Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

By mężczyzna dał kobiecie szczęście trzeba pozwolić mu być mężczyzną.

Polecane posty

Gość gość
provvo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowo jak nic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Na mnie samą lepiej dzialaja pochwaly i motywują mnie do dalszej pracy bardziej niż krytyka. Jesli ciagle sie kogos krytykuje to ta osoba traci zapał by się starać bo i po co ma to robić skoro zawsze jest źle co by nie zrobiła?" x Jeśli wcześniej byłaś taka, że ci było wszystko źle i o wszystko się czepialas. To nie dziwię się, że było źle w waszym małżeństwie. Ale na tym partnerstwo nie polega, partnerstwo, to nie czepianie siee o byle p*****ly i ciągła krytyka, tylko wzajemne zrozumienie i szanowanie zdania drugiej osoby, umiejętność pójścia na kompromis przez dwie strony. Do tego potrzeba dojrzałości obojga partnerów. A ty od czepiania się przeszłas w całkowitą uległość i podporządkowanie, jak Cię to uszczęśliwia, to sobie tak żyj. Jak lubisz być kurka domową i nie masz wiekszych ambicji, to twoja sprawa. Tylko łaskawie nie udzielaj swoich porad innym, bo tym że z upierdliwej baby, przeszłas pod pantofel męża, nie ma się czym chwalić. A wręcz przeciwnie. Kompletnie nie rozumiesz czym jest partnerstwo w małżeństwie :) O ile w ogóle jesteś kobietą, bo też odnoszę wrażenie że to provo faceta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.16 jak to kobiety , z żadną uległą nie było dość szczesliwie ze nie ma jedynej tylko l.mn ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorkaaaaaaaaaaaa dziś Autorko tu dwóch facetów sie wypowiada albo 3 na różnych nickach a kobiet dość dużo ja dodałam wpis 3 dni temu i chce Ci tylko przekazać że nie każda która chce czegoś innego to feministka a jeśli dla ciebie wolna kobieta która nie upadli sie dla faceta to feministka to Ci współczuję rozumowania.Nie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorkaaaaaaaaaaaa dziś tak trzymaj powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polacy to jednak zjepy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
helooo dziubdziaczki już się dziś nakłóciły ? jak postępowac z samczykiem uuu to poważna tematyka ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapomianałam napsiac : niedowartościowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem uległa ale nie uważam że kobiety które nie chcą być są gorsze bo każdy lubi co innego.faceci nie puszcie piór bo dominujące kobiety to też dobre partnerki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ gość wczoraj Jeśli ktoś nie ma jajec i potrzebuje mamusi, ktora a niego wszystko zadecyduje to może i tak. Wiec nie wciskaj ciemnoty śrubokętem facetko. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:26 Dokładnie. Bo każdy powinien być sobą, a nie udawać kogoś kim nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hajime Sugoroku dziś Wiele kobiet nie potrzebuje tatusia, który za nie wszystko zadecyduje :D Tylko partnera który szanuje ich zdanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie błędem tego założenia jest że kobieta ma ostateczne zdanie i całkowicie decyduje o tym czy facet może być 'mężczyzną". Czyli jednak kobieta jest górą. Może to pochodzi z czasów gdy matki same wychowywały chłopaków, ojciec był nieobecny i faceci sądzą że kobieta posiada Nadprzyrodzoną władzę. Bo taki fan uległych jakby znalazł sie w sytuacji gdy wszystkie w okolicy są nieuległe toby nie mógłbyć w związku. A jakby tylko uległa zmieniła zdanie toby musiał sie od razu rozstać A może to facet też może zmienić swoje zachowanie zależnie od sytuacji, wpłynąć na kobietę tak żeby przy nim zachowywała się odpowiednio. Skoro Autorka mogła zmienić zachowanie męża, to facet może zmienić tak samo zachowanie żony? ///// Mało bardzo znam kobiet które potrafią ustępować we wszystkim. ZAWSZE prędzej czy później wyjdzie szydło z worka. Nawet te co pisały że są uległe, to pisały też że facet miał zarabiać i je zdobywać i nie pozwoliłyby sobie na złe traktowanie. Więc ta uległosc jest do czasu aż będziesz się odpowiednio starał. Jak facet pisze że musi być uległa, bo inaczej "nie jest kobietą" to sorry ale każda ma swoje rzeczy których nie poświęci, swoje zdanie i czasem wychodzi to po wielu latach. Znam kilka zwiazków gdzie to facet swoim zachowaniem nauczył jakąś babkę uległośći i to w miły sposób, więc takie coś też może zadziałać. Facet też ma wpływ na to co sie dzieje. Jeszcze te uległe z natury często mają o prostu jakieś zahamowania i lęki które mogą puścic w dowolnym momencie. Nie brakuje takich co całe życie bały sie powiedziec swoje zdanie komukolwiek nie z własnego wyboru tylko ze strachu. Taka