Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ona_czarna

Studia licencjackie na jednej uczelni, studia magisterskie na drugiej

Polecane posty

Witam w tym roku kończę 3 rok pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej na Uniwersytecie im Adama Mickiewicza w Poznaniu. Jednak za względów osobistych muszę się przenieść do Łodzi i chciałabym zacząć tam studia magisterskie na bardzo podobnym kierunku. Czy jest to możliwe i na co muszę się przygotować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie to względy karzą opuścić Poznań?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba nie ma nic do rzeczy. Moje pytanie dotyczy zmiany uczelni a nie powodów tej zmiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powód tej zmiany może się okazać kluczowy,podaj powód a może uda ci się pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jak na co się przygotować? No startujesz gdzie indziej i na tym koniec. Ale to co studiujesz to obciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Łodzi dostałam bardzo dobrą ofertę pracy, to jest powód ;) Do osoby, która twierdzi, że to obciach: To co studiuję jest tylko i wyłącznie moją sprawą a ja nie nie uważam, że to obciach, bo mimo panujących stereotypów o zawodzie nauczyciela ja wyciągam z tego całkiem niezłe pieniądze ... Bo już na studiach zaczęłam pracować w mieście, w którym obecnie mieszkam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No widzisz i to jest bardzo ważny powód i na pewno ci się uda prznieść,ten sam kierunek,nikt nie będzie robił problemów.Uczelnie dzisiaj bija się o studentów.Jesteś bardzo zaradną dziewczyną,brawo,brawo brawissimo !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×