Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Po co mi facet?

Polecane posty

Gość gość
Bo jestem beznadziejna. Jezeli Jeżeli nawet facet który nie spełnia moich wymagań tak mi mówi to co powie kolejny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejny Ci powie, że jesteś piękną i najbardziej z******tą kobieta na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś myslisz tak, bo jestes z beznadziejnym facetem, ktory nie daje ci szczescia tylko ciagnie na dno. Zerwij z nim, odetchnij, z czasem moze kogos poznasz. Bycie na sile z kims toksycznym, kto zaniza twoja samoocene nie jest dobrym wyborem w zyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie zrozumiałam to, że tego faceta w moim życiu nie powinno być wcale. Bycie samemu nie jest fajne, ale już lepsze bycie samemu , niż z kims kto nie spełnia moich wymagań do tego jeszcze mnie wykorzystuje na każdym froncie i mówi jaka ja jestem z******ta. Nic ze mną nie rozmawia , wiecznie tylko on i jego życie i sprawy ważne, a ja nie. ALe on ani mnie nie adoruje , ani nie dba o mnie ani nic. Tylko kase ciagnie przymila i klei się wiecznie do mnie , stroi fochy jak baba i zachowuje się jakby był nie wiadomo kim. A prawda jest , że jest patologią jeszcze mnie zdradził z jakimś pasztetem miesiąc temu! A za to, że go nie kocham to rozeszło się to po kościach i potem załagadzał sytuacje jakby mi na nim zależało. Nigdy wobec jego beznadziejnych zachowań nie byłam konskwętna , że jak coś spartolił to było zero kontaktu, ale ja sie chyba tego nigdy nie nauczyłam, że jak facet przegina pałe to on powinien latać , a nie ja . To chyba efekt tego, że boje się nie wiem cos stracić. ALe co ja tracę w tym przypadku jakiegoś niedojrzałego barana!!!?!?! Przez niego straciłam przyjaciółkę , która nie mogła znieść tego, że wyszłam na prostą z innymi sprawami a spotykam się z takim dnem... :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sie boje byc z facetem bo sie boje seksu, ciazy wiec nikogo nie mam i nie szukam. Jest to pewnie do leczenia ale watpie by psyvholog pomogl rozmowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość subtelnieee
Zawsze się bałaś seksu? Ile masz lat,może z czasem strach minie. A ja bym bardzo chciała być z kimś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedys sie tak nie balam, potem poczytalam o szkodliwosci hormonow na zdrowie. Dzieci nie chce nigdy, prezerwatywy sa niepewne i faceci ich nie lubia, poza tym ... trzeba im robic ciagle laske. Ja sie do tego nie nadaje. Stad nie szukam. Ale podobaja mi sie, lubia rozmawiac z facetami. Rzadko co prawda sie zakochuje, zawsze w tych co mnie nie chca... ale dalej ten seks bo jak cos bedzie nie tak to zdradzi... mam 33 lata. Juz wiem zeumre taka nietknieta i bez zwiazku ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochasz dalej boorka ? to zastrzel jego kaplice i dziadki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weź se po to żeby go w*****ac i szybciej do grobu wpedzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo boorek albo zaden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14.55 Ale jak się zakochasz to sama będziesz seksu pragnęła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko z boorkiem. trzymam pisie na wodzach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytania do tej takiej
gość wczoraj I mam 31lat. Nie mam ani psa ani kota. Nie oglądam seriali w weekend i nie opjam tego stanu winem. Dziś jest noc muzeów ale nie idę bo po co. Na imprezę też nie. Zgłoś To po co wogóle żyć? pracować? jeść? srać? najlepiej od razu do trumny się położyć, no bo co innego zostało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość logika przemawia
gość wczoraj moze miec kompleksy, moze bac sie odrzucenia, moze ktos ja zranil, roznie bywa, ze wybiera sie samotna droge zycia Zgłoś NIKT nie wybiera samotnego życia tylko jest do niego ZMUSZONY z braku wyboru z powodu czynników zewnętrznych różnego typu. Jakby bycie samotnym było naturalne to życie na tej planecie by zanikneło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błędna logika
gość wczoraj Ok powiem bez ogródek..... > powiem prosto, trafiasz na NIEODPOWIEDNICH osobników, gdzie i w jaki sposób oni cie wybierają/podrywają, bo ewidentnie jest to złe miejsce w twoim przypadku, a ty ich raczej nie podrywasz więc nie wybierasz ich tylko oni ciebie i jeśli odpowiedni sam do ciebie nie podbije to ty tego do niego nie zrobisz, więc tu główny błąd w logice, narzekać na tych którzy podbijają ( z jakiegoś powodu ) ale okazują się szambem, ale też sama nie wybierać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ciebie dupsko boli? Każdy ma wolną wolę. Jeden chce harem a drugi udaje ascete. I nad czym tu się spuszczac? Własną dupa zająć się a nie k****.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2 do tango
gość wczoraj Ja też jestem sama. Długo. >>> jest niestety bardzo źle, izolacja, ucieczka, przykre, szkoda bo twój męski odpowiednik też w podobnej sytuacji cie szuka i też nie może znaleźć i są 2 nieszczęśliwe osoby a nie jedna, niszczysz nie tylko własne życie ale też czyjeś inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenek po zawodówce
gość wczoraj Bo jestem beznadziejna. Jezeli Jeżeli nawet facet który nie spełnia moich wymagań tak mi mówi to co powie kolejny? Zgłoś kolejny może uważać że dla niego jesteś najpiękniejsza i chodzącym ideałem, pomimo wad które masz lub myślisz że masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychika kobieca jest prosta
gość dziś jako facet uważam że trzymasz się tego co znasz, nawet jak to patologia i dno, bo nie znasz nic innego i boisz się że lepsze to niż nic, ale tym samym blokujesz szanse na zmiane swojego życia i na ponanie kogoś kto będzie cie szanował tak jak na to zasługujesz. Przykre że kobiety sobie to robią i to SAME. Chcesz zmienić swoje życie to zacznij podejmować twarde decyzje i je wykonywać, bo bezczynność to jedynie obecny stan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie lego
gość dziś Ja sie boje byc z facetem bo sie boje seksu, ciazy wiec nikogo nie mam i nie szukam. Jest to pewnie do leczenia ale watpie by psyvholog pomogl rozmowa. > nie ma nic złego z seksem ani z ciążą, tylko to musi być z odpowiednią osobą, co nie zawsze się dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiatry i deszcze
subtelnieee dziś Zawsze się bałaś seksu? Ile masz lat,może z czasem strach minie. A ja bym bardzo chciała być z kimś. Zgłoś Mam wolnego kumpla, nie jest ideałem ale to dobry chłop, pracuje, nie pije, spokojny. Kwestia czy jesteś gotowa na zmiany w życiu, może bardzo drastyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość subtelnieee
Co oznacza,że nie jest ideałem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość subtelnieee
drastyczne zmiany-zabrzmiało groźnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srasz i pierdzisz to norma
subtelnieee dziś Co oznacza,że nie jest ideałem? > oznacza że jesteś NORMALNA i jesteś człowiekiem z wadami, nie boginią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luke perry 90210
subtelnieee dziś drastyczne zmiany-zabrzmiało groźniejezyk.gif Zgłoś nie groźnie tylko stanowczo, inaczej du'pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
e no musi byc ladny chlop, pasztetow nie chce, to juz lepiej byc samej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a po co mi facet
po nic, mi niepotrzebny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość subtelnieee
Wiem,że każdy ma wady. A jakie on ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grubas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten miś koala
gość dziś Grubas? Zgłoś więcej ciała do kochania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×