Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czyny nie plany

Poznam kobiete gotową na ślub i rodzine w przed końcem czerwca

Polecane posty

Gość gość
Panna nie zapomnij zabrać kota na wyjazd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćbliskoTorunia dziś jakie powody rozpadku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyny nie plany dziś Że tez się chce Wam za mąż wychodzić. Nie dość macie chłopów? x Tak, mamy was dosc, bo nie dajecie szczescia kobietom tylko je wykorzystujecie i ranicie, ale facet jest do przynoszenia pieniedzy, bo do niczego innego sie nie nadaje i nie jest nam potrzebny poza tym do niczego noooo moze jeszcze zakupy by przyniosl, drzewo porabal itp, a z tym "chcemy slubu" to bez przesady, kobiety doskonale sobie radza same w zyciu i nie maja parcia i chcicy na sex tak jak faceci i tak jak facetom sie wydaje, moga zyc bez niego i bez faceta, a to ze faceci mysla juz co innego to wasz problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chroniczne bóle głowy, brak seksu, a jak już to jakiś taki nijaki, miękki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś czyny nie plany dziś Że tez się chce Wam za mąż wychodzić. Nie dość macie chłopów? x Tak, mamy was dosc, bo nie dajecie szczescia kobietom tylko je wykorzystujecie i ranicie, ale facet jest do przynoszenia pieniedzy, bo do niczego innego sie nie nadaje i nie jest nam potrzebny poza tym do niczego noooo moze jeszcze zakupy by przyniosl, drzewo porabal itp, a z tym "chcemy slubu" to bez przesady, kobiety doskonale sobie radza same w zyciu i nie maja parcia i chcicy na sex tak jak faceci i tak jak facetom sie wydaje, moga zyc bez niego i bez faceta, a to ze faceci mysla juz co innego to wasz problem. Niestety nie wszystkie tak myślą. Szkoda, nie byłoby ślubów i rozwodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można zadać 5 pytań tak? To ja poproszę: 1. Ślub kościelny czy cywilny będzie? 2. Wierzysz w Boga? 3. Ulubiona książka? 4. Wielkość penisa? Coś o mnie: spontaniczna z Krakowa, 32 l., 167/57, lubię psy i włoską kuchnię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co kobiecie po 46 letnim zuzytym trepie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyny nie plany
46 lat to ma podszyw, Oryginał wiekiem się nie pochwalił przecież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyny nie plany
Też bym laseczkę wyrwał tylko się wstydzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzainteresowana
1. w ilu zwiazkach byles? 2. ile lasek wyroochales? 3. jakie korzysci bedzie miala z ciebie kobieta? 4. dlaczego takiego starego faceta mialaby jeszcze jakas chciec? 5. jak bardzo jestes brzydki? jakie masz defekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyny nie plany dziś 46 lat to ma podszyw, Oryginał wiekiem się nie pochwalił przecież. x to po c****j zakladasz temat skoro nie odpowiadasz na pytania?? dorosnij dzieciaku🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbliskoTorunia
Dopadł go jakiś kryzys, pogubił się. Proponowałam terapię, uznał,że takowej nie potrzebuje. Ma problem z komunikacją. Więcej pisać nie chce na temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś też szukam żony 1. Obojętne nawet oba. 2. W miłośc. 3. Pussy Portraits by Frannie Adams. 4. Około 13 dl i obwód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćbliskoTorunia dziś Dopadł go jakiś kryzys, pogubił się. Proponowałam terapię, uznał,że takowej nie potrzebuje. Ma problem z komunikacją. Więcej pisać nie chce na temat. x Typowe u facetow, z reguly nie wiedza co chca, bez wzgledu na wiek i cale zycie gubia sie w tym co mowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbliskoTorunia
Szkoda tylko ponad 20 wspólnych lat . Ale na szczęście zycue się jeszcze nie kończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze, nigdy nie wątpiłam w Twoją inteligencję (mówiąc poważnie- temat naprawdę fajny!). Czy zauważyłeś, że ktoś tu powyżej napisał nawet, że pasujemy do siebie?:) A co do tego WYJAZDU- "hmmm" to może być dopiero jak dobrze się poznamy i zaufam Ci. Pierwsza Panna :) P.S. Kota ze sobą nie zabiorę bo go nie mam ale faktycznie bardzo lubię:) Rozważam kupno kota bo faktycznie z facetami mi nie wychodzi a jak będzie KOT to zawsze będzie się do kogo przytulić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyny nie plany
Co mi szkodzi odpowiedzieć jak na spowiedzi. gośćzainteresowana dziś 1. w ilu zwiazkach byles? seksownym jednym 2. ile lasek wyroochales? jedną 3. jakie korzysci bedzie miala z ciebie kobieta? znikome, wieczorami pomarudzę trochę 4. dlaczego takiego starego faceta mialaby jeszcze jakas chciec? nie narzucam się , jak nie chce to nie 5. jak bardzo jestes brzydki? raczej niebrzydki jakie masz defekty? te największe to - zbyt mało asertywny, a zarazem zbyt niezależny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wychodzi Ci, bo coś z Tobą nie tak panienko. To proste, normalne kobiety mają mężów, narzeczonych. Te popaprane są same, jak Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzainteresowana
czyny nie plany dziś To mi wystarczy. Juz nie jestem zainteresowana kims, z kogo nie bede miec zadnego pozytku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyny nie plany
Dlaczego autor tematu nie pisze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś to wy kobiety traktujecie facetów jak skarbonki i sługów, a wy nawet do roohania się nie nadajecie księżniczki, tylko wymagań i zachcianek w hooj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wolni faceci to dopiero sa popaprani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo się zabawil, to nie jest jego pierwszy temat tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze, nigdy nie wątpiłam w Twoją inteligencję (mówiąc poważnie- temat naprawdę fajny!). Czy zauważyłeś, że ktoś tu powyżej napisał nawet, że pasujemy do siebie?:) A co do tego WYJAZDU- "hmmm" to może być dopiero jak dobrze się poznamy i zaufam Ci. Pierwsza Panna :) P.S. Kota ze sobą nie zabiorę bo go nie mam ale faktycznie bardzo lubię:) Rozważam kupno kota bo faktycznie z facetami mi nie wychodzi a jak będzie KOT to zawsze będzie się do kogo przytulić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyny nie plany
Masz ode mnie w prezencie odkurzacz. Może się przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gość dziś to wy kobiety traktujecie facetów jak skarbonki i sługów, a wy nawet do roohania się nie nadajecie księżniczki, tylko wymagań i zachcianek w hooj x a faceci do czego sie nadaja? i dlaczego maja wobec kobiet wymagan w hooj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecietny Polaczek do niczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyny nie plany oryginał
czyny nie plany dziś Dlaczego autor tematu nie pisze? Zgłoś Po co ma pisać jak klon robi to za niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to wy kobiety traktujecie facetów jak skarbonki i sługów, a wy nawet do roohania się nie nadajecie księżniczki, tylko wymagań i zachcianek w hooj x znajdz sobie faceta, niech cie dobrze w doopeczke wyroocha to bedziesz mniej sfrustrowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś wolni faceci to dopiero sa popaprani 00 taa, raczej szczęśliwcy i nie są bankrutami przez was baby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×