Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość szukam wózka

Wózek spacerowy

Polecane posty

Gość szukam wózka

Hejka! ;) Otóż wybieram wózek spacerowy dla córeczki. Poszukuję wózka typu spacerówka, nie parasolka. Chcę zacząć z niego korzystać jak najszybciej, jeszcze zanim mała zacznie siadać, więc koniecznością jest możliwość ustawienia siedziska na płasko. Fajnie też gdyby miał solidne koła, bo do naszego domu prowadzi tylko leśna dróżka. Czy polecicie mi jakieś sensowne modele? Bezpieczne dla 5miesięcznego dziecka (mniej więcej wtedy mam zamiar pierdyknąć gondolę w kąt)? Zastanawiam się nad sirocco quattro premium... Czy byłby to dobry wybór?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma takich. Dziecko minimum do 6 miesiaca w gondoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Joie Litetrax jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Snap 4 sport - jestem bardzo zadowolona. Dziecko jeździ od 5,5 miesiąca. Rozkłada się na płasko, koła pompowane, bardzo lekki. Dokupilam wkładkę żeby tdodatkowk zaamortyzowac wstrząsy i jest ok. Naprawdę polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jane Nomad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majola971
Mam riko naturo, wersja ecco. Polecam, jestesmy na etapie gondoli, ktora i jest duza i wygodna, plus ma system wentylacji i regulacje oparcia. Wozek lekko sie nam prowadzi i nie mamy problemow, gdy spacerujemy np. lesnymi drozkami czy po innych nierownosciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wózki joie rewelacja. Tak samo foteliki. Mam właśne fotelik. Chciałam też wózek ale syn już chodzi i nie zdecyduję się. Oglądałam joie w sklepach. Miodzio. Za 1000 zł można kupić super spacerówkę a są też tańsze modele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam spacerówkę x-pulse i ona się rozkłada płasko, poza tym łatwo się składa i jest lekka, składa się jak kanapka a nie jak parasolka i jest solidniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiaa

Ja mam anex cross 3w1 i jestem z niego zadowolona. Obecnie jestem właśnie na etapie spacerówki, jest wygodna, maluch ma dużo miejsca, pasy trzymają pewnie a oparcie jest regulowane. Dodatkowo wózek lekko się prowadzi i ma dobrą amortyzację. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olkka

Też mam anex z tym, że sport. Wózek fajnie sobie radzi na każdym podłożu, lekko i wygodnie się prowadzi a do tego łatwo składa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

u nas równiez anex sport, ktorym jeździmy po wszelkim, terenie, bo ma bardzo dobra amortyzacje na kolach, poza tym jest bardzo wygodny w uzytkowaniu i jak najbardziej polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sranex

znowu reklama anexa. Handlowcy nie śpią ;D Toć kobieta pisze, że potrzebuje spacerówki, a nie landary 2 czy 3 w 1 jak anex. I nawet jak napiszecie, że waży 12kg to nikt Wam nie uwierzy! a nawet jeśli to Snap waży 7!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiAWarszawa

Ale ta nowa spacerówka Anexa jest uważam naprawdę godna uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daga

Nie wiem, nie widziałam jej ale ja w necie zamówiłam x-go od x-landera, taka mi się podobała od początku, mają fajne kolory tych wózków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elajza

Ja mam ta nowa spacerówkę Anexa i jest rewelacyjna . Świetnie się prowadzi, jest lekki i szybko się składa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U nas tez z anex wózek i to już dla drugiego maluszka. wygodny, zwinny wózek, z którym spacer to przyjemność dla mnie ale i dla małego pasażera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 8.05.2019 o 09:10, Gość Elajza napisał:

Ja mam ta nowa spacerówkę Anexa i jest rewelacyjna . Świetnie się prowadzi, jest lekki i szybko się składa .

polecasz? my mamy wózek 3w1 wlasnie z anexa, sport dokładnie i chce zmienic na lekka spacerówke na lato i ten nowy model tez pod uwage biorę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yola

Koleżanka miała i po 2 tygodniach reklamowała. Ładne  to i się napaliła a teraz wózka nie ma już 3 tydzień. Coś tam z kołem sie stało. Anex  firma badziew wg mnie. Fajne spacerówki ma joie, snap, z parasolek to już nawet chicho lepszy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beza12
6 godzin temu, Gość Yola napisał:

Koleżanka miała i po 2 tygodniach reklamowała. Ładne  to i się napaliła a teraz wózka nie ma już 3 tydzień. Coś tam z kołem sie stało. Anex  firma badziew wg mnie. Fajne spacerówki ma joie, snap, z parasolek to już nawet chicho lepszy. 

zgadzam sie... wywalony hajs w bloto.. ja reklamowalam po niecalym miesiacu ale i tak sie w kocu go pozbylam i kupilam inny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annkanna

A to co się działa konkretnie? I jak po reklamacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

korzystam ze spacerówki od wozka 2w1 anex cross i u mnie wszystko w porządeczku, bardzo dobrze mis ię jeździ nim, bo wózek lekko sie prowadzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renataaaa

Nie wydaje mi się żeby robili problem z reklamacja . Moja siostra oddała Anexa na reklamacje i problemów nie było . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

 

serwis jest na naprawde wysokim poziomie jeśli chodzi o anex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiaS

Co do spacerówek, to anex niedawno wypuścił fajną nowość air-x. Sama jeżdżę własnie tym wózkiem i jestem bardzo zadowolona. Dobra amortyzacja, zwrotne koła a i sama fura bardzo wygodna- dla mnie i dla maluszka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

MAMY ANEXA, ALE UZYWAMY SPACEOWKI OD WOZKA 3W1, DOPIERO ZACZELISMY JEŹDZIĆ, PÓKI CO JESTEM BARDZO ZADOWOLONA, SZCZEGOLNIE Z ZAPIĘCIA I REGULACJI PASÓW JAK I REGULACJI SIEDZISKA 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

a który masz model anexa? sport? mi sie on podoba i chyba go kupimy, mamy czas do września 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olkka

Faktycznie, ta nowość anexa air-x jest super! Sama czekam tylko aż u mnie w sklepie pojawi się czarny kolor i chcę zamówić;)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgosia

Mamy Anex Air i według mnie zdaje egzamin. Wygodnie się składa, na leśnych drogach też bez problemu (ostatnio przetestowane na urlopie) i mają piękne kolory.. My jesteśmy zadowoleni i śmiało mogę polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

bardzo fajnie ten wózek wygląda air-x i ma sporo dobrych opinii, czy gdzieś w Warszawie mogę go obejrzeć na żywo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IzzaWwa

Właśnie tez jestem ciekawa, może ktos zna miejsce gdzie jest ich duzy wybór?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×