Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak stracić 10 kg do sierpnia

Polecane posty

Gość gość
Można tylko trzeba chcieć.Ja wzięłam się ostro do pracy ćwiczenia dieta plus tabletki Slimunox.Kilka tygodni i moja nadwaga zniknęła jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra186
Najważniejsza jest dieta oraz cwiczenia, poza tym można stosować balsam czy serum wyszczuplające. Ja lubię serię 4d scalpel od eveline, bardzo dobry produkt i niedrogi, znalazłam go w Rossmannie. Zdecydowałam, że go przetestuję, używałam sumiennie 4 tygodnie i widzę efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie powinno się zacząć od swojego zwykłego menu, jeść to co się jadło - ale stopniowo wprowadzać drobne zmiany. Zamiast porcji lodów - koktajl owocowo warzywny. Zamiast białego chleba - razowy. Zamiast szklanki coli - herbata miętowa z sokiem malinowym. Zamiast kotleta z mięsa - warzywny, komunikacja miejsca - spacer czy rower. Nie ma sensu do zmuszania się do czegoś bardzo dużego. Bezcelowe jest ustalanie ile posiłków dziennie powinno się jeść i o której. Róbcie to co robiliście - ale stopniowo. Sama dobrze wiem, że chciałoby sie widzieć efekty już po pierwszych dniach, ale niestety tak nie jest, dlatego dodatkowo polecam Sibutraminę, która prócz redukcji apetytu ogranicza także wchłanianie węglowodanów, a w połączeniu ze zbilansowaną dietą i regularną aktywnością fizyczną przyśpiesza spalanie tkanki tłuszczowej. Jeśli masz jakiekolwiek pytania czy chciałabyś dowiedzieć się czegoś więcej to skontaktuj się z Martą, ja od niej zamawiałam i jest wszystko w jak najlepszym porządku, kom 792 631 684. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosowanie sibutraminy powoduje wzrost ryzyka wystąpienia zawałów serca oraz udarów, zwłaszcza u osób ze schorzeniami układu krążenia. Do innych działań niepożądanych sibutraminy należą: wzrost ciśnienia tętniczego krwi, przyśpieszone bicie serca, bezsenność, niepokój, wahania nastroju, u osób z zaburzeniami psychicznymi mogą wystąpić myśli samobójcze, obniżenie progu drgawkowego i wzrost ryzyka wystąpienia napadów padaczkowych, uderzenia gorąca, potliwość, nudności, biegunki, zaburzenia widzenia, parestezje, uczucie suchości w ustach, ryzyko uzależnienia od sibutraminy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do sierpnia masz szansę stracić te zbędne kilogramy ale musisz zakupić suplement diety http://nplink.net/keL8JJhc I pić dużo wody mineralnej.Pozdrawiam i życzę powodzenia w odchudzaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszeszie debilskie reklamy i "pseudo"dietetyczki.Wystarczy wpisac w google i poczytac o bezpiecznymodchudzaniu.Nawet Dieta Ewy Dabrowskiej nie jest bezpieczna dla osob zazywajacych leki,oraz tych ,ktore maja problemy z psychika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odchudzanie nie jest prostą sprawą , ważne, żeby znaleźć sobie dobrą motywację. Jak na przykład wyjście bez skrępowania na basen lub plażę. Polecam ogólną zmianę stylu życia - więcej aktywności - spacery, rower, siłownia. Co do diety, najlepiej unikać fast foodów, słonych przekąsek i innego śmiecio jedzenia. Zobaczysz szybko efekty trzymając się produktów zdrowszych i zbilansowanej diety.Warto także zastanowić się nad sumplementacją czy środkami przyspieszającymi redukcję wagi. Z mojej strony mogę polecić Biphasic Slim który zwiększa tempo przemiany materii, powoduje ubytek masy ciała, zmniejsza ilość przyswajanych kalorii oraz odczuwalnie ogranicza uczucie głodu. Jeśli masz jakiekolwiek pytania czy chciałabyś dowiedzieć się czegoś więcej to skontaktuj sie z Kasią, ja od niej zamawiałam i jest wszystko w jak najlepszym porządku, kom 739 202 359. Trzymam za Ciebie kciuki, najważniejsze to się nie poddawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi się że kluczem do zrzucenia wagi jest przede wszystkim zmiana diety i walka ze złymi nawykami.Dwa miesiące to wystarczająco dużo czasu aby nauczyć się jeść od nowa.Jeżeli każdy odchudzający się zmieni podejście do tego co je jak je to z pewnością uda mu się schudnąć. Dodatkowo polecam Sibutraminę, która prócz redukcji apetytu ogranicza także wchłanianie węglowodanów, a w połączeniu ze zbilansowaną dietą i regularną aktywnością fizyczną przyśpiesza spalanie tkanki tłuszczowej. Jeśli masz jakiekolwiek pytania czy chciałabyś dowiedzieć się czegoś więcej to skontaktuj sie z Dominiką, ja od niej zamawiałam i jest wszystko w jak najlepszym porządku, kom 732 845 431. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdradzę wam jak to u mnie wyglądało. Mianowicie każda moja dieta w 100% nie miała sensu, tj. kiedy przechodziłam na dietę traciłam kilogramy i w ciągu miesiąca one wracały. Więc sięgnęłam po ostateczność - tabletki. Kupiłam na ogłaszamy24 Biphasic Slim, bo o nim dziewczyny pisały najbardziej pozytywnie. Pierwszy tydzień 2kg mniej, po 6 tygodniach 10 kg! Do dnia dzisiejszego waga jest cały czas utrzymana. Nie wiem jak to działa, ale działa. Wróciłam do ciuchów przed ciąży, a myślałam, że nigdy nie będzie to możliwe. Jeśli macie jakiekolwiek pytania czy chcecie dowiedzieć się czegoś więcej to skontaktujcie sie z Gosią, to od niej zamawiałam i było wszystko w jak najlepszym porządku, kom 733 405 371. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Joanna T
Ja od pierwszego sierpnia, stosując Foreverslim straciłam juz 6 kilogrsmów. Dla mnie to wielki sukces

