Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ojciec mojego partnera nie akceptuje naszego zwiazku

Polecane posty

Gość gość
Big love na kafeterii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaaaaaaggg
Chciałabym by to była prawda, ale nie jest. Nigdy nie miałam chłopaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAAAAAAAAAAAgggg
A żebyś wiedział, że miałam. Pięciu takich jak Ty i było mi z nimi bardzo dobrze. Nie myśl sobie, że jesteś jedyny na świecie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleżanka twierdziła inaczej. 00 Były wielkie oczekiwania - nie wyszło, chuj już z jakiego powodu. Darujmy już sobie: co nie jest, to nie było i nie będzie. Męczy mnie już to. I obserwatorow już też. A autorkę topiku chyba najbardziej. 00 @ dziś Doskonale, masz praktykę, będą kolejni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAAAAAAAAAAAgggg
Bo koleżanka ich nie znała. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAAAAAAAAAAAgggg
Pewnie, że będą kolejni. Fajniejsi od Ciebie, bo ja też jestem fajniejsza. Dzięki za wspólny czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaaaaaaggg
Przecież to nie ja pisałam. Chcesz zobaczyć mój przegrywczy ryj? No chcesz?! Wejdź na hangouts, to wieczorem Ci wyślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weszłam na topik celem wypowiedzenia się na temat, ale widzę, że został przejęty :D X AAAAAAAAAAAAgggg - jakkolwiek wyglądasz, dopóki nie pokochasz siebie, będziesz miała przerąbane. u samej siebie i u reszty świata. ile masz lat? z wiekiem przeważnie bardziej się siebie lubi. może to przyzwyczajenie, a może pogarszający się wzrok :P X i jeszcze jedno - jak ktoś ma zaakceptować Ciebie, jeśli nawet nie dajesz na to szansy? uwierz mi, że ludzie mają dużo większe problemy niż kompleksy związane z wyglądem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja weszlam na moj topik I nie wiem co sie dzieje :P Dziekuje ,bo ta abstrakcyjna sytuacja poprawila mi humor choc nie mam pojecia o co chodzi. I pytanie dlaczego moje przezycia sa interpretacja do tej dyskusji. Czy w temacie o np. Zlamanym paznokciu tez by tak sie dzialo ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ Aaaaaaaaggg dziś Przyznam, że jestem ciekawy co jest z Twoją buzią takiego, że zafundowalas sobie i zwlaszcza mi takie jazdy: hajime.soguroku@gmail.com (tak owszem pisane z błędem) @ frog_in_the_fog dziś Zdecydowanie pogarszający się wzrok. Im starszy jestem tym bardziej się sobie podobam, a i u kobiet coraz większe znaczenie ma charakter :P W nocy wszystkie koty są czarne 🖐️ @gość dziś Wybacz, kłótnia internetowych rozwodników. Znaczy się, ja uciekam ona mnie goni :P Jeśli to byłby topik o paznokciu z chwytliwym tytułem (np zlamałam paznokieć w trakcie pieszczenia sobie drugiej dziurki) to pewnie bym się przypałętał a ona za mną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mialo byc inspiracja ;) mimo wszystko temat ten zalozylam z czysto egoistycznych powodow dla siebie a tu ktos trolluje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorko, jeśli o Ciebie chodzi to ja podpisałabym się pod tym co pisze Mało_stanowczy o 10.38. poza tym moim zdaniem partner powinien odciąć pępowinę :o moi rodzice niezależnie od tego, czy im się moje wybory podobały, nigdy ich nie krytykowali i nie podważali. dorosły człowiek ma prawo do własnych wyborów i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaaaaaggg
Spadaj, nie wyślę Ci tego zdjecia. Nie chcę Cię już znać. I nie będę się nikomu wystawiać pod ocenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaaaaggg
