Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak wygląda i kim jest z zawodu mało stanowczy. Wpisujcie swoje propozycje.

Polecane posty

Gość Maryyyś
Być może. Ale nie ładniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryyyś
Mustanga tak. W Internetach oczywiście ; ) Owszem ładny, ale preferuje nieco inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryyyś
Czy dla mnie ta "blondi"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdarza pisze się przez r z. Nauczta się pisać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryyyś
Chciałbyś! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale sobie z dziubków jecie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryyyś
18:14 Mowisz i masz. Widzisz, jak łatwo Ci zrobić przyjemność ; )) 18:16 coz... to jego topik. Trza znać swoje miejsce w szeregu ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mało_stanowczy
„ms, szczerze? twojej wypowiedzi tez nie potrafie usmiech.gif” x MS, cossmosschwartz to kolor autek z Bawarii:) Wróciłem, czyli demony były nieaktywne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
„coz... to jego topik” x Nic podobnego. To topik o mnie, więc bez skrupułów go przejąłem. Zresztą autorka nie zasługiwała nawet na miano konkurencji. Ot, służba przyszła, zrobiła swoje i wróciła na zmywak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćczarna
To w końcu jaki zawód wykonuje Stanowczy? Czy coś ustalono?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ustalenia trwają. Swoją drogą gdybym miał chociaż połowę tej całej roboty wykonywać to mie wiem kiedy bym siedział na Kafe :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
omg jakim trzeba być żałosnym no life'm by zakładać tematy o sobie samym i odpowiadać w nim. Ty koleś serio jesteś smutny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj położył się spać o 5 rano a od dziewiątej już nadawał. Facet ma coś nie bardzo z głową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisz jak trzeba być żałosnym, żeby w tym uczestniczyć. O Ciebie chodzi. Wyjaśniam, bo z trybieniem u Ciebie słabo, przynajmniej dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
„od dziewiątej już nadawał” x Naprawdę sądzisz, że to jedyny temat na Kafe? Zaktualizuj informacje, dzieciaku. Niby gdzie byłem przez 4 godziny? Weź się ogarnij:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryyyś
Nalisalam tylko "schwarz", bez cosmos :) mogłam zwyczajnie "black" (sympatyzowanie ze "złym Niemcem" jest moja nieszkodliwa spolecznie manifa polityczna; podobnie jak non -stop przyrządzanie kaczki na kolacie ;)) BTW cosmos-schwarz to piekny lakier. Z tymi karinowymi i chabrowymi drobinkami... mmm.. .. ;) x MS: Mustang? Tylko czerwony, ale wtedy pomarańczowe tipsy... no nie... nie, nie ;) x ZS, suchary lubi MS (było o "niezdecydowanej babie u lekarza i "oj tam oj tam"- to prosze MS (za oddanie Marysi tepemu dewiowemu ;)))) especially4you - na Twój grunt pod lotnisko: pytanie z milionerów za milion: 'Uporzdkuj chronologicznie, w jakiej kolejności rdza chrupie ople: a) doly drzwi b) podluznice c) nadkola d) progi ;))) x "Jemy z dziubkow"? Nie wiem kto komu, ale powinno być "pijemy". Pozostanę przy szkle. Dobrej nocy! :) Wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytanie z milionerów uznałem za żart, ale po chwili zacząłem kminić:D x Czy dobrze zgaduję, że wiem jakiej marki masz samochód?;) x Miłego wieczoru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×