Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak zerwać z dziewczyną, z którą jest się ponad 5 lat?

Polecane posty

Gość gość
Wydaje mi się, że to nie było prowo. Autor chyba rzeczywiście nigdy nie pisał na żadnym forum i nie zdawał sobie sprawy, że nie trafia do życzliwego i anonimowego kółka, ale wystawia się na żer różnych frustratów i znudzonych kolesi, którzy tylko czekają na dramę. Dziwiło mnie lekkomyślne podawanie faktów, które łatwo powiązać w całość. A jednocześnie czuło się, że nie stoi za tym troll, tylko raczej poczciwa, nie węsząca podstępów osoba, może nawet ktoś trochę łatwowierny, szczery i wierzący, że inni też tak postępują. O, trafiło się jakieś miłe forum, mam problem, co mi tam - napiszę.... A tu ludzie dają rady, wciągają się w historię, nawet chwalą, ba- kadzą... Niewiele osób oparłoby się złudnemu poczuciu bezpieczeństwa w sieci, choć oczywiście zdarzały się kąśliwe komentarze i autor autentycznie był z początku zaskoczony, by na koniec przekonać się, że trafił do gniazda żmij i biernych obserwatorów. No cóż... Nie wierzę, że to prowo i współczuję autorowi i jego exdziewczynie. Autorze- jeśli to czytasz, to napisz do admina i niech skazują ten wątek. Po co w sieci ma wisieć coś, co miało być anonimowym zapytaniem w ludzkiej sprawie, a przekształciło się w nadmuchaną do granic spotworniałą historię, która już niewiele ma wspólnego z tym niewinnym początkiem. A tak w ogóle- ludzie! ( niektórzy) Okropne sobie wystawiacie świadectwo. Co za małość, brak klasy, kultury, empatii, taktu.A fuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chciałam, abyście się pogodzili i mam nadzieję, że mimo wszystko tak będzie. x Na pewno, szczególnie jak laska poczytała sobie ten temat. A debilce, która udostępniła tu dane tej dziewczyny i tej, która wysłała jej namiar na temat życzę, żeby spotkało je to samo, to może tępe dzidy zrozumieją, co zrobiły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda, że tak się kończy ten wątek, ale może nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Teraz to oni musieli ze sobą porozmawiać szczerze, a dziewczyna dowiedziała się co zawaliła w tym związku. Za jakiś czas Autorze będziecie się oboje śmiać z tego dymu. A może i dzięki tej zadymie będzie happy end? Autorze, ja się tu nie udzialałam, ale jak wiele osób życzyłam Ci dobrze, boś sympatyczny, kulturalny i dość dojrzały i zasługujesz na kogoś kto będzie Cię szanował równie mocno jak Ty swoją ex. Mam nadzieję, że wyciągniesz wnioski z tej sytuacji, która teraz się przytrafiła na forum i na przyszłość będziesz mniej naiwny (ostrzegano Cię żebyś mniej kłapał buzką:)). Chciałabym za jakiś czas dowiedzieć się jak potoczyło się Twoje życie, ale wiem, że teraz to już niemożliwe, szkoda. Pamiętaj, zawsze możesz zostać z nami na Kafe i zakładać nowe wątki, tylko ostrożniej, bo chamy nie śpią :)Nie bój się teraz, sprawa z czasem się rozejdzie. Niejedn został tu już zdemaskowany, a dziś mało kto pamięta szczegóły. Można zgłosić do administarcji by wykasowali choćby te wątki gdzie są ujawnione dane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba autor podał to do administracji, bo jest temat w redakcji kafeterii zgłoszony do usunięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I bardzo dobrze. Pozdrawiam autora i życzę jemu i jego byłej dziewczynie wszystkiego dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chłopak się przyznał że to prowakacja, a wy dalej swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:08 Ja wierzę, że to prowo, chujku. Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie bylo prowo , za malo kafe znacie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba było wrzucić tu profil autora! Laska nie dość, że dostała kopa w tyłek, to jeszcze pół Polski ją widziało. Teraz będą ploty we wsi, że jest nierobem itp. Super zakończenie związku, takie z klasą, pogratulować :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swinstwo zrobil ktos kto podsl jej dane . A tak na marginesie to nie prowo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz szukamy faceta 26 letniego prowadzącego salon samochodowy we Wrocku :-D Nagle się okaże że to nie prowo :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guess who I am
