Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Linux Pan

Linux lepszy niż Windows 10 . Taki tytuł widnieje w Komputer Świat

Polecane posty

Gość bill gates to hooj
wszystko jest lepsze niż Windows, ale jak daje się łapówki aby mieć monopol to takie gòwno jest potem wszędzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ bill gates to hooj dziś wszystko jest lepsze niż Windows, ale jak daje się łapówki aby mieć monopol to takie gòwno jest potem wszędzie x To fakt. Zawsze się zastanawiałem jakim cudem kulawy Windows gości na prawie każdym kompie sprzedawanym w sklepie. Przecież sprzedawcom powinno zależeć aby ich produkty były tańsze niż konkurencji. Laptop odchudzony z Windowsa byłby 300 zł tańszy i przez to cieszyłby się większym powodzeniem. Tymczasem sprzedawcy robią coś odwrotnego. Wytłumaczenie jest jedno - ktoś dał pod stołem łapówę, ktoś wziął łapówę i mamy to co mamy. Jak nie wiadomo o co chodzi to znaczy, że chodzi o pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Windowsowcy milczą... :) Chyba nie w smak im toczyć spór z nagłówkami czasopism komputerowych. Wiedzą, że tam pracują fachowcy i głupio byłoby się spierać z takim fachowcem. A fachowcy napisali wprost - Linux lepszy niż Windows 10! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sam lubie linuxa, bo cenie sobie bezpieczenstwo i szybkośc, ale na linuxie nie mogłem znaleźć niczego do zgrywania płyt na komputer bez kompresji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten win 10 to najgorszy szpieg wraz ze stemem.. :o Linuxa sobie chyba instaluje niedlugo jakiegos dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
steam to nie dosc ze szpieg to jeszcze kompa spowalnia, wczoraj ide do sklepu z grami nazywa sie game a tam sprzedawca ze wszystko powoli jest digital na pc i nie sprzedaja nic, p******* ten marketing. ja sie chyba zatrzymam z grami pc ktore powstaly na windows xp, bo te nowsze to juz dramat :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj kumpel sobie ostatnio złożył pc za 1000 funtów, 32gb pamieci ram, do robienia muzyki, i na windows 7 siedzi, korzysta z protools.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Srynik dziś win 10 to totalna telemetria i formatowanie umyslow ludzkosci. xp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:50, Deepin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biedaki tylko używają Linuxa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linux zbiera coraz więcej zwierzchników :) Naukowcy wynalezi niezwykły proces koloryzacji filmów, można samemu, wypróbować funkcjonalność.Jest on w pełni automatyczny, a rezultaty są zaskakująco naturalne.Trzeba mieć tylko Linuxa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ akimke wczoraj spoczko a jakiego linuxa Państwo polecają? x Obecnie zdecydowanie Mint! Do zastosowań domowych nie ma lepszego, nie ma prostszego, nie ma wydajniejszego, nie ma bardziej bezproblemowego. Tu po prostu instalujesz i działa. Sam sobie ściąga wszystkie sterowniki do wszystkich urządzeń. Poza tym Mint działa na bazie super stabilnego Debiana. No po prostu same zalety. Proponuję jednak na wszelki wypadek zainstalować sobie dwa środowiska graficzne (np. XFCE i Cinnamon). Chodzi o to, że niektóre aplikacje są dedykowane konkretnemu środowisku. Przełączanie się między środowiskami jest dziecinnie proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro niby linux jest taki och i ach to czemu stanowi tylko 2,3% całego rynku systemów operacyjnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Linux Pan dziś bzdura! mint cinammon wystarczy. żadnych dwóch środowisk nie potrzeba. pisze to wieloletni użytkownik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najfajniejsze dystrybucje to Linux Mint Cinnamon i Ubuntu Mate. Z tym, że Mate jest brzydki, ma staroświecki wygląd, a Mint na Cinnamonie wygląda nowocześnie, jest eleganckim, dopieszczonym wizualnie systemem. Dlatego ja polecam zawsze Linux Mint na Cinnamon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Skoro niby linux jest taki och i ach to czemu stanowi tylko 2,3% całego rynku systemów operacyjnych? x Bo w pozostałych 97,7% przypadków Windows jest już preinstalowany na komputer przez producenta i w ten sposób nie pozostawia się użytkownika możliwości wyboru. Skoro już ktoś kupił laptopa z Windowsem to będzie go używał Windowsa. Ja swojego pierwszego 17-calowego lapciaka kupiłem w Vistą i skoro już zapłaciłem za tę Vistę to głupotą byłoby nie skorzystać z czegoś za co się zapłaciło. Jednak z chwilą, gdy Vista zaczęła odpiertalać szopki doinstalowałem jako drugi system Linuksa i problemy się skończyły. Teraz gdy przesiadłem się na inny nowszy komputer to świadomie wybierałem taki bez systemu i samodzielnie zainstalowałem sobie Linux Mint 18.3 "Sylvia".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokladnie daja lapowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwusystemowiec
Powiem tak, miałem Windows 8 zainstalowany, ale sobie zrobiłem dual-boota, gdzie po starcie mogę GRUB-em wybierać między Linuksiakiem, a binbowsem. :classic_cool: Tylko czuję się trochę plebsem, bo wybrałem Ubuntu, tak jak większość ludzi na roku. xd Mogę się pocieszyć tym, że oni odpalają go na maszynie wirtalnej, czego nie cenię. xD Kolega miał Archa, ale będąc jeszcze bardziej oryginalnym przerzucił się na Voida, do którego nawet tworzy paczki instalacyjne dla popularnych programów. xd W sumie po co Windows, skoro jest wine (kolega zainstalował mi Heroesy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×