Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak wygląda i kim jest z zawodu mało stanowczy. Wpisujcie swoje propozycje.

Polecane posty

„To dlaczego zabraniasz mi zadawać pytania? Oops tylko jedno było, ty egoisto tysmiech.gif No i przypominam, że to publiczne forum i kazdy tu moze pisac co chcesmiech.gif x Cicho tam!:D Zadałaś jedno pytanie i wystarczy:D A ja przypominam, że to tylko sugestia twórców, ze mną tego nie konsultowano:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Jagna
Co sie czepiacie ortigrafi? Moj telefon nie poprawia polskiego:-) no i dobrze, nie musi. A swoja droga to fajnie ze z lotniska na koncu swiata moge powymyslac na Malo stanowczego, i dostac zjebke za bledy!!! Malo stanowczy- czy przeszloby ci to do glowy 25 lat temu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niczego nie muszę uzasadniac. Tak sądzę a jaka jest prawda mnie nie interesuje. Dla mnie możesz być nawet żulem. W każdym razie facet który spędza tu właściwie cały dzień raczej nie jest aktywny pod wieloma względami bo zwyczajnie nie miałby na to czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawdę Jagna:)Ale sprawdź. Ja bym tak zrobił:) To w końcu ile mam lat i co z tymi dziećmi i pracą, bo znowu doopa zbita:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stanowczy zasadniczo stanowi zagadkę na miarę tajemnic XXI wieku :-) tzn. mało pisze jeszcze mniej mówi i nie kopuluje generalnie nigdy mimo że ma potencjalnych żon do wyboru ale żadna nie chwyta go za nic bo brak uroku mu jej ma dostęp ale nie korzysta chyba ze ma poczebę to wtedy i owszem ale zawsze to regulaminowo reguluję bo ma zasady i się wywiązuje uwazam ja ze to godny następca na dawcę nasienia bo mu się worek niedługo zapełni a po co tak ? ;-) mogę ci pożyczyć dużą reklamufkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co cicho:P? Jedno, ale bez odpowiedzi:D Mieszkasz w Japonii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stanowczy zasadniczo stanowi zagadkę na miarę tajemnic XXI wieku :-) tzn. mało pisze jeszcze mniej mówi i nie kopuluje generalnie nigdy mimo że ma potencjalnych żon do wyboru ale żadna nie chwyta go za nic bo brak uroku mu jej ma dostęp ale nie korzysta chyba ze ma poczebę to wtedy i owszem ale zawsze to regulaminowo reguluję bo ma zasady i się wywiązuje uwazam ja ze to godny następca na dawcę nasienia bo mu się worek niedługo zapełni a po co tak ? ;-) mogę ci pożyczyć dużą reklamufkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz "poczebe" :D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3:30 - oczywiście, że nie musisz. Nawet gdyby bardzo Cię interesowało jaki jest stan faktyczny to i tak się nie dowiesz. Zaciekawiło mnie jak wymyśliłaś tak szczegółowy opis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale co ja znowu takiego wymyśliłam? Przecież to że tu siedzisz 24/7 to jest fakt więc chyba nietrudno domyślić się że raczej nie jesteś facetem aktywnym życiowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
„Malo stanowczy- czy przeszloby ci to do glowy 25 lat temu??” x Jagna, myślę że obydwoje jesteśmy zmęczeni, ale proszę Cię, chciałabyś w tak prosty sposób zawęzić obszar poszukiwań?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ech...ja liczyłem że jednak zdradzisz a tu - zawód po całości -umrę w maju nie znając nic o tobie jest mi smutno a miałem nadzzieję na przyszłość zabezpieczoną ehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
„Co cichojezyk.gif ? Jedno, ale bez odpowiedzismiech.gif Mieszkasz w Japonii?” x Cicho to cicho:D Była mowa o pytaniu, nie odpowiedziach:D Skąd taki pomysł? x Zazwyczaj na tym bym poprzestał, ale jestem zmęczony, poza tym doceniam uważność, a jeszcze bardziej chęć i zaangażowanie. W związku z tym odpowien - Nie. Sprawdziłem tylko, która jest w Tokyo. Gratuluję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
