Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość omijać te psycholki

Samotne po 30stce mają poważne problemy psychiczne

Polecane posty

Gość omijać te psycholki

a często też fizyczne, zależnie od sytuacji, pomijam szczególne wyjątki i sytuacje poza kontrolą, ale 99% nie podlega pod te wyjątki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki bałwan jak ty nie zna się na psychiatrii, więc skąd te dane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z jego pustej bani, czyli z niczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omijać te psycholki
mam duże doświadczenie w tej dziedzinie, wiem co mówie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To omijaj. Mniejsza konkurencja dla innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest fakt ze stare panny maja nie równo pod sufitem. Wolałbym już taką po przejściach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najgorsze to "dziewice" po 30, masakra, pod sufitem kompletny chaos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja dziewczyna po 30 sprawia wrażenie poukładanej, ale po wypiciu alkoholu wychodzą z niej wszystkie żale i pretensje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przykro mi sie robi jak to czytam :( mam 24 lata, nie poznalam kogos, kto by mnie pokochal i ciezko, moze dopiero po 30 poznam kogos dla siebie.. czytajac takie tematy traci sie wiare.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam wieczory z moim kotem przed tv :) i z winkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzis generalnie kobiety maja cos z psycha stad ten caly feminizm czyli dostawanie czego sie chcialo a potem marudzenie z konsekwencji. Nigdy nie ogarne kobiet. Najpierw chcialy i chca nadal seksu bez zobowiazan a potem narzekaja, ze mezczyzni nie chca slubow czy zwiazkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Uwielbiam wieczory z moim kotem przed tv i z winkiem x i jeszcze alkoholiczka. Głupoty gadasz ze Ci tak jest dobrze. Ja czegos tutaj nie rozumiem ale juz nie pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam psa i to mój najlepszy towarzysz do spacerów,oglądania telewizji,przyrządzania posiłków,picia wina i do łóżka a facet mi nie potrzebny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety to sama prawda. Co nie znaczy że popieram psychola który sam ma poważne problemy z kopułą że musi w kółko wałkowac temat starej panny i jej kotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic w tym nowego
gość wczoraj psychika jej puszcza hamulce po wypiciu, to normalka u bab

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj masz 2 lata max i potem jesteś stracona, bierz się za robote bo czas leci i potem będziesz biadolić jak te inne niewypały że "czemu ja"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Dzis generalnie kobiety maja cos z psycha stad ten caly feminizm czyli dostawanie czego sie chcialo a potem marudzenie z konsekwencji. Nigdy nie ogarne kobiet. Najpierw chcialy i chca nadal seksu bez zobowiazan a potem narzekaja, ze mezczyzni nie chca slubow czy zwiazkow. Zgłoś Ależ to jest babski standard, czyli nigdy nie zadowolone, zawsze coś źle, wiecznie krzywy ryj i pretensje, nawet gdy dostaną co chcą to i tak źle, psycholki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest nadużywanie psa
gość dziś Ja mam psa i to mój najlepszy towarzysz do spacerów,oglądania telewizji,przyrządzania posiłków,picia wina i do łóżka a facet mi nie potrzebny. > zoofilia widze, a dajesz mu lizać szparke zachęcając go masłem orzechowym posmarowanym gdzie trzeba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2:36 Moze wyjaśnisz nam co nadgatunek człowieka czyt. mężczyzna zwany samcem alfa robi na forum dla kobiet nocą? Naprawdę czujesz się w obowiązku uświadamiać nas stare panny w sprawach dla nas oczywistych z którymi jak widzę tylko ty masz problem? Może idź na smaruj pipe swojej starej smalcem i zrób jej patelnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co z tym wyjaśnieniem? Patelnie szorujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×