Nie, ale zwykle zakładam kaptur i szalik mam założony praktycznie pod same oczy, to znaczy robiłam tak jak była zima, teraz jest za ciepło i muszę więcej odkrywać, co mnie smuci. Tym bardziej, ze codziennie mijam mase atrakcyjnych dziewczyn. Ech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ frog_in_the_fog dziś Jak na moje to jest najprawdopodobniej oszustką i internetową królową dramatu, która ma swoje życie, ale próbuje uwodzić mężczyzn po necie, żeby przeciągnąć ich po podłodze i tworzyć sobie internetowy dworek wielbicieli. A ściemnia w takiej ilości, że już sama się gubi w kłamstwach. Tyle. @ Aaaaaaaggg dziś Raczej się nie popłaczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaaaaggg
Weź już się łaskawie przymknij, bo gowno wiesz. Wiesz o czym marzę? O problemach typu "zdradził mnie chłopak". Kuzwa, chciałabym mieć kogoś, kto mógłby mnie zdradzać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Hajime Sugoroku dziś @ frog_in_the_fog dziś Jak na moje to jest najprawdopodobniej oszustką i internetową królową dramatu, która ma swoje życie, ale próbuje uwodzić mężczyzn po necie, żeby przeciągnąć ich po podłodze i tworzyć sobie internetowy dworek wielbicieli. A ściemnia w takiej ilości, że już sama się gubi w kłamstwach. Tyle" X może i tak, ale wygląda mi też na mocno zakompleksioną i mocno aspołeczną osobę, dla której te netowe kontakty są jedynym sposobem nawiązania relacji z facetami. dobra, ale bez sensu omawiać na forum problemy, które ona powinna tak naprawdę omówić z jakimś terapeutą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Aaaaaaggg dziś Weź już się łaskawie przymknij, bo gowno wiesz. Wiesz o czym marzę? O problemach typu "zdradził mnie chłopak". Kuzwa, chciałabym mieć kogoś, kto mógłby mnie zdradzać smutas.gif" X masz bardzo brzydki charakter, dziewczynko. człowiek wyciąga rękę, a ty ją gryziesz. mnie nigdy chłopak nie zdradził i nie o takich problemach mówię. bardziej o kwestiach zdrowotnych i różnych nieprzewidzianych wypadkach życiowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaaaaaggg
To nie było do Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aaaggg czy jak ci tam..wiesz dlaczego jesteś brzydka? Bo twój wredny charakter wypelz Ci na twarz. A to ci urody nie dodaje, wręcz przeciwnie:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaaaaaggg
Mój brzydki charakter wynika z frustracji i złości na cały świat. Gdybym była ładną, atrakcyjną kobietą, to uwierz, ze cieszyłbym się życiem i byłabym dla wszystkich milutka, bo zamiast co wieczór beczeć z powodu mojej samotności, lezalabym w łóżku z moim facetem i zasypialabym w jego ramionach. A mam świadomość, ze nigdy tęgo nie zaznam i stad ten mój podły i wredny charakter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frustracja i złość bardziej odpychają facetów niż najbrzydsza gęba. brzydka gęba z uśmiechem staje się całkiem miłą gębą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaaaaggg
Ale ja nie mam powodu do uśmiechu. To znaczy staram się cieszyć z tego, ze mam obie ręce, obie nogi, jestem pełnosprawna itd. Ale jestem teraz w wieku,kiedy cholernie potrzebuję miłości, uczucia, czułości, a tego nie dostanę nigdy od nikogo. Źle mi z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ frog_in_the_fog dziś Dobrze powiedziane. Uśmiech dodaje kobiecie uroku jak mało co. 00 Kolega mój znakomity ma laskę 40 kg za ciężką. Jemu podoba się za osobowość. 00 Aaaaaaaggg dziś Sama sobie niszczysz życie, tylko dlatego że usłyszałaś wcześniej ileś tam niemiłych słów. Ale masz rację, to już nie moja broszka. Żyj tak jeślić tak wygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaaaaggg
Uśmiech dodaje kobiecie uroku pod warunkiem, że owa kobieta jest piękna. Jeśli brzydka, to i tak już jej nic nie pomoże. Wiem co mówię. Każdy ma jakies poczucie estetyki i nikt nie chce kłaść się do łóżka z kimś, kto jest brzydki, wręcz obrzydliwy. Nie przeklamujcie rzeczywistości. A kobieta z nadwagą może być piękna, wiec nie wiem co chciałeś udowodnić piszac, ze Twoj kolega związał się z jakąś grubszą kobieta. Spójrz na taką Ashley Graham, mimo nadwagi jest śliczna, ma piękną twarz. Figura ma mniejsze znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×