Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak zerwać z dziewczyną, z którą jest się ponad 5 lat?

Polecane posty

Gość gość
19'15 nie tak : autor + / - od roku już czuł,ze przestaje ja kochać,ale dalej wiódł z nia stabilne regularne życie pod jednym dachem nie dając nawet jej sygnałów,że cos nie gra. I nagle...bum,temat na kafe i rozstanie.Taki plan w realizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze, wróć do nas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:15 Dokładnie. Zwinął biznes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znudziła mu się, to po co miał z nią się dalej męczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie nadrabiam... i doczytuje, ze od roku cos mu przestalo pasowac i nic nie powiedzial. Dla mnie to bardzo niedojrzala postawa i sympatyzuje z ta porzucona dziewczyna - nie dlatego, ze tez jest kobieta czy zeby bylo jej w zwiazku z nim zle, tylko jak z kazdym porzuconym czlowiekiem, po tylu latach, to bardzo boli. Nie chodzi o sam fakt rozstania. Jak napisalam - sama mieszkalam wczesniej z chlopakiem i rozstalismy sie z mojej inicjatywy :-( Ale mowilam wczesniej co nie pasuje, probowalismy... byl rozczarowany rozstaniem, ale w pewnym stopniu na to przygotowany. Chodzi glownie o to, ze PO 5 LATACH autor jako powod podaje "uczucie wygaslo". Po takim czasie bycia razem to po prostu brzmi niedojrzale lub nieszczerze. Zakochanie i milosc naprawde moga trwac, nawet cale zycie. 20 pare lat w dowodzie nie ma tu nic do rzeczy, tylko dojrzalosc osobista, ktora ludzie w roznym wieku maja lub nie. Z obecnym partenerem i ojcem dzieci jestesmy 10lat. I czuje sie tak zakochana jak pierwszego dnia gdy sie poznalismy. Przerabialismy rozne kryzysy w zwiazku. Miedzy innymi raz po ponad 2latach znajomosci powiedzial, ze "czegos mu w naszym zwiazku brakuje". Rozmawialismy o tym, nawet z gula w gardle zaproponowalam, ze jesli to czego mu brakuje nie mozemy zmienic, to lepiej sie rozstanmy... ale udalo nam sie wyjsc z tego kryzysu, bez przerw czy rozstania. Kurcze, gdyby moj facet wtedy odczekal rok a potem powiedzial, ze po prostu "uczucie wygaslo" i odwrocil sie na piecie... Moim zdaniem autor z takim podejsciem nie jest materialem na fajny i dlugotrwaly zwiazek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A widziałyście posty, jak to dziewczyna była humorzasta, miała wybuchy złości i tłukła naczynia w kłótniach? Byłybyście z kimś takim? Ja bym zwiała po 0,5 roku, a nie po 5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale on tego nie podaje jako powod zerwania. Tylko, ze "uczucie wygaslo".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak, ale od czegoś to uczucie wygasło... W ogóle gdzie jest Autor?! ;) Jak pojechał do dziuni, to padnę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aż sprawdziłam, co to są te siostry godlewskie, chyba muszę przestać czytać kafeterię, bo nie chcę się więcej narażać na takie widoki.. :P Btw. Skąd wy takie coś kojarzycie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
One śpiewały tę kolędę i od tego się zaczęła ich "Kariera" Wszędzie były, bo dały "popis" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale pocisnął psycholożkę Autor tymi siostrami pięknie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz być królową żenady? - idziesz dobrym tropem, jeszcze trochę i zwolnią Ci fotel same "siostry Godlewskie" x hahaha, buchnęłam śmiechem ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedługo mój temat będzie w "redakcja poleca" albo go opublikują na łamach każdej polskiej prasy ;D Wróciłem, byłem u moich dwóch Kobiet, właściwie u trzech, z tym, że u trzeciej zapalić świeczkę i położyć kwiatka. Siedzieliśmy u Rodziców. Ex mi piszę smski, bo sobie wypiła, wiem, że jest w domu z koleżanką (sama napisała) 21.16 Powody na pewno jakieś były, opisałem je, miałem dość jej nerwów, ogólnie stale się coś działo co mi nie odpowiadało, ale fakt - powinniśmy najpierw o tym rozmawiać, wiem, że zachowałem się dość niefajnie kończąc to z dnia na dzień, ale stało się, czasu nie cofniemy. Oboje mamy jakąś lekcję na przyszłości. P.S Jak można nie wiedzieć kto to, a w zasadzie co to są siostry Godlewskie?! :D:D Jak mija dzień Kobiet? