Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak zerwać z dziewczyną, z którą jest się ponad 5 lat?

Polecane posty

Gość gość
26 już pisał , teraz trzeba poszukać każdego ze złamana noga z Wrocławia ktory był na zwolnieniu i w poniedziałek idzie do pracy -:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Greta
Mam tylko nadzieje ze nie jestes tym „Marcinem” co kiedys pisal ze ma bialaczke a dziewczyna puscila sie z jego przyjacielem. Facet zrobil w jajo wiele osob ktore zazngazowaly sie aby go wspierac w chorobie a on caly czas wymyslal nowe sytuacje a potem sobie zniknal. Jest tez tego dobra strona bo ludzie chcacy mu pomoc przyjaznia sie do dzisiaj a dodam ze zyjemy na roznych koncach swiata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale tutaj autor i zadałem Tobie pytanie odnośnie wieku ;) Który miał operację kolana. Mógłbym się nawet ujawnić, co mi to szkodzi, tylko po co ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie nie jestem tamtym Marcinem. No ale trochę przegiął aby o chorobach pisać ;p Ja też trochę brałem to z doświadczenia, bo pół roku temu się rozstałem z dziewczyną po dwóch latach, ale to też nie miało większego sensu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chuj z ta kafeteria. Wszedzie prowo. Kolejny dzieciak chcial sie pobawic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może on tak pisze że to prowo...? Jest na telefonie z "Julką" Kazał jej wrzucić to zdjęcie i podpisać pozdrowieniami dla kafe, żeby być wiarygodnym. Wiedzą, że tyłek się pali, sami się dogadają, ale tutaj trzeba jakoś to załatwić przecież. Wątpię, aby on tak wszystko wymyślał z głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten temat był za prawdziwy na prowo. Kombinują teraz, żeby ludzie do Julki nie pisali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Greta
Temat jak najbardziej realny co nie oznacza ze kolega jedynie wymyslal zeby umilic sobie czas bedac na zwolnieniu. Ma chlop wyobraznie. Bylo tu juz wiele ekscytujacych „ prawdziwych „ historii. Ludzka wyobraznia nie zna granic. Ktos wymysla a reszta sie wkreca i ma zabawe i wszyscy zadowoleni. A tak przy okazji wychodzi jak reagujemy na rozne sytuacje, mozemy dowiedziec sie czegos o sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi też się wydaje że on TERAZ ściemniał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To tymbardziej dajcie im spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet moglby książki pisać -:) inteligentny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedno jest pewne - on na pewno już tutaj nie napisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wpadnie po imprezie i założy nowe prowo? trzeba będzie zważac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaraz matkę boska zobaczy ta co wierzy ze to prawda -:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak na razie to rekordzista jeśli policzyć ilość wypowiedzi w prowokacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomyśle jak was wkręcić i pobić jego rekord, bądźcie czujni bo temat nadejdzie jak te 16 stopni na plusie w niedziele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I mógł to jeszcze ciągnąć, fajnie mi się to czytało, a teraz to nie wiem, co będę tu czytała. Niby prowo, ale fajne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nawet mężowi to pokazywałam i koleżanką w pracy. Wszystkie mówiły, że chłopak taki fajny się wydaje. Żyłam tym normalnie :D Chciałabym go poznać i pogratulować. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwne ze tylko jednej osobie udowodnił Chyba sam sobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak usunie konto to będzie znak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Konta na fejsie od razu nie usuniesz, tam bodajże trzeba zaznaczyć "usuń konto" i przez 14 się na nie nie logować, aby całkowicie zniknęło. Mi to śmierdzi i jestem pewna, że jak sprawa się rypła, to automatycznie obmyślił plan, że trzeba uznać to za prowokację, wtedy ludzie odpuszcza. Tamta jedna dała pomysł że zdjęciem i pozdrowieniami, więc zadzwonił do Julii powiedział jej aby tak zrobiła i tak ją już kilka osób widziało, zaraz zdjęcie usunięte, profil pewnie też po czasie, a on się teraz tłumaczy i załatwiają to między sobą. Ja tak to widzę. Za dużo wszystkiego, aby była to prowokacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:30 nie chrzań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie od poczatku wygladalo ze autor nie mowi calej prawdy albo jest niedojrzaly lub zniewiescialy. Teraz ciagle tez... A czy to prowo czy nie to nie ma znaczenia. Na jakikolwiek post odpisujemy, wiekszosc liczy sie z tym ze moze to realny problem lub prowo z jakims elementem realnosci. Liczy sie ciekawa dyskusja, niekoniecznie z autorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda mi tej Julki bo teraz ją przekabaci i zaś dziewczyna będzie miała różowe okulary względem jego osoby. A ona na nią nie zasługuje, ładna fajna dziewczyna, a on burak z kasą. To nie prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet jeśli to prawda to zostawcie tą Julkę już w spokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wg mnie to nie prowo tylko wieczorem akcja odwrotna,by już nie robić z tym kontem i rzeczona Julią większego zamieszania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie że nie prowo. Co miał zrobić , to wymyślił że prowo by ochronić Julkę , a ona głupia mu wybaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie prowo autor nie ma kontroli nad tym profilem inaczej wstawiłby tam jakieś "pozdrowienia dla kafe" czy inne zdjęcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno wstawił, ale myślę, że to on sam sobie tutaj to potwierdził żeby zrobił się spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×