Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak wygląda i kim jest z zawodu mało stanowczy. Wpisujcie swoje propozycje.

Polecane posty

Gość gość
Jagna super wyobraznia i widze, ze nawet smart ci dobrze zaczal dzialac:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryyyś
Jagna, weź! Po co? Poniszczysz zabawę. Kilku osobom odbierzesz sens życia ;)) Mnie w wątek nie mieszaj ;)) Maryyyś nie ma nic wspólnego z imieniem, co mi na chrzie dano ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Jagna
Jestem za stara na przestawianie, i juz mi sie nie chce. Wiec ciagle szukam gazowanej, i klne ze jej (prawie) nigdzie nie ma. A teraz wracam do twojej prawdziwej historii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nici ze zgadywania:P dyskrecja to moje drugie imie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
„Wzgardzona kobieta to najgorszy wróg oczko.gif” x Izumi, całkowicie się z Tobą zgadzam, ALE - jeśli faktycznie złamane serce jakiejś kafeterisnki byłoby przyczyną tego hejtu, to dlaczego jest tylko 7 topików o mnie? Obstawiam pryszczatych nastolatków, których nędzne prowokacje obnażałem, że sprawcami są tego zamieszania;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
„Nie ma co dalej wydziwiac, trzeba obnazyc Malo stanowczego. MS urodzil sie w Rabce jako trzecie dziecko kolejaza posiadajacego gospodarswo. Do szkoly mial pod gorke i zawsze wiatr w oczy...” x Tylko w Rabce Zdroju poproszę, brzmi dostojniej:) I gospodarstwo półtorahektarowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wow, to ty lamales tu serca? Nick kojarze, ale, ze takie rzeczy byly na rzeczy to juz nie bardzo:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
„Ty Jagnajezyk.gif Nie zaburzaj mi jego wygląd**echowiec.gif , Bo ja zawsze mialam go za mego przystojniakasmiech.gif . Poleciałas z tym nosempechowiec.gif .” x Hahahaha, podsumowanie super:D Poczekaj, aż Jagna dojdzie do II wojny światowej, dopiero obraz się zaburzy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Jagna
To byla Rabka Zaryte, a gospodarstwo 1.75 hektarowe.. (Maryys, wstawilam ta Marysie przez sympatie dla ciebie, spodobala mi sie wstawka o polimerach:-) Lubie. Moja dzialka:-) ) . A wracajac do prawdziwej historji... wiec MS obronil inzynierke na piatke (z wyroznieniem), wiecej na studiach juz sie nie zakochal bo serce krwawilo mu przez Marysie (Maryys, to nie o tobie, ty bys taka nie byla:-) ). Wiedzial ze nie ma szans juz do niej, bo Marysia chodzila z drugim brzuchem, trzymajac za raczke sniadego szkraba i przytulajac sie do dewizowego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
„Wow, to ty lamales tu serca? Nick kojarze, ale, ze takie rzeczy byly na rzeczy to juz nie bardzosmiech.gif .” x Kalumnie i ponówienia. Nawet gdyby przypadkowo zdarzyło się, że znalazłbym się w okolicznościach, które można by uznać za od biedy intymne, to sprawcą całej sytuacji był zawsze szczery wspólnie z Ike i tylko wystawiali mnie na wabia z uwagi na moje umiejętności wokalne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Jagna
I udalo sie!!! Dostal posadke inzyniera przy urzedzie gminy. Moze nie najlepiej platna, ale prestizowa.. oh, ilez on mial marzen! Zycie stawalo przed nim otworem! Szczegolnie wtedy, gdy w urzedzie gminy pojawila sie Mirabela.. rany, jaka ona byla cudna. I w niczym nie przypominala zdradliwej Maryski!..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No, od początku ta Jagna coś dorabiała:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmmm, wiem i kojarzę wszystkich. Z Ike nawet calkiem niedawno pogadalam i byla miła chociaż mnie nie znała:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Jagna
Nie MS, sprawca obydwoch brzuchow byl nasz znajomy- dewizowy. Ale wiele razy zalowales, ze jej nie zrobiles dzieciaka, wtedy bylaby juz na zawsze twoja. Coz uczymy sie na bledach.. a wiec...Mirabela... piekne dziewcze o cyganskiej urodzie, zaraz po liceum.. patrzace rozszezonymi oczami na naszego MS...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty Jagna nie mialaś kiedyś nicka 3 członowego zaczynającego się na O? Mialam tu kiedys kumpelę podobnie piszącą:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagna, tylko jedna uwaga, tak na przyszłość, bo to zaburza mój wizerunek i to mocno -nie mogłem żałować, że nie zbrzuchaciłem Marysi, bo ja niczego nie żałuję...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Jagna
MS znowu poczul sie jak przed laty (jak za dawnych czasow przy zdradliwej Marysce, zanim jeszcze zaczela byc zdradliwa..). I w wynajetej kawalerce stalo sie co sie mialo stac.. a nauczony na bledach MS nie mial zamiaru czekac az kolejny- dewizowy zdmuchnie mu Mirabele... Och, jacy byli szczesliwi gdy Mirabela zaszla w ciaze... (rodzice Mirabeli troche mniej, bo niby MS byl uczony, ale golod***ec. 1.75 h gospodarstwa nie bylo co liczyc, najstarszy brat MS juz sie tam zagispodarowal na dibre..)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wizerunek, szczególnie tu to podstawa i nigdy o tym nie zapominaj:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Jagna
Do 04:58 - nie, to nie ja. Siedze tu od niedawna jak mi sie pracowac nie chce, albo czekam na kolejny samolot (na poprzedni spoznilam sie kilka minut... I mialam cztery godziny czekania..). Do MS, teraz juz niczego nie zalujesz ( i bedzie to zrozumiale gdy dojdziemy do konca) ale wtedy zalowales, och jak bardzo zalowales ... zdradliwa Maryska ciagle ci sie sni po nocach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Thx Jagna.Podobnie piszecie.Z tymi lotami mam podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uciekam i sorry🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiec rodzice Mirabeli nie byli zachwyceni, ale coz bylo robic.. Maly Malo-stanowczy byl juz w drodze...Kupili Im dwupokojowe mieszkanie na przedmiesciach i dla MS zacza sie raj na ziemi ...(???)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Jagna
MS- do mnie powinienes powiedziec “dobranoc” :-). Jeszcze 10 minut i powinien zaczac mi sie boarding :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Jagna
Raj na ziemi, to byl prawie raj na ziemi.. Mirabela kiepsko znosila ciaze, ale byla czula i kochajaca dla MS. Nie bylo juz wcale bum-bum, ale MS byl wyrozumialy i baardzoo zakochany.. mamuska Mirabelki nie mogla zrozumiec jak jej cor***** moze byc tak szczesliwa z takim nieudacznikiem i ciagle przypominala jak dorobili sie tych 40m2...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Jagna
A potem bylo jak zawsze. Mirabela uridzila corke, byly pieluchy, nieprzespane noce, mamuska ktora musiala przesiadywac u nich zeby pomagac coruchhnie i tlumaczyc jak kiepsko trafila i jak zniszczyla sobie zycie.. MS wtedy zacza byc malo stanowczy I nie potrafil zdecydowac sie powiedziec tesciowej zeby poszla do wszystkich diablow. ..opowiem reszte prawdy innym razem:-) pora wsiadac do samolotu I wracac do domu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×