Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

jaki kocyk na lato dla noworodka? jakich uzywałyscie ?

Polecane posty

Gość gość

drogie mamy jakie kocyki polecacie? Bambusowy ,minky a moze wystarczy zwykla pieluszka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W silne upaly nakrywalam pieluszka flanelową, albo przesciwradłem lub powłoką na kołderkę. W chłodniejsze dni mam taki kocyk dosc cienki z mothercare - nie wiem czy to cos wam powie. Oprocz tego mam chyba jeszcze z piec innych kocykow, bo niektore grubsze inne ciensze, i zawsze a to ten sie ubrudzi, ten zaleje, ten w praniu, ten na stale w koszu pod wozkiem, ten w lozeczku a ten na podlodze, a ten w aucie. Wszystkie kocyki jakos zawsze mam w uzyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rodzę pod koniec kwietnia, ale mam kilka kocyków różnej grubości m.in. zestaw minky na chłodniejsze dni na początku, do tego taki gruby kocyk puchaty, jeden średni, jeden bawełniany i taki ażurowy na lato przewiewny. Do tego rożek który też jako kołderka może być, do tego oczywiście kołdra do łóżeczka ale nie wiem czy będę używać plus pieluszki flanelowe jak będzie bardzo goraco. Myślę że każda mama powinna mieć ze 2-3 kocyki różnej grubości, no i tak jak ktoś wyżej napisał jeden może się zabrudzić, być w wózku, inny w aucie itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój będzie rodził sie w maju i kupiłam jak do tej pory: dwa cieplejsze na jesień/zimę dwa bawełniane dwie pielucho-kocyki bambusowe jeden otulacz bambusowy jeden otulacz muślinowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a i jeszcze jeden minky zakupiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Minky to sztuczne g****o, zdecydowanie odradzam. Latem też bywa chłodniej, więc jakiś bawełniany, cienki wełniany kocyk na pewno się przyda. Polecam też duże otulacze bambusowe, na lato super i piękne wzory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie bawełniane w ff kiedyś byly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My na lato mielismy uszyte z takiej tkaniny bambusowej z https://tkaninki.com/ przescieradelko :) Fajnie sie to sprawdzalo bo ten material ladnie oddycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shakirra
Mnie się Minky nie podobają, poza tym kazda mamusia je teraz ma:( My zdecydowaliśmy się na kocyk bambusowy z https://memi.eu/ bo w lecie dzidzia ma pod nim o 3 stopnie chłodniej niz pod na przykład bawełnianym kocykiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na lato.. Dzisiaj widziałam noworodka.. 25 stopni i przykryty grubym kocem. Co wy macie w głowach. Dodatkowa warstwa w zimę a w lato ubieramy jak siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na lato to zdecydowanie pieluszka muślinowa wystarczy.

Natomiast jeżeli zdecydujesz się na kocyk to warto zwrócić uwagę, aby posiadał on certyfikat oeko-tex standard 100. Osobiście polecam kocyki firmy Belpla można znaleźć je na ich stronie http://www.belpla.pl 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo polecam X-swaddle od X-landera 🙂 Miły, lekki, przewiewny i do tego w fajnej cenie i duży 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno żadne tam sztuczne materiały, polary, itp...Jeśli chodzi ci o coś na upały, to zdecydowanie duże bambusowe pieluchy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kocyk z naturalnych materiałów- 100% bawełna lub pieluszki muślinowe czy bambusowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×