Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Jak mnie to pociesza ze chlopak w ktorym sie kocham od 8 lat nie ma szczescia

Polecane posty

Gość gość

w milosci, chyba go przeklelam bo naprawde obiektywnie jest idealny z wygladu, ma duzo testosteronu w sobie, zarysowana kwadratowa szczeke, ladne rysy twarzy, brunet o ciemnych oczach, wysoki dobrze zbudowany. Z charakteru tez jest super, dobrze traktuje dziewczyny ale nie jest mieczakiem I tak jak go poznalam tak sie zakochalam od razu. Bez wzajemnosci. Nie pasuje mu prawdopodobnie moj charakter, a tego nie da sie zmienic -szkoda.. wiem ze nie mam szans, byl moment ze myslalam ze mam ale okazalo sie to gra za co poczulam do niego nienawisc i emocje byly tak silne ze myslalam,ze go zabije. A on nie moze sobie ulozyc zycia, na jednorazowych spotkaniach sie konczy i bardzo dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kwadratowa szczęka świadczy o debilizmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moze po prostu jest wymagajacy i nie bierze pierwszej lepszej. A jaki masz charakter?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jemu nie pasuje Twoj wyglad:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie z wygladu mu pasuje. Widze po jego bylych ze wygladaja podobnie do mnie, jestem w jego typie bo proponowal mi seks uklad, ale nic wiecej ode mnie nie chce. A ja nie z tych ktore blagaja , zebrza, szantazuja zeby miec zwiazek. Nie to nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdybys mu sie mega podobala to by chcial byc z Toba - tak dzialaja faceci. A ze zaproponowal Ci sex uklad to nic dziwnego - z braku laku i kit dobry. Sorki laska,ale taka prawda brutalna. Dla rozladowania to tacy maja po kilka lasek w takim ukladzie. On posuwa,a szuka takiej ktora zdobedzie jego serce. Ty ta osoba nie jestes. Daj se na luz laska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On woli przebojowe, wszystkie byle jego wygladaja jak ja, no ale charakter maja wlasnie takich puszczalskich . Ja chyba nadaje sie na zone - jestem spokojna,skromna, malomowna ale i wesola, nie narzekam na zycie, nie obgaduje i nie zdradzam nikogo , ani przyjaciol ani chlopaka jak mialam. Wole odejsc niz zdradzic. Jestem nudna po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie zgodzilam sie na ten uklad, oburzyla mnie ta propozycja :( A on zrobil ze mnie najgorsza. Dlatego czasami mysle, ze dobrze mu tak jak glupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe pewnie on wcale Nie chce stalego związku, widzi ze podoba się kobietom i chce korzystać, r.oocha różne laski i pewnie sam potem zrywa kontakt wiec lubi takie puszczalskie które szybko dadzą mu d...y i najlepiej jak nie będą mu truly o związkach. Więc żadne pocieszenia autorko...on korzysta i się świetnie bawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ksieciunio się produkuje jako zakochana i facet, w którym niby się kocha, w końcu zarabia na tym na czynsz za kilometrowy apartament:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie też bardzo cieszy jak widzę, że mój były do tej pory nie ułożył sobie życia, zresztą to dlatego, że się nie nadaje do związków. A co do autorki to zgadzam się z powyższymi - facet to ...iszcze i wcale nie szuka nikogo na stałe. Takich seks koleżanek będzie miał mnóstwo dopóki nie zacznie się robić stary, wtedy pomyśli o żonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Turboczort napisał:

Mnie też bardzo cieszy jak widzę, że mój były do tej pory nie ułożył sobie życia,

Trzeba być naprawdę podłym, żeby życzyć komuś tak bardzo źle. Niech się wszystkim wiedzie bez wyjątków, a tekst że kocha się w kimś i mu źle życzy jest przeyebitny. Byłym, przyszłym, obcym niech się darzy. No chyba, że któryś ma poglądy jak Rescalator555 😈 Chociaż może miłość uleczy jego i jemu podobnych... Każdy zasługuje na miłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli komuś źle życzyłam to przez gniew🤦‍♀️ ale w głębi serca życzę jej, niech Was zmienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Kulfon napisał:

Jesli ktos nie jest w toksycznym zwiazku to tez ma szczescie.

to wielkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×