Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak zerwać z dziewczyną, z którą jest się ponad 5 lat?

Polecane posty

Gość gość
Z tego co autor przedstawil pochodzi z dosc powaznej, zamoznej rodziny...wiec gdyby ta dziewczyna byla taka zla, leciala na jego kase i zajmowala sie tylko robieniem paznokci to czy jego rodzinka nie popieralaby jego decyzji o rozstaniu? A tu sie okazuje, ze jego rodzina uwielbiala ta dziewczyne lacznie z siostra autora, ktora moglaby myslec, ze laska wykorzystuje finansowo jej brata. Nie znacie mamusiek? One zawsze stoja murem za swoimi syneczkami, dlatego nie lykam tego wszystkiego, ze to ona byla ta zla, a on ten cudowny, zaradny. Chlop po prostu sie znudzil, znudzi sie i nastepna albo zaraz do niej bedzie chcial wrocic, bo juz nie wie za bardzo czego chce od zycia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11.53 dokladnie... Ale mialaby alimenty od meza. Oraz on bylby ZOBOWIAZANY zapewnic jej lokum, jesli nie ma gdzie mieszkac. Ale serio... kto wychodzi za maz z mysla o rozwodzie. To od poczatku zle wrozy malzenstwu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uważam, że autor wszystko dostał podane na tacy od rodziców więc jaki on zaradny, bo bogaci rodzice? Przestańcie się ośmieszać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On nawet nie będąc z nią małżeństwem, chciał zapewnić jej lokum, więc chyba nie jest taki zły?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Autor pisał gdzieś tam, że uczono go iż to facet ma przynosić kasę do domu, więc przypuszczam, że jego mamusia nie miała nic przeciwko "synowej" bo sama nigdy nie musiała nic robić, a mąż dbał o wszystko. Pisał też że mama wszędzie ją zabierała ze sobą i że większość dnia jego dziewczyna spędzała z jego matką, więc pewnie zakupki i te sprawy. autor w końcu się wnerwił i zostawił pannę, a matka nie ma z kim teraz latać po sklepach, dlatego to całe hallo o rozstanie. Ja tak uważam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.03 Wiele rzeczy, ktore przedstawia tu autor nie trzyma sie kupy. Co to wogole za facet, ktory zrywa po 5 latach "bo uczucie sie wypalilo". Skad on ten argument wzial - z kobiecego czasopisma czy telenoweli. I jaki facet zaklada watek na ponad 30stron, zeby miec wsparcie innych kobiet w trudnym momencie zyciowym? Jakis zniewiescialy kolo, nie zdolny do tworzenia dlugotrwalego zwiazku. Gdybym miala pokusic sie o psychoanalize - rozbite malzenstwo rodzicow i brak meskiego przykladu. Albo prowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jego siostra z pewnością też ustawiona przez tatusia, więc wszyscy podziwiają ex autora. Chyba tylko on tam normalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie martw się zuczku karma do ciebie wróci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale mnie śmieszą materialistyczne sciery na tym topicu, w doope by autorowi wlazly bo ma trochę grosza, że się takie nie wstydzą , upadek społeczeństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie on a gmina. Składa sie sprawę o eksmisje i gimna musi znaleźć lokal zastępczy bo nie można wywalić z mieszkania osoby tam zameldowanej na bruk. Takie jest prawo, które tez obowiązuje wynajmujących mieszkania czy zamieszkujących w mieszkaniach komunalnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zaglądałam tu dawno ,to co nowe materalistyczne adoratorki dały rade napuscic cię na byla? Mam nadzieję że karma wróci do tych mend , bo rzygac się chce jak banda tepych trogolodytek zapatrzonych na portfel chcą zniszczyć inną dziewczyne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiadomo że on przedstawi sprawę tak aby się wybielic , przecież nie powie wprost " znudziła mi się chce nowej baj baj idiotko " mój były który mnie pobił i zgwałcił w Internecie opisywał się jako złote serduszko miłośnik dzieci i zwierzątek , autor mówi że swojej perspektywy ja przedstawia jako czarny charakter a siebie wybiela ile może

