Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak wygląda i kim jest z zawodu mało stanowczy. Wpisujcie swoje propozycje.

Polecane posty

Gość gość
To ja opowiem półprawde: a później chłopak się obudził i poczul, że trzyma rękę w jakimś płynie... Ależ tak! Obudził się z ręka w nocniku! Dzieciaki w kuchni krzyczały, domagając się jedzenia, a on nieborak sam na sam przyglądał się sobie w lustrze podziwiając ... No właśnie, co podziwiał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podziwiał twarz zmieniona, bo właśnie przyszedł listonosz, który rachunki za prąd, gaz, wodę, powietrze, ziemię przyniósł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No, jeszcze tylko za telefon nie przyniósł i chłopak myślą ta podbudowany wewnętrznie dziarsko wkroczył do kuchni. A w kuchni widok był jak po pożodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepiej będzie tak: x Podziwiał twarz zmieniona, bo właśnie przyszedł listonosz, Przyniósł rachunki za ziemię, gaz, wodę, ubezpieczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Telefon tylko w gratisie Chłop myśli „należy mi się” Do kuchni wkroczył wesoło Rozejrzał się tam wkoło A w kuchni na podłodze Obraz jak po pożodze. x Nie mów że jesteś głupszy ode mnie i nie potrafisz dalej pociągnąć wierszem. Taki challege.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryyyś
5:00 ;)))) Ne, ne, ne MS. To też mój (nie mój) wizerunek i Marysi wlasnie będziesz żałował (w kazdym sensie) do wieczka swojej urny! ;)) Bo ona już taka jest, nieodzalowana ;)) Byłam Twoja pierwsza miłością! ;)) PS: pozdrów Mirabelke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
„Byłam Twoja pierwsza miłością! oczko.gif PS: pozdrów Mirabelke oczko.gif” x No nie wiem czy byś chciała być moją pierwszą miłością, misiałabyś strasznie tęsknić za jednym z trojga dzieci kolejarza z 1,75 hektara w Rabce;) Mirabelka u fryzjera, więc nawet nie wiem czy jest blondynką, brunetką, rudzielcem, czy jakimś bardziej niekonwencjonalnym modelem kobiety;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość empatyczny do kwadratu
mam dla ciebie propozycje nicka zastepczego ms: wielce_niezlomny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jak wygląda i kim jest z zawodu mało stanowczy. Wpisujcie swoje propozycje" Stanowczy wyglada jak mlody David Hasselhoff,Szczery jak Macgyver ,a razem tworza druzyne A..:D Ja tak sobie ich wyobrazam ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teppic   No1
35 lat, 103kg, zawód informatyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiek 37 lat Przystojny inteligentny humanista ;) Żona, dwójka dzieci. Dorabia na kafe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A i wyglad: szczuply wysoki brunet o piwnych oczach z delikatnym zarostem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZS, Długowłosa?:) Tylko ten Hassellhof, no weź, cały rok popylać w kąpielówkach po plaży razem z MacGyverem w vanie GMC?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
„mialbys jeszcze Pamele biegajaca po plazy” x Pierwszy model niezależnych poduszek powietrznych z własnym napędem?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ZS lepiej dąs :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rycerz_Apokalipsy ;) 11:34 MS, no nie mogłabym tesknic, gdyż to ja Tobie zrobiłam kuku (w tej akurat biografii) i mam z tępym, przystojnym dewizowym 2 potomkow ;) Marysia mogła być 7-ma córką mlynarza zza Buga z tylko 0,5 ha.... Jagne trzeba spytac. Nie moglabym tesknic! -Twoja Śliwka późniejsza, oczy by mi wydrapala ;))) Ale gdyby coś Marysi w życiu nie wyszlo to juz wiadomo, kogo winić ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mało_stanowczy
Oj ZS, nie dąsaj się, kociaku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
„Marysia mogła być 7-ma córką mlynarza zza Buga z tylko 0,5 ha” x Ale zawsze to zagranica...;) Przez chwilę zastanawiałem się co to ta „śliwka”:D Jagna ustala zasady, ja tam nie wiem co wymyśli. BTW, czy kobieta, która często lata samolotem to... latawica?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×