Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Rzadkie imię dla chlopca 2018

Polecane posty

Gość gość
a kto to jest chrzesnik wiesniaku bez szkoly? chyba raczej chrzesniak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i co, Rysiek to fajne imie ;) Mam znajomego co ma na imie Witek i jego ojciec tez jest Witek wiec dwa Ryski w rodzinie tez moga byc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:08 przyganiał kocioł garnkowi. Niedoukiem to jesteś raczej ty. Jej nie wskoczyła tylko samogłoska, co można podciągnąć pod literówkę. Ty natomiast zaczynasz zdanie z małej litery, a to już są błędy ortograficzne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość po 1 jaki znowu argument oO? To nie jest argument tylko mnie to i mojego syna obraża tego typu hejterskie komentarze to jest stwierdzenie nie argument. Na argumenty się rozmawia z ludźmi na poziomie nie z takimi zacofanymi ludźmi jak ty. A to, że komuś się to imię nie podoba to spoko masz racje, nie musi nazywać tak swoich dzieci. Ale nie znaczy tez, że ma oceniać czy jest pedalskie czy jeszcze jakieś inne prostackie określenia. Nie podoba się to się nie odzywaj i nie komentuj tylko napisz autorce takie, które tobie się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale mnie się imię Czarek tez tak kojarzy. Z homoseksualista, i nie jest to zaden hejt. Po prostu takie mam skojarzenia. I bulwersuj się teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie sie kojarzy z Padura :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sraczka - bardzo rzadkie imie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tej listy to Remigiusz i Julian (ale nie Juliusz) najlepsze, ew. Franciszek, reszta dziwna jakas, zwlaszcza Benek.Julian jest popularny za granica, nie bedzie problemow z wymowa jakby mlody wyjechal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mialo byc Pazura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chce mi się wplątywać w zbędne dyskusje na temat imienia, które mi osobiście się bardzo podoba. Btw imię pochodzi od cesarza rzymskiego , jako 1 urodziny droga cesarskiego cięcia. Ale wam może kojarzyć się z wyżej zwanym "pedałem". Lepiej być fajnym człowiekiem z imieniem "pedalskim", niż w rzeczywistości być prostakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to chyba normalne że ci się podoba skoro dałaś tak synowi na imię a mnie się nie podoba i nie obchodzi mnie jego pochodzenie. A teraz mnie ukamieniuj bo imię twojego dziecka mi się nie podoba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Leonard, okropne takie wyniole. Mi sie zawsze podobalo- Beniamin, ale nie mialam odwagi by tak dac na imie dziecku. Imie mojego syna nadano w zeszlym roku troche ponad 500 razy, przy czym Franciszek ponad 6900 razy. Przy czym moj syn nosi zwyczajne nudne imie, ktore czasem slychac w piaskownicy, a czasem mozna przeczytac na nekrologu i w TV tez dosc czeste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co wy macie z tymi pedalskimi imionami. To okropne. Homoseksualista może mieć na imię Jakub Andrzej czy Krystian, nie ma czegoś takiego jak "pedalskie" imię. I chociaż Cezary mi się za bardzo nie podoba to jest to normalne imię, nie jest za miękkie i zwykle kojarzy się z aktorem. Tak samo Julian, normalne imię dla chłopca. Ilu w końcu znacie tych homoseksualistów że co drugie imię jest teraz "gejowskie"? Jakiś wysyp czy naprawdę pisze tu już prawie sam margines intelektualny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 17.08. U mnie brak literki zauważyłaś a u siebie braku kultury nie widzisz? Fakt zjadłam literkę przyznaję się. Tylko czy Ty się przyznasz, że brakuje Ci wychowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.17 Ty świnio!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie spokoj, po prostu kazdy ma jakies skojarzenia. Dla jednych pewne imiona sa malomeskie a dla innych bardziej i mnie tu reguly. Dla jednego to jest Leon a dla innego Gracjan. A po to jest forum zeby swoje zdanie wyrazac a nie sie obrazac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie o to chodzi oO obrażanie i wymyślanie czy dopisywanie jakichś przymiotników z kosmosu do normalnych imion funkcjonujących jak każde inne w społeczeństwie . Co to w ogóle ma znaczyć ze coś jest pedalskie? Znam homoseksualistę Piotr ma na imię i co...nawet jeśli się komuś nie podobają imiona to po co głupio komentować? Tylko i wyłącznie z głupoty bo inna przyczyna takiego zachowania byłaby tylko gorsza. Jeśli jestes sfrustrowany i traktujesz forum jako dopie***enie komuś dla rozrywki to niech założ własny prowokacyjny temat i tam się uzewnętrzniaj z tymi swoimi homofobicznymi wyobrażeniami o świecie i ludziach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mamusia Czarusia sie dalej rzuca, uwazaj bo sie poplujesz. W calym swoim zyciu Twoj syn spotka sie z gorszymi rzeczami niz to, ze ktos stwierdzi, ze jego imię jest pedalskie. Zluzuj majty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może Edward, męskie, orginalne i rzadko spotykane. Z Twoich typów Remigiusz moim zdaniem najładniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlaura
Zawsze sugerujemy sie tym,ze jakis nielubiany znajomy lub z rodziny ma tak na imie to nas zniesmacza by dac swemu dziecku na imie,moj maz dalby naszemu dziecku Bonawentura to jest imie meskie,a mi to nie przeszkadza,spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze Miłosz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:48 Mamusia się nie rzuca :) a fakt może spotkać w życiu ciebie na swojej drodze to będzie gorsze niż jego imię xD zluzowałam majty wedle twojej rady i wiesz co? S*am na ciebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mamusiu czarusia, haha uuu jaka kultura, no szok, a sama o niej pisalas strone wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
było to celowe prostactwo aby trafić do jej prostego umysłu :) kazała mi "zluzować majty" no to zluzowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jednak widać że cię to ubodło. no daj spokoj, przeciez nie kazdemu imie twojego będzie się poodbac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ps. No ale zdecydowanie czas zakończyć dyskusję, ciągniecie jej jest bez sensu. Każdy ma swoje racje. Nie o to pytała autorka posta jakie imie nam się nie podoba. Mieliśmy pisać jakie imiona NAM się podobają dla chłopca aby miała wybór lepszy lub gorszy i sama zdecydowała, które są ładne a które mniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie :) to jak Franciszek (wiem ze jest popularne), Remigiusz czy Leonard? :) reszte chyba poki co wyeliminowalam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam Remigiusza wszyscy mówią na niego Remik ;) A co do Leonarda to jednak chyba trafia do mnie bardziej Leon po prostu :) z tych które wymieniłaś to ja bym brała Franka :p sama się nad tym zastanawiałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×