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11'53 to jedno,że majatek był wyłącznie jego,ale temat jest nie o tym i jemu to nie przeszkadzało do końca,że przyszła z tzw.jedną torbą. Już nie dorabiajcie filozofii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żal mi tylko następczyni byłej bo podzieli jej los na 100 % tacy faceci się nie zmieniają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:22 może była biedna ale miała bogate wnętrze w przeciwieństwie do autora który traktuje ludzi jak zużyte zabawki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zauważcie też, że pisał że wszystkie pieniądze rodzicom spłacił które dostał na start interesu. Znam się trochę na prowadzeniu salonu z samochodami , bo kiedyś pracowałem w jednym z takich salonów, tam jeśli sprzedaż jedno auto tygodniowo, to masz dochód w wysokości 10-15 tyś, a takich aut w tygodniu spokojnie można sprzedać nawet 3-4, więc przekalkulujcie sobie jaki to jest interes. załóżmy, że ma z 6-7 pracowników, bo więcej to takiego salonu mu nie potrzeba, maksymalnie zarobią w miesiącu 2500-3000 zł, więc autor dochód ma niesamowity. Plus jeszcze jakieś dwa mieszkania wynajmuje to dodatkowy pieniądz. Pisał, że ma na oko jakiś nowy interes i pewnie po rozstaniu ucieknie bardziej w pracę, więc nawet jakby miał podane wszystko na tacy, to nie jest zaradny z głową na karku? na kafe trafił przypadkowo sam to pisał, a że zrobiło się z tego 30 str, to jego zasługa? Ludzie sami tutaj piszemy. Mniejsza z jego zaradnością i kasą, ale on wydaje się być w porządku, choć nie popieram tego co zrobił dziewczynie, może nie ma na nią czasu? - nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12'03 jakie brednie wypisujesz!!!!!!!! W przypadku rozwodu (naciągając temat) z wyłączną własnością niczego by nie musiał,w sensie lokalu,gdyby nie miała się gdzie podziać. Gdzie ty żyjesz,że tak podstawowych praw i obowiazkow nie znasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naouszczajcie jego dalej na nią , jatrzcie , szczujcie i po was sprawiedliwość przyjdzie judasze podstepne ,jak mozna tak jatrzyc komuś w związku , ohyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:12 ty sie lepiej nie bierz za psychologiczne analizowanie bo ty nawet nie umiesz byc logiczna. 30 stron nabiły osoby tu piszące łącznie z tobą. Uczucia mogą sie wypalić po upływie każdego czasu, nie ma reguły. Facet miał dylemat to sobie tu wskoczył po radę bo pojęcia nie miał ze trafi do ula-:) zniewieściały to on z pewnością nie jest tylko ty nie wiesz co to kultura, poza tym 25 letni chłopak dopiero teraz wchodzi w dorosłe życie i trudno aby trzymał sie postanowień złożonych 5 lat temu, wez pomysl a potem pomysl znowu a dopiero potem wydawaj opinie. Taka rada dla słabszej -:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:27 a kim ty jesteś że dajesz komuś rady ? Nie za wysoko się oceniasz ? Narzucania komuś swojego zdania to chamstwo , nie pouczaj innych jak mają myśleć bo nie jesteś alfa i omega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tylko czekam aż słowa szczujacych na nią obrocom się przeciwko nim ;) i zobaczą jak to jest gdy się związek wali bo ktoś wpuszcza jad z drugiej strony , czego wam nie życzę ale sami się o to prosicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:03 jakie alimenty od męża?! ty tak na poważnie? zdrowa mloda kobieta niepracująca,bo cos tam alimenty na siebie? Wystarczy z UP podać kilka propozycji pracy jako dowod,że się nie stara szukać pracy. Dziecko,ile ty masz lat,że takie brednie piszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12'16 prawo się zmienilo i samo zameldowanie to nie powod do nakazu opuszczenia mieszkania.Jeszcze trzeba mieć do niego prawo. Ale się ośmieszasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boże ile w ludziach zajadlosci żeby kogoś zniszczyć , żywcem by drugiego człowieka pogrzebali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze współczuję, jak tu zajrzysz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestescie prymitywne i obrzydliwe. Dopisalyscie historię,której nie było i nie ma. Trzymajcie się swojej d*u*py i przestańcie obgadywać,tworzyć chore wersje. Pomijam,że co wam do majątku jego i jego rodziny?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz nie zajrzy, bo sie pogodzili :-D I dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednak moja znajoma ukrainka miała rację że Polacy to obrzydliwi ludzie i jeden drugiego by zatlukl za byle głupotę , msciwe polusy od razu widać że żydowska jucha w nich płynie , za pieniądze by gooffno zjedli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:39 A skad wiesz, ze takowej historii nie ma i nie bylo? Znasz tylko wersje przedstawiona przez autora, ktory tez moze piasac przerozne rzeczy mijajace sie z prawda ;) w d**e bez mydla bys mu tu wlazla, a noz widelec Ciebie zabierze ba mecz hahahah idiotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12'25 jeszcze najpierw trzeba te auta o których piszesz sprzedać! Potem opłacić ludzi, podatki, ZUS i dopiero wtedy reszta dla ciebie. To nie muszą być kokosy,zwlaszcza we Wrocku gdzie NIemcy blisko i można fajne autko kupić,ale on lubi tę pracę i nie musi się martwić,że na tzw.chleb nie starczy. Co wy wiecie o życiu? tylko o kasie gadacie a to zdrowie jest najważniejsze!!!!!!!!! bez niego nie ma i tej kasy nad którą tu się wytrząsacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×