autor jest narcyzem skupionym na sobie na maksa , ale głupie trzpioty mają kisiel w majtach bo koleś ma kasę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem z wykształcenia psychologiem i stwierdzam że autor ma zaburzenia socjopatyczne, czyli jest inaczej mówiąc psychopata zapatrzonym w siebie , każdy normalny człowiek po rozstaniu czuję ból nawet osoba ,która odchodzi , u autora brak jakiej kolwiek skruchy refleksji co świadczy o jego podlej osobowości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Póki co to wy jesteście głupie. żaden ze mnie narcyz ;D Szkoda liter na was. Jak masz ból d**y, to popraw stringi. Pa. Miłego dnia Kobiet ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I właśnie wyszło jakiś z ciebie burak , zdemaskowales się a próbowałeś uchodzić za takiego kulturalnego , jednak mam nosa do ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Współczuję Twoim pacjentom, jeśli pracujesz w zawodzie - nie chciałbym do Ciebie trafić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O mnie się nie martw , jak na razie tylko ty pokazujesz twarz kreatury bez sumienia , zadowolonej że swojego chamstwa , zdemaskowalam cię więc próbujesz się slownie mscic ale ci się nie uda , jesteś zbyt mało inteligentny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to za "psycholog" ubliżający nie znajomym, by poczuć się lepszym, wybacz ale Twoje argumenty, to brzmią jak kompleksy. Piszesz, że jestem burak, spoko, lecz na takich jak Ty to i tak za wysoko. Chcesz być królową żenady? - idziesz dobrym tropem, jeszcze trochę i zwolnią Ci fotel same "siostry Godlewskie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam jesteś zbyt mało inteligentny nawet żeby zabłysnąć dobra ironia , nie kop dołka pod sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już wystarczającą ujawniles przed widownią swoją prawdziwą twarz , czas skończyć ten teatrzyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz rację - czasem mniej, znaczy więcej - taka szczypta ironii. O ile Pani psycholog zrozumiała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejna cecha typowego socjopaty - uważa się za wyjątkowo inteligentnego nawet jeśli nie ma mu temu podstaw , stara sie ponizyc rozmowce , pograzaj się dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moi zdaniem cie zniszczyl tymi godlewskimi padlam z tego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś x :D :D :D No tak, diagnoza kafeteriańskiego psychologa zawsze w cenie! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet był miły - źle. Zaczął się odgryzać - jeszcze gorzej, bo go zdemaskowały! I kto tu jest psychopatą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Dzień dobry Pani psycholog, mam taki problem, rozstałem się z dziewczyną, której już nie kocham i nawet mi jej nie brakuje" Jest Pan socjopatą inaczej mówiąc PSYCHOPATĄ!!! Proszę natychmiast opuści mój gabinet! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jestem z wykształcenia psychologiem i znam się na takich jak ty, na których szkoda czasu nie pogrążaj się chłopczyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie z jakiegoś wiejskiego uniwersytetu albo z targu masz ten dyplom ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczynko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17.09 Ten Twój komentarz, to raczej coś w stylu "chwyta tonący brzytwę" Jeśli nazywasz siebie "psychologiem" i idąc tokiem Twojego rozumowania, to prostytutkę należałoby nazwać "relaksacyjną terapeutką" , ani ona nie może nadać sobie takiego miana, ani Ty miana "psychologa" Jeśli to prawda, to nie wiem, gdzie kupiłaś tytuł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co jak co, ale Autor ma mega ciętą ripostę ;) Jak to teraz przeczytałam to padłam ;) Dzięki Autorze za życzenia ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorry ale dać kwiaty na dzień kobiet po porzuceniu kogoś to jak wbić komuś sztylet w serce i przekręcić... Gdybym dostała kwiaty od byłego, wrzuciłabym je do śmietnika, a ty autorze podświadomie liczysz, że ona wstawi je w wazon, będzie tydzień wąchać i myśleć o tobie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytanie do autora - jednej rzeczy nie rozumiem. Zaznaczam ze nie jestem z tych, ktorzy krytykuja mieszkanie przed slubem lub rozstanie, bo wypalilo sie uczucie. Mieszkalam wczesniej bez slubu, rozstalismy sie. Z obecnym parterem tez mieszkamy razem, mamy 2dzieci i jestesmy razem ponad 10lat bez slubu. A pytanie brzmi - kiedy uswiadomiles sobie ze "uczucie sie wypala"? Czy to bylo zawsze tak, ze nie do konca bylo wiadomo? Czy w jakims momencie zauwazyles, ze przestaje byc fajnie - i CO WTEDY ZROBILES zeby to zmienic? Bo z twoich wypowiedzi to brzmi tak, ze wszystko bylo super. Po 5latach ostatnio zauwazyles, ze uczucie sie wypalilo, wiec zwinales biznes i jedynym pytaniem jakie sobie zadales to "jak zerwac z dziewczyna, z ktora jest sie od 5lat"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez autor nie poslal zadnych kwiatow !!!!!!!grunt to przeczytać strzępek info i walić komenty!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×