Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

24 osoby w jednej klasie co zrobić żeby było dwie klasy od września

Polecane posty

Gość gość

Córka od września idzie do 1 klasy podstawówki juz wstępnie wiadomo, ze będzie jedna klasa bo żeby było dwie grupy musi być 25 osób. Ja i inni rodzice nie wyobrazamy sobie tego by była jedną klasa. Podobno ktoś rozmawiał z wójtem czy dyrektorka ze nie ma takiej możliwości by było 2 klasy bo brakuje 1! Dziecka. Mamy nadzieje ze do września ktoś się wprowadzi do naszej okolicy. A jeśli nie? Co możemy zrobić? Z kim rozmawiać? Dodano ze szkołą jest na wsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja i inni rodzice nie wyobrazamy sobie tego by była jedną klasa. no to mała wyobraźnia, 24 osoby to mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz mamy grupę 15 osób i jest świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem ze w miastach jest inaczej... Ale czy my jako rodzice możemy cos zrobić? Kto wgl decyduje o tym ile ma być klas? Bo jedni mówią ze wójt drudzy kuratorium trzeci dyrekcja. To ja już nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas było 32 i dałam radę się wszystkiego nauczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój syn ma w 1kl - 24osoby właśnie i jest zupełnie w porządku. Przestań s/rać ogniem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
24 osoby w klasie to dużo? Niektórym matkom to już całkiem mózgi się zlasowaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mojego syna są 24 osoby i jest w porządku jak ja chodziłam to był hardcore 37 osób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mojego syna w klasie jest PIECIORO dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mojego syna w klasie jest PIECIORO dzieci szkoła specjalna, czy ekskluzywny instytut dla bogatych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musicie tak z 10 wytłuc, albo przeznaczyć je do pasania krów i gęsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie zrobisz. Może zgłoś, że opłacisz pensje drugiego nauczyciela. Może to coś da? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem z rocznika 87 i w naszej klasie było 36 osób, nie mazgaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.27 zwykla szkola tylko spoleczna i BEZPLATNA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
25 dziecko dzieli klasę. Wiem, bo też mieszkam na wsi i u syna ta 25 osoba podzieliła klasę na dwie. Rocznik niżej jest 24 osoby i tylko 1 klasa. Nic nie poradzisz takie przepisy. Jeszcze gdyby gmina miała za dużo kasy i opłaciłem etrt drugiej nauczyciele, byłaby jakaś szansa. Jeżeli już wójt ci mówi, że kasy na dodatkowy etat nie ma, nic nie zrobisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Decyzja wójta. Warto wybrać się jakaś delegacja i poprosić a może coś wskórazie. Zbliżają się wybory. Moze spojrzy przychylnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Mileny i Izabeli
niestety decyzja wójta, ale wątpię żeby się zgodził,bo to trzeba dodatkowe etaty, 24osoby to jeszcze nie tak dużo. W mojej szkole w tamtym roku z dwóch klas zrobili jedna ponieważ jedna mama nie dała dziecka do kolejnej klasy.bo było można powtarzać pierwszą klasę.i musieli połączyć 2klasy.także wg mnie to przegrana sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas polaczyli 6-7 latkow ,troje 6ciolatkow zostalo w zerowce i teraz sa sami w 2 juz klasie. Powaznie. Gdyby nie polaczyli 6 i 7 latkow to w kazdej klasie byloby ich tylko po 12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem z rocznika '72 i było nas w klasie 39. Do tego miałam 3 km do szkoły w jedną stronę przez las. Samochodu rodzice nie mieli, jeszcze w pierwszej klasie na zmianę z babcią koleżanki byłyśmy odprowadzane i przyprowadzane. W drugiej już chodziłaś my same, żeby zdążyć na 8 do szkoły musiałyśmy wyjść najpóźniej 6.20 rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×