Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość daleko mi do ideału

Mężczyźni,na co zwracacie uwage w wyglądzie kobiety?

Polecane posty

Gość gość
nie ma nic złego w byciu trochę księżniczką jak mężczyzna chce być księciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pedalskie książęta
tylko pedał chce być księciem, historia to potwierdza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z zasady księciem trzeba się urodzić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szlachta to zawsze było pedalstwo, wystarczy na ich ubiory popatrzeć, hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mówili tak głównie chłopi ubrudzeni nawozem po same kolana, "hehe"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Intelekt Uśmiech Cycki Z tą ciasną ci/pką - prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyzi0
Na wszystko po trochu. A czasami nawet na więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli lubi robić zakupy to jest skreślona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyzi0
dziś Chyba "za kupy" skoro wątek dotyczy wyglądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pocałuj misia
lubie jak ma długie włosy, takie do pasa i naturalny kolor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mężczyźni się nie znają - naprawdę!, łatwo ich oszukać, stąd za piękne uważane są laski w tapecie i sztucznie poprawiane ;) a jak do tego szybko dają, to już piękności, że hej! czasem trafi się taka, co wygląda jak Bellucci w swoich najlepszych latach i wszystkie malowanki przy niej blakną... ale to rzadko bywa.. a tak to można im wcisnąć wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mężczyźni też się zakochują i wtedy nie trzeba super-pięknym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmen
negatywy - kłótliwość, opryskliwość - nietolerancja - skłonność do narzekania - bluszczowatość - niezaradność Lubię kobiety wyluzowane, tolerancyjne, pewne siebie, ale nie traktujące innych z góry, zaradne i mające pasje inne niż firaneczki w salonie i szafeczka w łazience. Ze zdecydowanym, wyrazistym charakterem, ale bez tendencji do dominacji. Fizycznie byle była w miarę niebrzydka i normalnie zbudowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darwin to mistrz
gość 2018.04.27 debilom wszystko wciśnie, nie każdy ma genetyczne predyspozycje do inteligencji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inna kultura niestety
gośćmen wczoraj wyeliminowałeś 90% obecnych młodych polskich kobiet 18-35, czyli w wieku rozrodczym, trudna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmen
Gość 06:01 Nie szukam, więc płakał nie będę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiem tak nie ma zasady i reguł a tym bardziej ścisłych cech chodź faceci to wzrokowcy to oglądają sie za ładnymi ,zgrabnymi kobietami fakt ale faktem tez jest ze połowa z nich po 5min rozmowy z taką szybko zweryfikuje swoje zdanie , Trudno określić cechy bo takich nie ma, mówie to z doświadczenia i wieku . spytacie dlaczego ,odpowiem każda cecha sama w sobie nic nie znaczy tylko w połaczeniu z innymi decyduje o męskim zainteresowaniu. jedna odpowiedź mi sie spodobała cytuje "Narodowy 2018.04.22 Co mnie odpycha? Wulgarność, chamstwo, wyuzdanie, zarozumiałość, wredność, plotkarstwo. Niedbanie o siebie, ubiór na tzw. chłopczycę, leginsy w panterkę itp, kolczyki w nosie, języku, liczne tatuaże. " ale nawet te cechy pojedynczo nie zdyskwalifikują kobiety (ale 2 już tak) chodzi mi o połaczenie cech ilu facetów spotkało zwykłą przecietną kobietę na którą uwagi na ulicy nie zwraca a po spedzeniu z nią kilku godz rozmowy było tak zaintrygowanych i ciekawych ze jej walory jako kobiety urosły pod niebo i na odwrót fajna laska ,wesoła, wykształcona ,z zasadami bardzo kobieca po kilku godz staje sie przezroczysta , może chaotycznie piszę ale zrozumiecie o co mi biega , nie da sie kierować cechami bo je sie poznaje z czasem (pierwsze wrażenie to ułuda i fałsz dziś jest na pokaz ) nie kierujcie się nimi w poszukiwaniu kogoś na życie no chyba że na chwilkę zapomnienia to ok inaczej to porażka po miesiącu lub max 1-3l nie ma ideałów kazda musi miec wadę szkopuł w tym by była tylko 1 którą zniwelują cechy wyższe każdy marzy o diabełkach problem w tym kiedy i jak one sa pokazywane np uwielbiam stanowcze i pewne siebie czułe kobiety z nutą dzikuski nawet zarozumiałe ALE dla mnie i tylko dla mnie nie zniosę tych cech publicznie okazywanych .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A włosy/figura mają znaczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie TYLKO włosy i figura ma znaczenie!!! i myślę, że te zdanie podziela 90%facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twarz/cera pewnie też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.31 Chyba nie do końca tak jest. Ja mam idealną figurę i co z tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na cycki lubie gdy guziczki się odznaczają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na nos. Kobieta musi mieć mały nos a nie długi kartoflany nochal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 czy nie pali i nie pije alkoholu 2 czy nie ubiera i nie zachowuje sie jak dziwka 3 czy nie przeklina 4 czy nie jest wieksza gabarytowo od nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ładna buzia o regularnych rysach jest bardzo ważna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A cycki? Cycki też są ważne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdy byłem w szkole średniej, obracałem się w środowisku atrakcyjnych dziewczyn. To spowodowało, że szukałem partnerki życiowej dobrej, wartościowej i jednocześnie atrakcyjnej. To nie było jednak proste. Większość ładnych dziewczyn było zajętych jak tylko skończyły 16-17 lat. Znalezienie wolnej i ładnej w wieku 18+ graniczyło z cudem. Co z tego, że podobałem się kilku fajnym z charakteru dziewczynom skoro one mi się nie podobały fizycznie. W końcu spotkałem swoją wymarzoną drugą połówkę. To był fuks bo tak tylko mogę nazwać fakt spotkania wolnej, atrakcyjnej 20 latki, która do tego nigdy wcześniej nie miała chłopaka. Z wyglądu była długowłosą szatynką, o pięknej twarzy, dużych oczach i zgrabnej figurze. No i co dla mnie ważne nie za wysoka gdyż nie odpowiadały mi dziewczyny wzrostu 170+.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" gość 2018.05.31 1 czy nie pali i nie pije alkoholu 2 czy nie ubiera i nie zachowuje sie jak dzi**a 3 czy nie przeklina 4 czy nie jest wieksza gabarytowo od nas " taa serio? nie pale, nie pije, nie przeklinam, nie jestem wieksza gabarytowo od facetow, nie ubieram i nie zachowuje sie jak dzi.. i zaden nigdy nie zainteresowal sie mna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz rację. Partnerka większa od partnera odpada. Ja z taką dużą nie mógłbym żyć.Nie pociągają mnie wielkie kobiety. Mój znajomy poznał na studiach swoją żonę. Ona jeszcze jako panienka była grubej kości, ale jeszcze jako tako w normie. Po kilku latach spotkałem ich w sklepie. Jego żona była wielka jak słonica. Nie poznałem jej początkowo. Mój kumpel jest od niej wyższy, ale ona była tak wielka, że ta różnica się zacierała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×