Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marek999

MOJA ŻONA CHCE ZOSTAĆ STRIPTIZERKĄ

Polecane posty

Gość gość
Żyjecie w skrajnej biedzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buhahaha, który facet by sobie na to pozwolił. Jakiś Czesiek bez szkoły z wyrokami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek999
No ja mam szkołe podstawową skończoną moja żona również ale nie po tym się ocenia człowieka tylko po wyglądzie ! A moja żona bardzo dobrze wygląda w stosunku do większości kobiet ! Dlatego też ma wzięcie w branży striptizu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak jest giętka, niech się wygina ..... a chłopa stawać będą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może zamiast śledzić żonę jak wypina dupę dla innych to pójdź do jakiejś roboty w tym czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamiast robić z żony dziwkę to idź ty do pracy. Troszkę szacunku dla żony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika krak
Piszecie głupoty i bzdety znam to srodowisko i jestem z nim zwiazana zawodowo prawie każda dziewczyna ma meża i rodzine Dosłownie kazda u nas ma wyzsze wykształcenie Potraficie tylko pisać prymitywne i negatywne kometarze Czasem jest tak w życiu że kobieta jest zmuszona wrecz podjąc taką prace tak było u mnie mam meża procowaliśmy oboje on od 400 do 450 godzin w miesiacu i nie dawalismy rady wiec zaczełam pracowac w takim miejscu Widocznie w tym przypadku jest identycznie ten kto zna życie wie o czym pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brawo monika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:37 Nawet nie zdajesz sobie sprawy jak mąż cię nie szanuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika krak
Szanuje mnie i kocha a ja jego .Mieliśmy dramatyczną sytuacje życiową pod względem materialnym i mieszkaniowym O reszcie nie będe pisała gdyż nie ma to sensu prorytetem dla nas było dobro dzieci .Zwracaliśmy sie o pomoc wszedzie i nic do koscioła też Maż sypiał po 2 lub 3 h dziennie reszte czasu spedzał w pracy a własciwie to w pracach ja robiłam co mogłam Podjełam taka prace nie mając innego wyjscia Wy napewno znalezlibyscie inne wyjscie ? Jakie ? Czekam na wasze pomysły ? Łatwo krytykować zwłaszcza tym nie mającym pojecia o życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i p***a z niego a nie facet jak cię pognał do takiej roboty :D zaraz powiesz, że to była Twoja / wasza decyzja. Jeszcze pewnych rzeczy nie rozumiesz, ale za jakiś czas być może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika krak
Nie pognał mnie bo to był moj pomysł ,on był przeciwny My nie mamy rodzin oboje jesteśmy wychowankami domow dziecka,wiec?? Masz jakieś dobre rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak pracować to sobie można jak się jest singielką ewentualnie chce się wyrwać od jakiegoś psychopaty lub się ma wyj****e na „związek”.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika krak
A widzisz kochamy sie i jesteśmy sobie wzajemnie wierni Maż mi ufa a ja jemu i powiem ci wiecej nigdy go nie zawiode i nigdy go nie bede kłamała Czy Ty też tak masz w swojm życiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moniko i tak trzymaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monika " alfons " podszywa się za Monikę bo szuka głupich owieczek co by na nie go robiły. Facet musi być zerem by żona czy partnerka musiała pracować w tak obrzydliwy sposób!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:41 Dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika krak
Jestem kobietą, nie uprawiam sexu wiec co jest w tym takiego złego i obrzydliwego ? Przeczytaj co napisałam wcześniej i w miare jesli jest to możliwe moze bedziesz w stanie coś zrozumieć Życze ci jednak udanego dnia i abyś nigdy nie znalazł sie w takiej sytuacji jak ja i nie podejmował takich decyzji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monika co dokładnie robisz i jak długo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakby mój facet powiedział, że nie ma nic przeciwko tak obrzydliwej pracy i wolał mnie wysłać do takiego miejsca związanego z półświatkiem niż sam pójść do pracy to już by nie był moim facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Było wam ciężko finansowo i mieszkaniowo? To idziesz pracować jako d***** na wysokiej stawce, apartament z kamerami i portierem na dole lub/i szukasz zaradnego faceta zamiast utrzymywać nieudacznika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:11 Pokazywanie gołej duupy frajerom jest obrzydliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika krak
16;49 przeczytaj prosze co napisałam zrozum tresć i wtedy wypowiadaj sie o mojm meżu .Mysle zę albo nie potrafisz zrozumieć tego co pisze lub nie czytałas tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15.41 masz rację i nie dajcie się zwieść wielkiej kasie bo na tobie zarobią pośrednicy a gdy będziesz sama to jeszcze będziesz gwałcona przez wszystkich co będą ciebie chcieć zerżnąć! A ten gach co wyśmiewa obecność twojego partnera w pracy chce byś była sama i bezbronna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15.41 masz rację i nie dajcie się zwieść wielkiej kasie bo na tobie zarobią pośrednicy a gdy będziesz sama to jeszcze będziesz gwałcona przez wszystkich co będą ciebie chcieć zerżnąć! A ten gach co wyśmiewa obecność twojego partnera w pracy chce byś była sama i bezbronna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:19 A co partner może jak ja zamkną w pokoju z 5 facetami hahaha I partner nie ma co robić tylko łazić za swoją k***wka - striptizerka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korale mam na sobie
Monika co dokładnie robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:54 Czym zajmuje się Twój mąż? I czy Twoja praca striptizerki nie zagraża jego reputacji zawodowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika krak
Czy jest senś pisać co robie? .Nie uprawiam sexu to jest chyba naj wazniejsze .Ktos pytał wcześniej wiec odpowiadam ze zajmuje sie tym od 6 lat a co mam? Teraz mam to co każdy z was czyli własny dach nad głową .Ta praca pomogła w tym znacząco . Maż podobnie jak ja ciągnie prace na etacie i własną firme

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korale mam na sobie
Jakie macie zawody wyuczone i co robicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×