Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czyny nie plany

Poznam kobiete gotową na ślub i rodzine w przed końcem czerwca

Polecane posty

Gość czyny nie plany

bez owijania w bawełne, poznam kobiete niepalącą gotową na poważny krok w życiu, bo życie jest krótkie i trzeba żyć a nie myśleć latami i miesiącami, a więc która gotowa? Możesz zadać tylko 5 ( pięć ) pytań, nie 1500.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zanim się zdecyduję na tak szybki krok- zadam 5 pytań: 1. W jakim jesteś wieku (czy jesteś gotowy na ślub ze starszą ale bez zobowiązań?). 2. Czy jesteś poważnym i odpowiedzialnym facetem, z którym mogłabym zaryzykować swoją przyszłość? 3. Skąd jesteś i czy byłbyś gotowy na przeprowadzkę do mnie ? (dobry zawód i warunki mieszkaniowe) 4. Jaki masz pomysł na siebie? (praca zawodowa, zajęcie jako źródło zarobkowania?) 5. Jakie są Twoje życiowe priorytety i oczekiwania od przyszłej żony? Oczekuję konkretnych odpowiedzi i mam nadzieję, że ten topik to nie żart lub akt desperacji z Twojej strony bo ja na "plaster na rany" raczej się nie nadaję. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Póki co- traktujeęTwój wątek Autorze jako żart i ewentualne zaproszenie do inteligentnej dyskusji na poziomie. Pozdrawiam :) 17.28.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No co z tym Panem gotowym do szybkiego ożenku? Czyzby zabrakło odwagi ??? :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyny nie plany
Odp. 1. 46l. Tak, w granicach przyzwoitości. 2. Tak uważam. 3. Mieszkam nieopodal Toruniu. Biorę pod uwagę taką możliwość. 4. Pracuję, bardziej dlatego że lubię, niż muszę. 5. Powinna sie mi podobać. Inteligentna. Szczera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyny nie plany
i co? panna się ulotniła? pewnie boi się brać konkretne kroki naprzód w życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyny nie plany
To nic zaczekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ulotniłam się :) Dzięki za odpowiedzi choć po męsku są lakoniczne :). Jednego nie zrozumiałam: "Ad.4. Pracuję, bardziej dlatego że lubię, niż muszę" - a co to za książę, który lubi a nie musi pracować ?:) Ad.1- tę różnicę wieku w granicach przyzwoitości- co mam przez to rozumieć i jaka to jest granica? Pytania ode mnie: czy jesteś przystojny? Masz jakieś zobowiązania?- dzieci? No i PODSTAWOWE PYTANIE: skąd taki pośpiech z tym ślubem? :) Jakaś desperacja, chęć udowodnienia komuś czegoś czegoś? Niestety muszę się ulotnić bo obowiązki czekają ale zajrzę tu na pewno :) Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autor się ulotnił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem gotowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na ślub?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze i nawet na slub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyny nie plany
gość dziś miało być tylko 5 pytań ale widze że jak to kobieta straciłaś rachube i zadajesz 6, 7, 8 i dalej..... a czemu szybko ślub? A czemu nie? Czekać chcesz na specyficzny układ gwiazd i planet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i taki fajny temat sie urwal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyny nie plany wczoraj skoro tempo ślubu ekspresowe to nie chcę kupować "kota w worku". A swoje późniejsze pytania uzupełnię o jeszcze jedno: a jakie szanowny Kawaler skrywa jeszcze "mroczne tajemnice"? Skoro nacisk na szybki ślub- wolałabym o tym wiedzieć wcześniej. W pewnym wieku każdy z was skrywa coś "za uszami" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyny nie plany
gość dziś No i taki fajny temat sie urwal Zgłoś Urwała go panna która potrzebuje mieć idealne wszystko jakby to był lot w kosmos a nie związek. Podejrzliwa, nieufna, szukająca haczyka, nie wiem jak kobiety mogą wiecznie żyć w takim stanie, to musi być okropne. Ona nie potrafi się zakochać i po prostu żyć, bo wszystko musi analizować na 1000 kierunków zamiast po prostu coś robić aby iść do przodu z życiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyny nie plany
gość dziś widze że nie jesteś typem wolnej przygodnej duszy, ja tam moge brać "kocice w worku" i zobaczyć co będzie, nieraz po prostu trzeba skok na głęboką wode aby nauczyć się pływać, ty wolisz palce u nóg najpierw umoczyć itp. za dużo myslisz a za mało robisz, a życie naprawde jest bardzo proste, potrzebny tylko akt wiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jaki kredyt masz do spłacenia i chciałbyś kogoś, kto ci w spłatach pomoże? Jednego takiego miałam, z wyglądu super, niestety zadłużony wszędzie, gdzie tylko się dało. Nawet jakieś niespłacone mandaty za jazdę pociągiem bez biletu przychodziły.Całe szczęście, że to już przeszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyny nie plany
gość dziś o moje kredyty ( jeśli bym je miał ) nie musisz się martwić ani ich spłacać, ale jeśli to ma być związek i chcesz żyć ponad stan i brać kredyty to twoja sprawa, ale do uzgodnienia jeśli to ma być dla nas obojga/rodzinne i jeśli będziesz zarabiać to też się do spłat powinnaś dokładać, choć osobiście nie lubie życia ponad stan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyny nie plany
przed ślubem obowiązkowe wyciągi obojga z BIK oraz badania medyczne czy obie strony zdrowe i bez syfów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
desperat :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgrywus!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to moje pytania: 1. ile miales partnerek? (w tym zona i dzieci - czy posiadasz) 2. czym sie zajmujesz na co dzien ? (zawod, zrodla dochodu, hobby, pasje, co robisz w wolnym czasie) 3. jakie sa twoje wady i zalety? (wymien min po 4) 4. jak wygladasz ? (dokladny opis poprosze - wzrost, waga, siwizna, zakola, defekty w wygladzie, tatuaze itd) 5. jakie sa twoje oczekiwania wobec kobiety ? (konkrety) Jesli twoje odpowiedzi beda lakoniczne, zdawkowe j.w., malo konkretne i niewyczerpujace nie bede kontynuowac. Jesli nie zalozyles tematu dla jaj (a to duze prawdopodobienstwo) powinno ci zalezec na rozwinieciu tematu, ale to juz sama stwierdze jak jest po twojej odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem czy go Ty, zanim odpowiem, chciałbym wiedzieć coś o Tobie, np. co w sobie lubisz? czego nie znosisz? co chcesz, powinnaś zmienić? czy masz potrzebę być dobrą żoną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - a to do kogo pytanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyny nie plany
Nie wiem czy to Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyny nie plany
Do Ciebie i potencjalnych kandydatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie takie gierki nie interesuja, jak nie jestes konkretny to nie mamy o czym rozmawiac. Miales odpowiedziec na pytanie, a migasz sie, wiec darujmy sobie ten temat i nie tracmy swojego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyny nie plany
.. a symetria? niczemu nie służy? Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piertol sie przygloopie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×