Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mieszkanie w nowym budownictwie

Polecane posty

Gość gość

Czy opłaca mi się kupować mieszkanie na kredyt w nowych budownictwie czy lepiej kupić coś starego w Warszawie i remontować? Jestem na początku drogi i zbieram informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W warszawie remont - tylko jeśli masz kupę kasy a mieszkanie ma duszę i szkoda ci go, bo jest np po babci, w innym wypadku... UCIEKAJ!!! tylko nowe budownictwo! Masz tam wszystko zrobione, w większości równo wymierzone na kuchnię, wnękę na szafę i takie tam, nowe osiedla są ogrodzone, a gdzie szukasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swoje mieszkanie kupiłam za pośrednictwem biura nieruchomości http://lokoom.eu/. Wybór był duży, ale postawiłam właśnie na nowe budownictwo, bo faktycznie lepiej się sprawdza niż stara kamienica, chociaż ta druga ma swój klimat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy. Z doświadczenia wiem, że lepiej starsze budownictwo z prawdziwymi murami i już wiadomo, jakimi sąsiadami, z gotową infrastruktura dookoła. Pasuje, to kupujesz. Teraz mieszkam w nowym. Sąsiedzi bydło, kartonowe ściany i właśnie mam budowę przed oknem w miejscu, gdzie był i miał zostać park.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym kupował nowe. stare nie da ci spokoju na kilka lat, wyrzucisz mnostwo pieniedzy. w nowym zrobisz sobie co chcesz i jak i jeszcze ci zaaranzuja, wiec sie nawet nie zastanawiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś [21:19 nowe tak samo bo w nowym nic nie ma i na wszystko potrzeba kasy żeby urządzić od podstaw Gość wyzej ma rację, mam to samo bo kupiłam w nowym i dokładnie tak jest- sąsiedzi bydło, robią bydło na osiedlu które jest ogrodzone to myślą że tylko oni tam mieszkają i mogą w środku nocy urządzać imprezy na patio a w dzień bachory grające w piłke na patio gdzie są posadzone drzewka i rabatki oczywiście na zdewastowanie za co płacą wszyscy a hołota niszczy Do tego blok - ściany z kartonu, słychać dosłownie wszystko jak sie sąsiedzi kłócą jak drą sie na bachora, bachor drze jape, tupie skacze i jeździ po akustycznych panelach jakimś czyms na kółkach co sprawia wrażenie jakby cały błok z kartonu zaraz miał runąć na łeb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz wyrzucić całą masę kasy na odnawianie domków czy starej kamienicy, ale więcej stracisz nerwów i czasu bo co chwilę coś ci siądzie a fachowcy zedrą maskarycznie. kup sobie mieszkanie od dewelopera, zrobione gotowe, daj urządzić i miej to z głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, my kupiliśmy mieszkanie w nowym budownictwie, choć rozważaliśmy też kamienicę :) Bardzo fajne mieszkania ma w ofercie deweloper http://www.apm-development.com.pl, zobacz sobie ich nowe inwestycje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×