Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czyny nie plany

Poznam kobiete gotową na ślub i rodzine w przed końcem czerwca

Polecane posty

Gość czyny nie plany klon
gość wczoraj czyny nie plany oryginał dziś czyny nie plany dziś na piaszczystą i bezludną, może meksyk lub wenezuela x Ty lepiej najpierw odpowiedz 1. ile masz lat 2. z iloma spales 3. jakie masz defekty urody 4. jakie odchyly w psychice 5. i co mozez dac kobiecie Zgłoś 1. 146, wyglądam na mniej 2. spałem z każdą 3. defekty twarzy, umysłu, uzębienia i oczywiście stóp, syndrom wilkołaka 4. takie na które jeszcze nie ma nazwy ani badań naukowych, cwiartkuje i robie zupe 5. co dać...... pytanie ciągle zadawane, jak w piosence daj daj daj.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzień codzienny
gość wczoraj podobnie jest w normalnym życiu, realia są tz. zwyczajne ale fantazje ponoszą wiele kobiet i doprowadza to do konfliktów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wartyś zachodu, Autorze. Nawet, gdyby temat nie był głupim żartem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzień codzienny dziś - fantazje ponoszą wiele kobiet i doprowadza to do konfliktów XXX Fantazje to ponoszą ale mężczyzn :P Chore głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyny nie plany klon dziś 1. 46, wyglądam na mniej 2. spałem z każdą 3. defekty twarzy, umysłu, uzębienia i oczywiście stóp, syndrom wilkołaka 4. takie na które jeszcze nie ma nazwy ani badań naukowych, cwiartkuje i robie zupe 5. co dać...... pytanie ciągle zadawane, jak w piosence daj daj daj....... XXXX Dla mnie to brzmi obiecująco. Biorę "w ciemno" :):):) Pozdrawiam. Desperatka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Endriu, ja chce do Kazimierza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Endriu śpi po piątkowym wieczornym piwie z kolegami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
świnia by sie nie połasiła na takiego pasozyta🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie wartyś zachodu, Autorze. Nawet, gdyby temat nie był głupim żartem. Zgłoś Taka "mundra" a dalej singielka, bidulka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyny nie plany klon
gość dziś no więc gdzie się spotykamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pusty kubek
gość dziś świnia by sie nie połasiła na takiego pasozytalapka.gif > pasożyty to najczęściej jesteście wy baby, ale ślepy nie widzi co przed nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a na pewno pasozytem zawsze jest kazdy facet tylko czeka zeby sie ustawic i miec wszystko za darmo po slubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gość dziś Nie wartyś zachodu, Autorze. Nawet, gdyby temat nie był głupim żartem. Zgłoś Taka "mundra" a dalej singielka, bidulka x dlaczego bidulka ?, dlaczego faceci zakladaja ze swiat wokolo nich sie kreci i kazda kobieta musi miec faceta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bidulki te mezatki
wiecej jest nieszczesliwych mezatek niz singielek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bidulki mężatki szukają pocieszycieli hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez im wspolczuje, dlatego lepiej nie byc mezatka i trzymac sie od fecetow z dala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja bym chciała zostać mężatką ale szczęśliwą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyny nie plany 2018.05.17 i to cię skreśla momentalnie.Osoba konkretna, a nie jakiś fircyk w zalotach, enigmatyczny Janusz flirtu i pitolenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś ja będę jaki chcesz tylko chce dużo bzykania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - nie o to chodzi byś udawał, że jesteś- dla samego bzykania tylko żebyś był naprawdę taki, jakiego pragnę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś a ty dalej c***jem zupę mieszasz biedny cwelu bez pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś wątpię żebym się wstrzelił idealnie w Twoje wyobrażenia zachowań faceta, czytać w myślach nie potrafię, lepiej mnie powiedzieć nauczyć raz pisałem z dziewczyną co zaproponowała układ Pan i suka by zrobić ze mnie bad boya do seksu więc jakoś można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - pisałam żartobliwie bo nie interesują mnie takie układy o jakich napisałeś. Ale szukaj, szukaj... :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś To ona mi zaproponowała bo jestem zbyt nieśmiały grzeczny. To wy lubicie bad boyi. Mi obojętne czy spytam czy rozkaze ale u was w głowie to wszystko jest ważne :/ to nie chcesz męża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - chcę męża :) ale jakoś nie wzbudzasz mojego zaufania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś No to fajnie oceniasz 30 l prawiczka który nigdy nie skrzywdził kobiety. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - a skąd ja mogę wiedzieć kim Ty naprawdę jesteś? Internet to tak naprawdę jedna wielka ściema :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bidulki te mezatki dziś wiecej jest nieszczesliwych mezatek niz singielek Zgłoś Bzdury, bo WSZYSTKIE singielki są nieszczęśliwe, tylko okłamują same siebie bo miały niewypały i się poddały, teraz każdy facet jest be a im "dobrze samym"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychoza ci doskwiera
gość dziś a na pewno pasozytem zawsze jest kazdy facet tylko czeka zeby sie ustawic i miec wszystko za darmo po slubie >>> ty jakaś durna? CO niby ma facet za DARMO po ślubie? Nawet aby dostać doopy musi jakoś zapłacić. Chyba baby mają za darmo wszystko po ślubie, po to biorą śluby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×