będzie zawsze milczeć ale nie z miłości tylko z lęku. A w środku może tego faceta nienawidzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O tym że kobieta jest kobieca też decyduje mężczyzna. Trudno ujrzeć kobietę w osobie która nigdy nie dostała kwiatów, nie była adorowana czy musi ciężko pracowac bo facet jej nie utrzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak czytam te upiorne puste wypowiedzi pseudo nieuległych podróbek kobiet nasuwa mi się cytat z sexmisji "sfiksowałyście bo dawno bolca nie miały" coś z własnego doświadczenia byłem świadkiem na impreze w pabie jak nawiedzona wszczęła kłótnie czepiając sie swojego chłopaka p później innych facetów że wszyscy są tacy sami użyła wrednego epitetu kilka osób nie mogło jej uspokoić aż wstał jeden gość i powiedział "przepraszam panią chce pani by mężczyżni traktowali panią na równi ta? ona odpowiedziała tak i to zawsze palancie ' on odpowiedział ok i strzelił ją w zęby z pieści ,wybił 2 zęby i powiedział tak traktuje każdego faceta który obraża mnie . od tego czasu zmieniła się i nie cwaniakuje była policja ona 2 swiadków co mieszali on cała reszte sali ponad 60 osób finał miał sprawe i 4 tyś do zapłaty ogłoszenie w pabie zrobili inni ci co byli i w tydz zebrali prawie 8tyś zapłacili odszkodowanie i gościowi zrobili imprezę w tym samym pabie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ma bycie niezależną do awanturowania się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem dlaczego niektórzy myślą, że jak kobiecie nie odpowiada tzw. związek tradycyjny i do tego ma swoje zdanie to musi się awanturować i być zołzą dla męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To niestety kwestia ograniczonego światopoglądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mordobicie dziwek w knajpach nie ma nic do tematu miłości w związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
partnerstwo jest właściwe dla dwóch bardzo świadomych dojrzałych zrównoważonych osób, ceniących partnera i wspierających go, a na jakim wy jesteście etapie, wy i wasza połówka, to sami wiecie najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:51 Dokładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:50 Tyle tylko, że osoba która załatwia sprawy, których nie potrafi załatwić na poziomie, dając komuś w pysk. To osoba, niezrównoważona, której brak argumentów i jedyne co potrafi, to komuś przywalic :P Takie zachowanie, nie świadczy o męskości, tylko chamstwie i braku inteligencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten bijący koleś to patologia , jesli juz to mógłby startowac to babki która lubi się bić a nie do takiej która nigdy się nie bije , idiota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo to tak jakby uderzył niepełnosprawnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poza tym mógł dać z liścia a nie wybijać zęby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakby facet 190cm i 120 kg. pobił faceta 160cm i 70kg, to o tym pierwszym źle by to świadczyło. Bo co to za wyczyn bić kogoś kto jest fizycznie słabszy? I płeć nie ma tu nic do rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj To chore,jak można kobietę uderzyć?I jeszcze jemu imprezę zrobili?Was polscy faceci powinno się kastrować i usuwać a takich skurczysynów zamykać.Psychopaci tłuką baby nie wiem w jakim to mieście ale temu frajerowi i tym co mu impreze zrobili bym wyebał. I co to za prostacki zwrot '' pseudo nieuległych podróbek kobiet'',człowieku lecz się!!!!Tak się kończy wasze męstwo : wojny,bójki,dominacja,gwałty :( gość wczoraj Zacofańcu ta laska nic nie zrobiła i nie dziwwek bo normalne też wychodzą do klubów i pubów psychopato.Ogólnie to jestem zniesmaczona i zszkowana tym co koleś powyżej napisał.Nie,nie jestem feministką ale jakim prawem można tłuc kobietę?Wy się leczccie bo to wasza dominacja doprowadza do wojen,katastrof i innych złych rzeczy a wszystko na kobiety zrzucacie.Jesteście nieudolni dlatego normalna na umyśle kobieta od was spieprzy.Jak się dowiem gdzie była ta sytuacja to tego skurczysyna znajdę i dopadnę!Bo takie bydlęcia powinny być zabite.A wy się leczcie bo policja się zajmie wami!Agresory i psychopaci k******.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj człowieku ty normalny jesteś?Sprawa trafia do ośrodka monitorowań rasistowskich bo to patologia żeby tłuc kobietę :) Równie dobrze za wasze polskie szowinistyczne g****o które piszecie na kobiety każdego z was powinno się zagazować żeby nie było dostępu do rozmnażania się bo tacy jak wy to był stalin,hitler i kim jong un was powinno się gazować bo jesteście psychicznie chorzy i zepsuci faceci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×