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Alina B
Mi w odchudzaniu bardzo pomogło zastosowanie Foreverslim. Dla mnie to numer jeden jeżeli chodzi o środki wspomagające odchudzanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi się że kluczem do zrzucenia wagi jest przede wszystkim zmiana diety i walka ze złymi nawykami.Dwa miesiące to wystarczająco dużo czasu aby nauczyć się jeść od nowa.Jeżeli każdy odchudzający się zmieni podejście do tego co je jak je to z pewnością uda mu się schudnąć. Dodatkowo polecam Sibutraminę, która prócz redukcji apetytu ogranicza także wchłanianie węglowodanów, a w połączeniu ze zbilansowaną dietą i regularną aktywnością fizyczną przyśpiesza spalanie tkanki tłuszczowej. Jeśli masz jakiekolwiek pytania czy chciałabyś dowiedzieć się czegoś więcej to skontaktuj sie z Dominiką, ja od niej zamawiałam i jest wszystko w jak najlepszym porządku, kom 732 845 431. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczyścić organizm i od razu waga będzie Wam lepiej szła, a oczyścić możecie domowymi sposobami opisanymi na fivren.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie wybór padł na Biphasic Slim. Zdecydowanie najlepszy wybór z dostępnych na rynku suplementów na odchudzanie. Szybko pohamował łaknienie, zwiększył moją przemianę materii, dał dużego kopa energii sprawiając jednocześnie ubytek kilogramów. Efekty same przyszły, ostatecznie 10 kg bez żadnych skutków ubocznych czy efektu jojo itd. Jeśli masz jakiekolwiek pytania czy chciałabyś dowiedzieć się czegoś więcej to pisz czy dzwoń do Dominiki, kom 732 845 431. Z mojej strony szczerze polecam. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek7

Ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DarekMarek

Ja już 6kg mniej 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwaKa

No mało czasu zostło 2 miesiące do schudnięcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DominikaL.A

Jak się odchudzałam mój rekord to 5kg miesiecznie więc się da.  Nie wróciłam do starej wagi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaskaa

Powiem ci, że będzie trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ui78

Ju ken du it ! Dasz radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TomaszMae

Najważniejsze nie podjadać i omijać grille 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra Zalewsla

Dużo ruchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DoloresAlv

No malutko czasu już do sierpnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Divra

Ja już po odchudzanku 12kg mniej !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dareku6

Jak zawsze za pozno biorę się za odchudzanie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 15.05.2018 o 13:19, Gość gość napisał:

Mam w sierpniu dużą imprezę, na którą muszę wrócić do mojej starej wagi, żeby zmieścić się w kieckę. U mnie nie wchodzą w grę żadne głodówki - już próbowałam i wiem, jak to na mnie wpływało. Mogę wprowadzić ograniczenia w diecie. Chętnie zacznę ćwiczyć. Możecie mi opisać, jak wy się za to zabrałyście? Założeniem jest utrata 10 kg przez 2,5 miesiąca, czyli bez wielkiego ciśnienia.

Ja schudłam jakoś tyle w miesiąc, ale robiłam sobie głodówkę, jedyne co jadłam to raz dziennie zupe warzywną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

a i jescze 2 razy w tygodniu jakiś owoc, bo nie wytrzymałabym bez czegoś słodkiego XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yem77

Udało się? Mi nie kolejny rok w plecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fionqa

Adipex RS - Honorata - 578554347

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaliskaFziewoka

sripex nie adipex nic nie dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×