Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak wygląda i kim jest z zawodu mało stanowczy. Wpisujcie swoje propozycje.

Polecane posty

Gość Maryyyś
;)) być może dobrze zgadujesz, być może nie. Nic o sobie nie powiem (uczę się od "miszcza"). Podbieram Ci stołek ; )) A zgadnij jakiego mam psa! (Tak, zre kości z kurczaka i z indyka tez - jak ukradnie) newermind - jest niejadkiem, wszystko jej daje niedobre.... to niech je co chce (widzisz "zła karma" wraca - byłam takim bachorem i mam ;)))) Kawałek o opach dostała moja kumpela - kocha się w insigniach (próbujemy ja naprawić; )))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
„być może dobrze zgadujesz, być może nie. Nic o sobie nie powiem (uczę się od "miszcza"). Podbieram Ci stołek ; )) A zgadnij jakiego mam psa x Nie mów:) Sam się dowiem;) Masz suczkę, rasy rottweiler, czterolatkę, wysterylizowaną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZS, jedyny fajny opel, jakiego znałem, to kadett 1.3, bardzo stary, chociaż w czasach gdy nim jeździłem starym nie był:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do opla to jedynym z wygladu akceptowalnym byla calibra, troche bylem zaskoczony faktem, ze vw deanimowal scirocco a opel nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryyyś
Z psem nie zgadles. A Twoje psiochy? Napęd na przód. .. bleee. Slabo przy robieniu make-upu we zwierciadle wstecznym przy 120 na s-8 ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej, no weź, ale tak zupełnie z niczym?:) Hm, jeśli chodzi o Twoje pytanie - tak:P x Czy pisząc „120” masz na myśli mile, czy udajesz praworządną obywatelkę?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryyyś
Z niczym. Dobra, suczka. Co tak? Jakiej są rasy było w domyśle; ) Oczywiście, ze udaje praworzadna obywatelke. Napisalam, ale tego nie autoryzuje ;)) W tej policyjnej grze są jakieś odwrócone zasady; bez sensu - im więcej punktów tym gorzej, why???;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
„Z niczym. Dobra, suczka” x Foch;) Że suczka to wiedziałem:D xxx „Co tak? Jakiej są rasy było w domyśle; )” x No tak, przecież piszę wyraźnie:D Ale ulubiona była właśnie taka, tylko nie w tym wieku. xxx „Oczywiście, ze udaje praworzadna obywatelke. Napisalam, ale tego nie autoryzuje” x Ale na autostradzie śmiało możesz prawie 90;) 120 to już za głośno. No i spalanie wędruje w kosmos. Kosmosszwarc;) xxx „W tej policyjnej grze są jakieś odwrócone zasady; bez sensu - im więcej punktów tym gorzej, why???” x Też to zauważyłaś? I jeszcze każą płacić za te punkty, to w ogóle nie ma sensu:o Płacisz, żeby je dostać ale jak zbierasz to źle. Helou!:) xxx Oddalam się po angielsku w kierunku zachodzącego słońca:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryyyś
Rottwailery tez ładne (w sensie z wyglądem psa) i dobermany tez. Zgaduj dalej. Spalanie w kosmos swarz... A o silnikach diesla słyszał Pan ? ;)) do 7/100 przy dowolnie mocnym dociskaniu. Nie ma, że za głośno - radio daje ;) Punkty? Cóż ja jestem kobietą - działam na urok osobisty (o ile nie zacznę pyskowac; )) Wlaśnie. Znikaj. Dziś ze mną nie spisz telefonem ;)) Idę jutro do pracy. Musze być przytomna! ;)) Kolorowych! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Małorolny rolnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mało_stanowczy
„Zgaduj dalej” x Owczarek;) xxx „Spalanie w kosmos swarz... A o silnikach diesla słyszał Pan ? oczko.gif do 7/100 przy dowolnie mocnym dociskaniu” x Diesel nie przekroczy 6000 rpm:o O wynikach spalania słyszałem, chyba każdy słyszał jak VW w USA umoczył;) xxx Nie ma, że za głośno - radio daje” z „Dające radio” to idealny sposób na wszystkie niedomagania - poczynając od pisków gum wahaczy, na urwanym wydechu kończąc;) xxx „Punkty? Cóż ja jestem kobietą - działam na urok osobisty (o ile nie zacznę pyskowac; ))” x Właśnie. Kolejny przejaw dyskryminacji płciowej. Żądam równouprawnienia! Koniec z nieuzasadnionym uprzywilejowywaniem kobiet!;) xxx „Idę jutro do pracy” x Przegapiłaś, że „jutro” było już „dzisiaj”;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryyyś
Tak, owczarek, brawo Ty :) Połowę juz zgadles. Albo raczej 1/3. xxx Rpm. .. czymkolwiek to by nie było i tak lubie diesle. xxx "Radio" - taka niewinna podpucha (od mojego "ulubionego mechanika: " Ty jestes przerazliwiona! Zamknij okno i wlacz radio"- nie byłam przewrazliwiona: rolka od klimy ;)) Auto mam zawsze technicznie ogarniete - nic mu nie piska, nie chrobota i silnik nie ryczy. xxx Uprzywilejowanie kobiet jest uzasadnione! Wez, Ty masz prosciej. Zawsze możesz powiedziec, że przed chwila się dowiedziałeś, że będziesz ojcem - i jeszcze jesteś w afekcie ;)) I żeby dodać dramatyzmu: z kochanka! ;)) xxx Aha... przegapilam. I rano bolało ; )) Może trochę empatii, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