„Ale co ja znowu takiego wymyśliłam? Przecież to że tu siedzisz 24/7 to jest fakt„ x Skoro tak twierdzisz to na pewno tak jest. Tym bardziej, że bez mrugnięcia okiem posądzany jestem o co najmniej kulka nicków, ale nikt jeszcze nie pomyślał o odwrotnej sytuacji...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tobie się chyba wydaje że każdy nie ma nic do roboty tylko myśli o tobie. Weź zluzuj gumę. Nie masz dystansu żadnego do siebie. Zaprzeczysz że ciągle tu piszesz? Nie sądzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Jagna
Mi tam wszystko jedno ile masz lat. po prostu tak mysle ze jestes w moim wieku:-) o tej porze siedzisz na kefe, to raczej nie mieszkasz w Polsce (ale klawiaturke masz polska - fajnie). Wlasnie probowalam znalezs wode gazowana. Kurde, wszystko jest a wody gazowanej za hooja. Tez masz z tym problem (tzn z woda gazowana)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po to pytalam by dostac odpowiedz:P Czy to jasne:D? No i takiej pokretnej sie doczekalam:D To nie czujność:DChyba juz wiem gdzie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izumi z Meiji
MS musiałeś chyba odrzucic zaloty jakiejs kafeterianki albo nie zauwazyles, ze na Ciebie leci dlatego teraz chce Cie ośmieszyć ;) Wzgardzona kobieta to najgorszy wróg ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryyyś
Próby zdemaskowania życia osobistego MS zaczynają mnie bawić chyba rownie mocno jak samego bohatera ;)) Ciekawe czy przy 14 topiku będzie miał 24 lata i 25 letnie dzieci ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
G****o prawda. Najgorszy wróg to kobieta ponizona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Izumi nie dorabiaj do tego ideologii:D ja pamietam jak kiedys pisal i to nie byl jakis kafe podrywacz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Jagna
Nie ma co dalej wydziwiac, trzeba obnazyc Malo stanowczego. MS urodzil sie w Rabce jako trzecie dziecko kolejaza posiadajacego gospodarswo. Do szkoly mial pod gorke i zawsze wiatr w oczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Jagna
Dlugo byl chudzina bez kolegow, ale uczyl sie dobrze wiec w klasie tolerowali go bo dawal sciagac. Technikum tez skonczyl, ale o tym nie ma sie co rozpisywac.. na studiach (a jak ze, polibuda w Stolicy) wyrosl na troszke pryszczatego, ale w sumie przystojnego (dlugowloseg..) chlopca o nieco garbatym nosie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty Jagna:P Nie zaburzaj mi jego wyglądu:O, Bo ja zawsze mialam go za mego przystojniaka:D. Poleciałas z tym nosem:O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Probowal podrywac dziewczyny wygrywajac na gitarze “ze jest taki samotny, i ze slucha wierszy Stachury”.... I udalo sie!!! Poznal cod- dziewcze.. dlugie blad wlosy opadaly jej do piet, w siedmiu puklach. Blekitne jej oczy przypominaly MS morskie oko.. dziewcze mialo na imie Marysia (Maryys, to dla Ciebie:-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
„Tobie się chyba wydaje że każdy nie ma nic do roboty tylko myśli o tobie” x Na tym topiku? Jestem tego pewien. Nawet Ciebie Tu przywiało. xxx „Weź zluzuj gumę. Nie masz dystansu żadnego do siebie Zaprzeczysz że ciągle tu piszesz? Nie sądzę” x Rozumiesz znaczenie słów, których używasz? Nie sądzę. Ja nie mam dystansu?:) A po czym wnosisz? Po pianie hejterów, który mają sraczkę i zakładają o mnie tematy, tak? A może po mojej obecności na tych tematach? Albo po tym, że żadnego z tych tematów nie usunięto? Nie przeraża Cię, że jakiś koleś nie śpi, nie je, przez 24 godziny na dobę jest aktywny od dobrych kilku miesięcy? Zastanowiło Cię to? Jestem pewien, że nie. Miłego dnia, ściśnij gumę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcialabyś:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
„Tez masz z tym problem (tzn z woda gazowana)?” x Piję tylko niegazowaną:) Na początku może trochę trudno się przestawić, ale bez większych problemów, natomiast później życie staje się prostsze. Nawet kranówa jest dobra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Jagna
Miala byc milosc do grobowej deski, ale skonczylo sie na trzecim roku, bo Marysia poznala moze troszke ciemnawego, ale dewizowego kochasia, ktory kupowal jej gumy w peweksie.. coz bylo robic, MS sie nie zalamal, obcia wlosy, odlozyl gitare do kata I z tej rozpaczy przylozyl sie jeszcze wiecej do nauki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×