Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćjasia

Jak ogarnąć chrzciny dla 15 osób za 200zl? Da radę?

Polecane posty

Gość gośćjasia
Po prostu chce spędzić ten ważny dzień ż najbliższą rodzina a nie z samymi chrzestymi tak ciężko to zrozumieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to ser z wiaderka to nie ser? Wiadomo, że sernik nie wyjdzie taki idealny jak z trzykrotnie mielonego sera w kostkach, ale tez jest dobry. Oczywiście mówię tu o serze z Piątnicy czy delfiko, który odpowiednio tez kosztuje. Gdybym miała tak mało pieniędzy, to wolałabym zrobić np. tylko kawę z porządnym ciastem, a kolację sobie podarowała, zamiast serwować cos najtańszego, byle jakiego np. proponowane wczesniej wygotowane i usmażone ćwiartki z kurczaka. Ohyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie są dziwni - w życiu bym nie pomyślała, że lepiej nie zaprosić kogoś z rodziny, niż dać skromniejszy obiad. Wg mnie pomysł z grillem jest ciekawszy niż klasyczny obiad, ale może dlatego, że jestem klasycznym mieszczuchem i grille to dla mnie atrakcja :P Nawet eleganckie restauracje na lato oferują dania z grilla z sałatą. Na deser mogą być galaretki z bitą śmietaną albo szarlotka na ciepło (z kulką lodów?) - wyjdzie dużo taniej niż tort. Do picia domowa lemoniada, woda mineralna, jakieś niedrogie soki. W ogóle, drogie Kafeterianki, można wyjąć kij z tyłka i nie napinać się, że ktoś chce zrobić skromne przyjęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miła jak zawsze
,,jak to ser z wiaderka to nie ser? Wiadomo, że sernik nie wyjdzie taki idealny jak z trzykrotnie mielonego sera w kostkach" no skoro sama mówisz że taki nie wyjdzie to jednak różnica jest. Przesadziłam z tym 5 zł za kostkę ale mając na uwadze ze 1,5kg by trzeba było to i tak wyjdzie ok 20zł. W reszcie postu tez Cię popieram lepiej zrobic porządne ciasto niż jakieś wybraki na siłę. O Chrzcinach się autorka nie dowiedziała z dnia na dzień. I jak ktos tam słusznie zauważył grill w nocy z tym dzieckiem? Można jeszcze zrobić sałatkę jarzynowa i upiec udka to też nie wychodzi drogo a jest podzielne. Dojdzie jakiś napój jak to ludzie maja pić samą wodę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za 200 zł skromniejsze? Kobieto, ja na weekend zaprosiłam 7 osób bez obiadu, tylko jakieś napoje i ciastka, coś na śniadanie, sałatka. Wcale to nie było wyszukane. Teraz idziesz do sklepu zrobic zakupy na jeden obiad i jakieś śniadania to ci lekka ręka wychodzi 50 zł. A Ty mówisz skromniejsze? Nie mówię, ze masz nie zapraszać autorko, ale może byś dorobiła gdzies, żeby jakoś to wyglądało. Nie chodzi o zastaw się a postaw się, ale po prostu o skromny poczęstunek. 200 czy 300 zł dla 15 osób to jest nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj gościom zaproszenie z informacją o zbiórce zamiast prezentu :) Goście wcześniej dadzą kasę bądź przeleją na konto i będziesz miała za co zrobić imprezę Łaski nie robią, chcą przyjąć niech zapłacą wcześniej i tak na prezent by wydali .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, a na tym grillu, to oni będą mieli na czym i przy czym usiąść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2222222
XX Serdecznie powitamy gości! Ale u nas skromności wcześniej wyrzucajcie pieniążki Zamiast prezentu i wstążki Na konto lub w kopertę A zrobię jedzenia całą stertę! XXX Podaj numer konta i adres :) zaznacz też do kiedy wpłaty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie ma na czym i przy czym usiąść to zrób piknik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie dużo bardziej dziwne są chrzciny bez mszy. Pierwszy raz o czymś takim słyszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasia, daj mail do kontaktu. Pomogę Ci. Dołożę 300zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze że ksiądz będzie :D Moja propozycja: Obiadokolacja: ziemniaki w mundurkach z margaryna do tego po parowce z patelni,Sos Knorr w sosjerce, surówka ogórki w plasterkach Zupka chińska amino np pomidorowa Deser: herbata owocowa wystudzona, biszkopty z bitą śmietaną galaretka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Debile wy przeciez boga nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjasia
Mam zestaw ogrodowy i 6 krzeseł a resztę wezmę od sąsiadki co ma taki sam zestaw i resztę krzeseł ż domu. Także starczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będą krzciny jak z bajki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko a co i w jakiej ilosci chcesz podac na grillu. Na 15 osob wyjdzie troche kielbasy czy miesa. Chyba taniej byloby zrobic niesmiertelne kotlety schabowe. I tak wszystko bedziesż wynosic z domu. Pomoze Ci ktos pewnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozna na grilu zrobić schabowego hmm paprykę upiec i chlebek i beda zadowoleni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko nie wyzerka najwazniejsza przy chrzcie. Zrob tak jak cie stac. Lepiej tak niz zadluzac sie. Jesli beda tylko najbliżsi to zrozumieja i beda wiedziec w jakiej jestescie sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie rozumiem - dlaczego nie możesz podać TYLKO ciasta? Kwa, herbata, tort, ciastka i ciasto wyjdą mniej niż 200 zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chleb i sól, tak po staropolsku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×