Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czyny nie plany

Poznam kobiete gotową na ślub i rodzine w przed końcem czerwca

Polecane posty

Gość gość
A już jedną desperatka pali się do wyjazdu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyny nie plany
A tam. Stara się. Robi co może. We dwóch raźniej. napisz na jaka plażę byś te panny zabrał. Tez jestem ciekaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gość dziś wolni faceci to dopiero sa popaprani 00 taa, raczej szczęśliwcy i nie są bankrutami przez was baby x o taa jasne, to na c***j siedza dniami i nocami na cafe i zakladaja tematy i szukajaj bab? to wasze szczescie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stara się? Desperacja zalatuje na kilometr!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyny nie plany
To dużo lepsze niż byle jakie, z byle z kim ruszanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A już jedną desperatka pali się do wyjazdu... X-X-X Wcale się znów tak nie palę:P ! Wyjazd zaproponował powyżej sam Autor (albo jego klon- tzw. "podszyw"). Teraz wiem, że jest ich tu DWÓCH ale stawiam na ORYGINAŁ :) bo podróbek nie lubię :) Pierwsza Panna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś przecietny Polaczek do niczego Zgłoś tak, bo lepszy bezrobotny murzyn na zapomogach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabrzmiało prawie jak pierwsza dama. Dam Ci radę, nie bądź taka chętna. Szybko Cię oleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyny nie plany
Podróba z UE. Też nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyny nie plany oryginał
czyny nie plany dziś na piaszczystą i bezludną, może meksyk lub wenezuela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś baby są tylko do roohania po to mają te dziurki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
patrzcie, szczesliwcy siedza na cafe i dogryzaja kobietom, jakby innego zycia nie mieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brzydale i prawiki :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyny nie plany oryginał dziś czyny nie plany dziś na piaszczystą i bezludną, może meksyk lub wenezuela x Ty lepiej najpierw odpowiedz 1. ile masz lat 2. z iloma spales 3. jakie masz defekty urody 4. jakie odchyly w psychice 5. i co mozez dac kobiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyny nie plany
Do Wenezueli bym nie ryzykował. Niespokojnie, bieda. No może jakąś zagorzałą komunistkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ty możesz dac z siebie desperatko? Dziurę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja szukam meza. Tylko mam warunek - musi byc normalny, przystojny, bez zobowiazan i porzadny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbliskoTorunia
Kuba , ponoć warto :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyny nie plany oryginał dziś - jeśli już- to ja wolę Meksyk :) czyny nie plany dziś Podróba z UE. Też nie? XXX Też nie. Jeśli piszę, że podróbek nie lubię to chyba jasno się wyraziłam?:) A tak poważnie- załóż sobie gościu własny autorski temat bo nie lubię sytuacji gdy ktoś wbija się klinem na "cudze podwórko".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyny nie plany
Proszę panie ja już odpowiedziałem. czyny nie plany dziś na piaszczystą i bezludną, może meksyk lub wenezuela x Ty lepiej najpierw odpowiedz 1. ile masz lat 2. z iloma spales 3. jakie masz defekty urody 4. jakie odchyly w psychice 5. i co mozez dac kobiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćbliskoTorunia dziś - nie warto. Ja nie byłam ale było kilku moich znajomych. PP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyny nie plany
Gospodarz nie wygania. To nie... ogródek. xxxxxxxx gość dziś czyny nie plany oryginał dziś - jeśli już- to ja wolę Meksyk usmiech.gif czyny nie plany dziś Podróba z UE. Też nie? XXX Też nie. Jeśli piszę, że podróbek nie lubię to chyba jasno się wyraziłam?usmiech.gif A tak poważnie- załóż sobie gościu własny autorski temat bo nie lubię sytuacji gdy ktoś wbija się klinem na "cudze podwórko".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbliskoTorunia
PP, dziękuję. Tak naprawdę to chciałabym jechać do Rio. Nie ze względu na karnawał, jestem zakochana w tamtejszych krajobrazach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyny nie plany dziś Gospodarz nie wygania. To nie... ogródek. XXX No skoro Gospodarz nie wygania- to nie będę się tu szarogęsiła :) PP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyny nie plany
Noo dobra spadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćbliskoTorunia dziś - wiesz, trochę świata widziałam i powiem Ci, że czasem w marzeniach chciałoby się zobaczyć jakiś kraj lub część świata- "widoki i krajobrazy" jak piszesz a potem gdy faktycznie się to widzi- jest rozczarowanie a co najmniej niedosyt. PP. Kuby faktycznie nie polecam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbliskoTorunia
Może więc lepiej, gdy czasem zostają marzeniami :-) W moim przypadku to nie takie trudne. Najpierw spełniam marzenia innych , swoje niekoniecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćbliskoTorunia dziś - pięknie napisałaś :) Ze mną jest tak samo chociaż stwierdziłam, że spełniając marzenia innych i niewiele myśląc o sobie wiele straciłam. W życiu trzeba być trochę egoistką- W ROZSĄDNYCH GRANICACH oczywiście. Pozdrawiam :) Pierwsza Panna. P.S. Coś nam się tu kawalerowie do wzięcia ulotnili- więc i ja się ulatniam:) bo obowiązki wzywają. Pozdrawiam wszystkich i mam nadzieję - do usłyszenia tutaj. Pierwsza Panna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbliskoTorunia
Mądre słowa Pierwsza Panno. Pozdrawiam również:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×