Oczywiście to nie jest prowokacja. Wszystko co autor pisał jest prawdą. Autorze, jesteś bardzo naiwnym człowiekiem. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy wy ludzie nie macie swojego zycia i innych zajec? sa dwie opcje: 1) historia byla prawdziwa, autor zauwazyl ze moze zaszkodzic jemu lub ex-dziewczyne i sie wycofal i chcialby zebyscie PRZESTALI TU PISAC 2) to bylo prowo, podniecanie sie czyms co wogole nie mialo miejsca, wiec czemu nie PRZESTANIECIE TU PISAC ja tez wychodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może zaszkodzić,powiadasz? jeśli to nie prowo to już bardzo,bardzo jej zaszkodził poza sytuacja osobistą czyli samo zerwanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:45 sam do siebie autorze piszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najbardziej zaszkodzila osoba , ktora podala dane . Nawet jesli pisal prawde to nie podawal danych i szansa na skojarzenie byla bardzo mala . Wszedl tu po porade , a wy zrobiliscie bagno . Nie on jest winny , ale osoby ktore posunely sie za daleko czyli ujawniajac dane .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obserwowałam ten temat od samego początku choć się nie udzielałam i wiecie co? Jestem zniesmaczona tym zakończeniem. Często zadaję tu kontrowersyjne i osobiste problemy, ale chyba już nie będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie spokój temu autorowi k***a! to są ludzkie sprawy gosciu się zmył bo zobaczył co odp*****lacie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:05 To w stylu autora, wiele przekleństw, a jednak nie prowo :) ktoś szuka tego salonu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:34 święta prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:33 mózgu se poszukaj. Ktoś porusza swoje problemy na anonimowym forum i nic was nie uprawnia do wykorzystywania podanych informacji po to, żeby znaleźć czyjeś konto na fb. Mendy bez własnego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15'34 no jednak podawal dane i był przestrzegany przed tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:07 bardzo ogolne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"gość dziś Dajcie spokój temu autorowi k***a! to są ludzkie sprawy gosciu się zmył bo zobaczył co odp*****lacie!!!" X Zgadzam sie w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"gość dziś 17:33 mózgu se poszukaj. Ktoś porusza swoje problemy na anonimowym forum i nic was nie uprawnia do wykorzystywania podanych informacji po to, żeby znaleźć czyjeś konto na fb. Mendy bez własnego życia." X Dokladnie !!!!! Moze osoba , ktora to zrobila przemysli swoje zachowanie ? Zadowolona jestes z siebie ? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie jest dumna i uważa się za rycerza sprawiedliwości! Hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to chłopak rozbil bank,bo dane pochodzily od niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie, chłopak nie podał jej imienia i nazwiska. Wyszperał i upublicznił to jakiś no-life, a inny no-life usłużnie doniósł, więc przestańcie bzdurzyć, że to zrobił autor. Po prostu jakieś tępe dzidy wykorzystały jego internetową ignorancję, co nie znaczy, że to jego wina, bo nie wiedział, że może się to tak skończyć i nie zrobił tego umyślnie, w odróżnieniu od szmat, które zrobiły to specjalnie i z premedytacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"gość dziś Ale to chłopak rozbil bank,bo dane pochodzily od niego" X Nie tlumacz sie . Cokolwiek pisal , pisal o sobie i o swoim zyciu i tyle ile chcial , ale nie upublicznial danych , imion , nazwisk , a co gorsza zdjec i danych do profilu gdzie kazdy moze zajrzec . Jestescie zalosne :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×