Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość geronimo24

Brak pożycia w małżeństwie

Polecane posty

Gość geronimo24

Jestem po ślubie przeszło 17 lat od jakiegoś czasu żona w ogóle nie chce zbliżeń ze mną. Wcześniej nie było żadnych problemów w tym temacie. Teraz tak od niechcenia jak ja w sumie przymuszę. Nie wiem co się stało. Ubiegając komentarze moja fizyczność się poprawiła siłka zdrowa dieta itp. Mamy stabilna sytuacje finansową. Ostatnio skończyliśmy budowę nowego domu, żona ma nowe auto itp. I qwa nie wiem co się nagle stało. Jak ja pytam czemu nie chce oprawiać sex-u to że potem albo zmęczona itp. Wcześniej prosiłem inicjowałem spotkania obecnie nie robię w tym temacie nic a ona w ogóle podchodzi do tematu jakby sex już jej nie był potrzebny ja mam 39 lat żona 38. Czy ona ma kogoś choć wydaje mi się że była zadowolona z naszego pożycia i nagle nic?? O co może chodzić proszę o kulturalne i tematyczne odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość geronimo123
Menopauza w tym wieku to chyba za szybko. A jeśli chodzi o to czy kogoś ma to sam nie wiem myślałem ostatnio o tym. Ale wtedy taki brak zainteresowania sex-u z mężem. Kompletnie 0??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może gdzieś wyjedzie i się odprężcie. A czym taka zmęczona cały czas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość geronimo24
Pracą. Ale cały czas ma ta samą pracę i wcześniej było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze porostu w główce się jej poprzewracało? Ma za dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w weekend też pracuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość geronimo24
W weekendy nie pracuje. Nawet zabrałem ja do wypasionego SPA z widokiem z pokoju na morze. Myślałem ze coś będzie i nic. przez 3 dni nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość geronimo24
Juz sam nie wiem co o tym myśleć. Kocham ja ale jak tak dalej pójdzie to będę musiał sobie kogoś znaleźć na boku. Bo innego wyjścia nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może dowiedziała się o jakimś twoim flircie albo skoku w bok? Większość kobiet tak robi jeśli wyczują jakąś nieuczciwość ze strony partnera, ponieważ po prostu nie są w stanie z nim tego robić po ty czego się dowiedziały. Inna opcja hormony (nie menopauza), albo to ona ma romans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... nie kapuję takiego myślenia, że jak partnerka nie daje to trza od razu kogoś na boku szukać :O przecież prawdziwa miłość jest bezinteresowna, a jeśli się kocha, to się nie zdradza. Świat nie kręci się na k*****e. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nuda, rutyna, zmęczenie codziennością, może ma przez to depresje, 38 latka to powinna mieć spore potrzeby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość geronimo24
Nigdy jej nie zdradziłem. Jak dotąd wszystko było ok nie miałem takiej potrzeby.Nie chodzi sie jadać na miasto jak wszystko ma sie w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bierz ją na dziko jak jaskiniowiec, musi być namiętnie i coś innego, baby potrzebują emocje, w nudzie więdną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kup jej jakąś seksowną bielizne, zrób spontaniczny wyjazd na weekend lub tydzień, wino, muzyka, tańce, świece, i będzie się roohać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ej, a może ona orgazmów z tobą nie ma? robisz jej orgazmy manualnie? 90% kobiet podczas stosunku nie ma orgazmu, trzebą je językiem, palcami itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma już wszystko czego potrzebuje od ciebie to po co ma jeszcze Ci dawać doopy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bleh, po 17 latach chcieć bzykać jeszcze żonę, okropność. To ona cię jeszcze pociąga? Masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jak jest problem to odrazu trzeba szukać kogos na boku,widać jak bardzo ja kochasz,mój maz tez swego czasu miał problemy i unikał seksu a ja młoda atrakcyjna kobieta miałam swoje potrzeby ale przeczekałam,rozmawiałam,odpuściłam na jakiś czas i wszystko wróciło do normy i nawet na myśl mi nie przyszło żeby szukać kogoś na boku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowe emocje jej daj
po tylu latach jesteś za bardzo przewidywalny, musisz zrobić coś nieoczekiwanego, upij ją i zapinaj ją w kakao, zawsze coś nowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jako kobieta wyjasnie jak dziala menopauza.zanim wygasna wszelkie mozliwosci rozrodcze, czyli w wieku okolo 50 lat, poprzedza to perimenopauza, czyli taki "wstep", co trwa 12-15 lat i stopniowo sie nasila az do wystapienia menopauzy.Mnie sie juz zaczelo, mam 36 lat, bynajmniej nie przedwczesnie, problem w tym ze bardzo uciazliwie.i tak sie bede meczyc do 50, czyli bole kosci i miesni, zaburzenia cyklu, nerwica, bezsennosc, zmeczenie,tycie a chora na nic nie jestem.twoja zona moze miec spadek estrogenow i przez to brak ochoty na S.miej wyrozumialosc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
baba jak ma wszystko to jej palma odbija, kopnij ją w du.pe i szukaj innej, bo ta ewidentnie jest wypalona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość geronimo24
Tez mi sie wydaje że może ma za dobrze. I przez to zrobiła sie taka oziębła. Ostatni raz dała du*y jak była wstawiona. Ale co to za przyjemność po pijaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dodaj jej spanish fly do kawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest właśnie to słynne "poczucie bezpieczeństwa" którego chce każda baba. Dasz jej wszystko i koniec pieśni. Przepisz jej jeszcze dom to szybko twoje miejsce zajmie kochanek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś 🌻 ❤️ x gość dziś To straszne! :( nic nie da się z tym zrobić? przecież 36 lat to jeszcze młodość! x Też jestem tego zdania co co niektórzy tu. Jeśli to nie problemy natury zdrowotnej, to może dopadła ją nuda, przewidywalność... a to znaczy, że wszystko leży wyłącznie w twoich rękach teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość geronimo24
Mówicie że sex nie jest najważniejszy i jak człowiek kocha to powinien zrozumieć. Ale powiem to z mojej autopsji jak mam przerwę w sex-ie to człowiek jest nie do życia. Jestem nerwowy w pracy nie do wytrzymania współczuje pracownikom. Po prostu mam swoje potrzeby i tyle. Tym bardziej ze człowiek był przyzwyczajony do tego ze bzykał prawie codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość geronimo24
Ostatnio wyjeżdżaliśmy prawie co weekend starałem się ja zaskakiwać a ona nic. Rozmawiałem z nią o tym a ona powiedziała ze po prostu jest ostatnio zmęczona (ale czym??) i nie ma na to ochoty. A zaskakiwana jest tak że juz pomysłów brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość geronimo24
Naprawdę podejrzewam że kogoś mam ale czemu całkowicie odemnie w tym temacie się odwróciła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×