Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czyny nie plany

Poznam kobiete gotową na ślub i rodzine w przed końcem czerwca

Polecane posty

Gość czyny nie plany
a która by chciała zacząć od seksu z zawiązanymi oczyma na pierwszym spotkaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewypały to GWARANCJA
gość wczoraj I one potem się dziwią że są same i samotne, a tu pytania jak do rekrutacji do rządowych służb specjalnych na obstawe Prezydenta, ty weź się babo puknij w łeb, masz psychoze i to zdrową i NIGDY, powtarzam NIGDY nie będziesz w żadnym związku a już na pewno nie w udanym w żadnym stopniu, bo twoje podejście do sprawy jest jak kupowanie auta w salonie i wybieranie opcji, podchodzisz do związku nie sercem ale przedmiotowo. Ja ide z rana pobiegać a ty dalej miętol kota i nie zapomnij o winie na weekend, bo do seriali kilka butelek będziesz potrzebowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze, to ja- Panna, która sie pierwsza zgłosiła. Czas płynie, ślub miał być do końca czerwca a Ty jakoś kiepsko i niespiesznie do tematu podchodzisz :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Autorze, to ja- Panna, która sie pierwsza zgłosiła. Czas płynie, ślub miał być do końca czerwca a Ty jakoś kiepsko i niespiesznie do tematu podchodzisz usmiech.gif Pozdrawiam. x on sam nie wie czego chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - tu na Kafe większość facetów nie wie czego chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cale zycie wybrzydzal, a w wieku 46 l obudzil sie z palcem w nocniku i desperacko szuka kobiety, a jak sie pojawia chetne, a nawet dwie to zaczyna krecic i zmywa sie. Typowe dla wspolczesnych facetow, niedojrzali i nie wiedza czego chca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyny nie plany
Weźcie już przestańcie, to dla żartu i dla jaj miało być. Kto na cafe szukałby ekspresowej żony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyny nie plany
Kryzys rodziny. Już prawie żadna kobieta nie potrafi wychować chłopca na prawdziwego mężczyznę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyny nie plany oryginał
do mojego klona "czyny nie plany" , fajnie że myślimy na tej samej fali bo wygląda jakby to pisał jeden gość a pisze 2-3 haha, ake trudno to zauważyć. *Do panny pierwszej, data dalej jest aktualna tylko brak zdecydowanej która nie analizuje i nie pyta 1500 pytań jakby misje w kosmos robiła. Ślub będzie na plaży przy zachodzie słońca, wielkie przygotowania nie potrzebne, nawet buty nie potrzebne. Bilety lotnicze można i dzień wcześniej wykupić. Dalej czekam na ZDECYDOWANĄ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem że temat to żart, ale z mojego doświadczenia życiowego nie taki głupi. Kolejny związek mi się rozpada i następny zaryzykuję jak autor, bo motyle szybko odlatują i różowe okulary znikają, ta fantastyczna kobieta po ślubie staje się zupełnie kimś innym. Więc tak naprawdę jeśli wygląd nam pasuje możemy brać ślub po miesiącu znajomości, takie same prawdopodobieństwo rozpadu jak u par które kilka lat były ze sobą przed ślubem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyny nie plany
Ależ jesteś zasadniczy. Ty tak na poważnie?Coś Ty obmyślił? Co będzie jak się zakochasz? Szukasz bardziej Marty czy Magdaleny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyny nie plany oryginał
czyny nie plany dziś klonie, imie kobiety mojego życia jest tak naprawde nie istotne, bardziej jej serce mnie interesuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyny nie plany
Martusia do kuchni:) Magdalena do łóżka:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyny nie plany
Ile Ty masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyny nie plany dziś Ile Ty masz lat? > do kogo to pytanie ma być, bo z klonowaniem zaczyna być tu brak logiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyny nie plany
Do mego pierwowzoru. Może być do każdego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyny nie plany
Wysiadam, to już moja stacja metra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale seksualne używanie przed ślubem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbliskoTorunia
A czy można by troche to przełożyć? O kilka miesięcy? Bo jestem w separacji, trochę jestem od Ciebie starsza. Co najważniejsze, mieszkam blisko Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyny nie plany
gość dziś Ale seksualne używanie przed ślubem? > przed, w trakcie, i po też, jak normalni zdrowi ludzie powinni, chyba że masz jakieś blokady do odblokowania to też damy rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćbliskoTorunia dziś czemu w seperacji i ile ma to trwać niby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyny nie plany oryginał dziś - Autorze, ja przecież zadałam nawet więcej niż 5 pytań ale wydaje mi się, że nie byłeś mną zainteresowany :P Pojawiły się tu w międzyczasie inne Panny więc cierpliwie stoję w kącie i czekam aż sobie o mnie przypomnisz :) Pozdrawiam :) P.S. Temat fajny i jak widzę -rozwojowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapomniałam dopisać 17.52, że to wciąż JA- Panna Pierwsza :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbliskoTorunia
Dlatego, że próbowałam ratować związek. Nigdy nie poddaję się od razu . Nie wyszło, czas to zakończyć. Rozwód to przynajmniej kilka miesięcy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyny nie plany
Wątpisz w moją wrodzoną inteligencję? Nieładnie Pierwsza Panno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panna nieudacznica i stary kawaler. Pasujecie do siebie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyny nie plany
Że tez się chce Wam za mąż wychodzić. Nie dość macie chłopów? Seksmisję raz jeszcze obejrzyjcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyny nie plany
Czy pasujemy to się jeszcze okażą podczas wyjazdu i ..hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
P.S. Temat fajny i jak widzę -rozwojowy usmiech.gif x jaki rozwojowy? mial odpowiadac na pytania a tego nie zrobil tylko pierd/oli o du/pie maryni nudzi sie kolesiowi i bajki wypisuje w necie a nie szuka na powaznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do powyżej. To już ustaliliśmy. Też mi odkrycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×