„Tak, owczarek, brawo Ty usmiech.gif Połowę juz zgadles. Albo raczej 1/3” x W postaci szczeniaka?:) xxx „Rpm. .. czymkolwiek to by nie było i tak lubie diesle” x Obroty na minutę:) 6000 to max dla diesla:) xxx " Ty jestes przerazliwiona! Zamknij okno i wlacz radio" x To doskonały i niezawodny system autonaprawczy, nie wiem o co Ci chodzi... zużyte łożysko rolki poddane naprężeniom piszczy, a nawet grzechocze, takie jej prawo, a nawet obowiązek!;) xxx „nic mu nie piska, nie chrobota i silnik nie ryczy” x To skąd wiesz czy działa?? Dopiero jeśli taka np. rolka piszczy, to znaczy że jest i że działa!;) xxx Zawsze możesz powiedziec, że przed chwila się dowiedziałeś, że będziesz ojcem - i jeszcze jesteś w afekcie oczko.gif I żeby dodać dramatyzmu: z kochanka! oczko.gif” x Nigdy nie mówię o kochance. Gdy policjant pyta „a jak czuje się żona?” odpowiadam „na szczęście jeszcze nic o tym nie wie!”;) xxx Aha... przegapilam. I rano bolało ; )) Może trochę empatii, co? x Ojojojoooj! Ale czy mam rozumieć, że w ogóle spałaś? Ja zrezygnowałem ze snu pół roku temu, dzięki czemu mam mnóstwo wolnego czasu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryyyś
Nie ;) x A powinnam poczuć potrzebę kilku tysięcy rpm-ów więcej??? ;) Z rozsadnym kierowca nie przekroczy nawet 4 tys ;) x czy działa? Mam na to niezawodny sposób otóż. .. sprawdzam czy cofa do tyłu z włączonym wszystkim. I co, łyso Ci? ;) ;) Tylko nikomu nie mów! Niech szukają własnych rozwiązań; ) x oj to musisz być przy tym mega rozbrajajacy... Aczkolwiek istnieje duże ryzyko, wręcz graniczace z pewnoscia, ze dostaniesz punkt więcej. A zasady znasz ; ) Tu ps: No nie odslaniaj się tak, ułatwia co niektórym sprawę ; ) x Oczywiście, że spałam. Z tego nie zrezygnuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli dorosła suczka, wygrałem, teraz szklana kula wraca do szafy:) x A to już wiem kto tak niemrawo rusza spod świateł, bez palenia gumy i chmury dymu z wydechu (jak to w dieslu);) x Hm, ja czasem cofam do przodu;) Ale nie powiem nikomu, za to doskonale rozpoznaje, kto ma problemy z autkiem - muza na full;) x Czasami z niezrozumiałych powodów faktycznie jestem promowany dodatkowymi punktami:o Że niby pod górkę, na zakręcie to się nie wyprzedza:o A przecież każdy wie, że zakazy są tylko dla początkujących kierowców, a znaki „ograniczenie prędkości” mówi o tym, jakiego konkretnie wieku dotyczą;) x Sen jest przereklamowany. Po trzech dniach bez tego obciążenia zacząłem słyszeć głosy zmarłych, po tygodniu już ich widziałem, a po miesiącu zaczęliśmy razem chodzić na imprezy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryyyś
Dorosła suczka (2,5 roku - juz madra;)), ale jeszcze podpowiedz: 2 przymiotniki :) Dla pełnego oznakowania marki ;) Oddaj szklana kule do serwisu. x Spadaj ;) Prezentuje zachodnie standardy i kulturę jazdy. Nawet z rekami założonymi z tyłu na zaglowku rusze szybciej niz ciapciaki wrczace silnikiem (dobrego rocka przez nich nie slychac) od pół minuty ;) A jak wyjme czerwona szminke to już w ogole 1 pas poległ ; ) A niech Cię! Zawsze chciałam posiąść umiejętność cofania do przodu! Jestem beznadziejna, będę płakać :( Qrwa. Nawet sąsiad jak mu obiecałam, ze będę z nim jeździć gdzie chce, byle nie prowadzil "pod wplywem" jak mi dawał mądre rady "cofnij do tylu" a ja mu na to "no so ty?!?? Cofnie do do przodu!"- jakoś mi momentalnie trzezwial (a wtedy śpiewa! ;)) Teraz to problem jego żony; )) x To już znasz powód; ) Wlaśnie, jazda pasem dla motocykli jest faaaajna ;) Dokładnie tak. To tylko stan jak być powinno. Ale przeciez nie musi ;) x Ale jedwabiście! Pozdrow Kurta Cobein'a! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  Jagna
Maryys, mialam cie juz odpuscic w prawdziwej historji, ale lubie cie coraz bardziej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Jagna
Pomimo trzech (tak, trzech) sniadych bahorow nigdy nie zapomnialas o Malo stanowczym, a wlasciwie nie wybaczylas mu ze taki byl.. alez twoje zycie byloby prostsze gdyby on byl bardziej stanowczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Jagna
Pomimo ze malo stanowczy, gdy zamykal oczy, czasami widywal Marysie. Tanczyla w pszenicy ktora miala kolor jej wlosow, a jej modre oczy rozmywaly sie z kolorem habrow, a jej swierze usta byly koloru macie... byl dobrym mezem dla Mirabeli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koloru makow!!! Cholerny moj angielski poprawiacz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×