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Onną rzeczą jest historia tej dziewczyny,bo on wlasciwie nie miał zastrzezeń,to osobny wątek. Inną sprawą jest powód,przeszlo mu rok temu i wtedy wszystko u niej zaczelo mu przeszkadzać,ale...byli razem,jedli,spali,uprawiali seks a ona kompletnie nieswiadoma,ze już zaraz finito tylko gość znajdzie wygodny dla niego moment. Rok...masakra życ z kimś ,to zwyczajne moralne oszustwo. Widocznie to w ogole nie była miłość tylko pewnie panna go kochała a on nie a udawał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22'43, to takie żartobliwe żenua,ze autor może zostać "bohaterem".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, wiem, nie było to w porządku siedzieć i udawać, żę wszystko jest dobrze, ale to już się stało, więc czasu nie cofniemy. Szkoda tych lat i szkoda nie mówienia sobie prawdy. Popełniamy błędy - jesteśmy ludzmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak można nie wiedzieć kto to, a w zasadzie co to są siostry Godlewskie?! x Zwyczajnie, nie interesują mnie takie indywidua.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Egoistyczny błąd - to tak na przyszłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze bedziesz chcial do niej wrocic. Juz to widac. Juz teraz sobie nie radzisz, ciezko Ci bez niej, zastanawiasz sie co robi a dopiero co pisales, ze wszystko sie wypalilo i nic do niej nie czujesz. Czujesz i z kazdym dniem bedziesz coraz bardziej zdawal sobie sprawe z tego, ze zrobiles zle, bo wciaz ja kochasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie też nie interesują, chodziło mi o to, że ciężko było o nich nie słyszeć . Dobra, mniejsza z tym. Dobranoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ha, trzeba było od razu proponować przerwe, nawet rok potrafiłeś udawać żeby z nią być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Być może to kwestia tego, że nie mam tv, i omijają mnie wszelkie durnoty ;) Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe jak mam o Niej nie myśleć jak od 20 godziny dostałem z 15 smsów, wchodzę do domu a tam pudła z jej rzeczami, chyba tylko bezmózgowiec by nie myślał. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I chyba Ty nim jestes. Leza pudla? I co z tego? Pisze smsy? I co z tego? Przeciez Ty nic do niej nie czujesz, a typiara Cie meczyla z tego co tu pisales, wiec w czym problem? Sam siebie nie rozumiesz. Nie pieprz, ze jak tu o. niej nie myslec jak o sobie przypomina, bo na ktorejs stronie jest napisane wyraznie, ze Ci ciezko, ze zastanawiasz sie co robi. Gadaj zdrow, juz tesknisz. Za kilka tyg bedziesz jej wyznawac milosc i prosic by wrocila :) Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba było gościu te pudla pomóc wywieźć. Do kogo masz pretensje. Gdyby nie Twoja decyzja to te pudla by tam nie stały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby dziunia miała go w d***e po tym rozstaniu to autor od razu by się na nowo zakochał ;) Takie żałosne zachowanie kobiety tylko faceta odstrasza, a on sobie poleruje ego i tak naprawdę tylko po to był ten cały cyrk. Autor wiedział, że ona tak zareaguje, nie zna jej przecież od wczoraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę tutaj co poniektóre mitomanki projektują na Ciebie swoje pobożne życzenia lol x A co tam ciekawego do Ciebie pisze? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wrocila wyzej ta co wszedzie widzi mitomanki, a w ogole najchetniej to juz by zajela miejsce bylej autora :-D podrap sie to swedziec nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie mitomanki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda zapewne jest taka że Autor pisze jednego smsa do ex by wróciła i ona za 15 minut stoi pod drzwiami. Nie widać by był jej obojętny. I zapewne do siebie wrócą w niedzielę. On też jest za nią to widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×