Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Koleżanka córki...jak się zachować...wpakowała podpaskę za pralkę

Polecane posty

Gość gość

Jestem w szoku, odkryłam to podczas sprzątania - mam system że wśrodę sprzątam gruntownie całą łazienkę, zcierałam pralkę i patrze a za nią wciśnięta podpaska i nie dość że brudna pralka to jeszcze ściana za nią ufajda. Więc z i wyrzutem poszłam do córki dlaczego wrzuciła podpaskę za pralkę. Dzień wcześniej była u niej koleżanka i korzystała z łazienki - córka nie kłamie mi i wie co należy zrobić z podpaską więc to nie ona. Uważam że córka powinna zakończyć znajomość z nią, uważam to za niedopuszczalne i chce iśc do jej rodziców i powiedziec co zrobiła. Jak byście się zachowały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pierwszy nie masz większych problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"chce iść do jej rodziców" aaaahahahahhhahhahahahhhahaaahahahhahaaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaaa!! Najlepiej idź do jej taty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciocia Dobra Rada Real
Masz w tej łazience kosz na śmieci autorko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno nie ma kosza (ale napisze, że ma) i mała się pogubiła i biedna nie wiedziała co zrobić. Wymyśliła głupio no i trudno... Autorka teraz pójdzie do jej rodziców hhahahhaha :D i zabroni córce kontaktu z koleżanką jprdl :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciocia Dobra Rada Real
To co autorko: MASZ TEN KOSZ CZY NIE???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona odpisze, że oczywiście ma kosz :p więc po co pytasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakie to ma znaczenie, czy ma kosz czy nie. To jak nie ma kosza to już nie mozna zawinąc w papier i wynieśc do ogólnego kosza? lepiej za pralkę? co to w ogóle za kultura...i co, niby ewentualny brak kosza miałby to usprawiedliwić? Ja bym narobiła gówniarze wstydu i bym ja o to wprost zapytała, czy to zrobiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej idź autorko odrazu na policję,przecież to przestępstwo jest, a potem idź do psychiatry,wizytę uważam za konieczną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co bym zrobiła? Ustawionym obok sedesu kosz na śmieci. W górnej łazience mam bardziej dla siebie i w dolnym wc też jest oczywiście kosz bo goście przecież przychodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mamy kosza w łazience, bo łazienkę mamy obok kuchni więc to jest raptem parę metrów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To znowu ten zboczek od podpasek, nie odpusujcie mu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koleżanka córki nie była u nas pierwszy raz, wiedziałą gdzie jest kosz na śmieci - to nie można juz podpaski zawinąc w papier toaletowy i wyrzucić? Ewentualnie schować do kieszeni i wyrzucić u siebie jeżeli się wstydzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wg mnie powazna rozmowa z kolezanka corki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Możesz mieć łazienkę w samej kuchni nawet, to nie ma znaczenia. Kosz powinien w niej być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak można nie mieć w łazience kosza na śmieci? Z głupim płatkiem kosmetycznym czy papierkiem od tampona (o samych tamponach nie mówiąc) latać po mieszkaniu? Ludzie to masochiści albo idi0ci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile lat maja dziewczyny? Moze czula sie skrepowana i nie pomyslala i taki glupi pomysl wpadl jej do glowy. Wy lepiej panienki za siebie sie wezcie. Na porodowce w lazience co prawda byl kosz, ale zawartosc wolala o pomste do nieba, podklady i podpaski z zawartoscia nie zawiniete. Tak ciezko bylo nawet w ten papier zawinac. Dorosle kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×