Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zdejmowanie majtek

Polecane posty

Gość gość

Do facetów: Czy wolisz jej zdejmować, czy niech ona sama zdejmuje? Czy szybko, czy powolutku? Ja właśnie wolę sam i powolutku. Ostatnio mi powiedziała, że gdybym naprawdę bardzo pożądał, to bym ściągał błyskawicznie, może nawet zerwał. Czy ja jestem jakoś dziwny? Mnie się wydaje, że smaczną czekoladkę ssie się powoli, a nie gwałtownie pożera, gryzie i łyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
różnie - ale jak dziewczyna ściąga to wolę jak to robi powoli. Dziewczyna, która sama ściąga majteczki i robi to bardzo szybko nie wygląda za apetycznie. Cały urok striptizu polega na powolnym pozbywaniu się odzieży. Natomiast jak ściągam sam to na ogół robię to szybko - bo jak facet ściąga majtki dziewczynie powoli czy guzdra się z odpinaniem stanika to raczej daje sygnał że jest nieporadny albo waha się czy uprawiać z nią seks. Ale upodobania mogą być oczywiście różnie w różnych układach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Laski wypowiedzcie się jak ściągacie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak seks jest szybki to szybko - jak namiętny i długi może być wolno - najgorzej jednak jak z majtek wypada podpaska czy wkładka. To jest bardzo mało erotyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zasada jest prosta: kobieta samodzielnie 'gubi' majtki powoli, przy udziale faceta: błyskawicznie. Inaczej to jakieś dewiacyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziwne pytanie jeżeli będzie podniecona sama zdejmie, wystarczy ładnie pomiziać i zama rozbierze sie do naga a później zacznie rozbierac ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gość Nie licz na za dużo, że obędzie się bez aktywnego działania mężczyzny. Jeśli djupa jest ostro naebana, to z toalety rzeczywiście może wrócić już nie tylko bez spodni, ale i wypiąć bezpardonowo rufę na dywanie na środku pokoju. Ale w innych wypadkach trzeba sjuce pomagać. I to rychło, póki gorąca, by się nie rozmyśliła i nie pomyślała, że kolo to niezdecydowana pi*deczka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość_ddr w zasadzie masz racje ale jak troche popracujesz - i chcesz SOBIE udowodnic że jest to możliwe to ise sama rozbierze kilka, może nawet kilkanaście razy tak miałem ze po dobrej nawijce lampce wina(tylko lampce) dłuuugiej grze wstępnej nic nie musiałem zdejmować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubię jak facet mi zdejmuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ale co zdejmuje?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwielbiam jak czasem mnie zaskoczy brakiem majtek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja nie nosi majtek więc nie zdejmuję ale właśnie tak lubię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×