Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zona z innym

Polecane posty

Gość gość

Wczoraj moja zona kochala sie z innym a mial byc trójkąt a wyszlo ze siedzialem w drugim pokoju i sluchalem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chociaż ruszałeś skórką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj tak podniecilo mnie to bardzo tez tak ktos mial ze zona wolala innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pogada ktos ze mns o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nawet nie patrzyłeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na początku tak ale potem nie dalem rady ;( a mielismy ja we dwoch brac ale nie udzwignalem tego a zona nie chciala przestawac nawet nie zauwazyla jak wyszedlem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W którym momencie wyszłeś przyznaję trochę to dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak zaczal ja posuwac a ona zaczela stekac widzilalem wtedy ze jej lepiej niz ze mna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepiej bo ? wiekszego mial ? mocniej robil to ? co zona mowila po ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba normalne że tak przeżywała, czy to był jej pierwszy stosunek z innym facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiekszego mial i bardziej go czula i mocniej ja posuwal z reszta bylo widacbjak wygladala jak skonczyli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to az tak duzo mial wiekszego ? co mowila juz po ? przyznala wprost ze bylo jej lepiej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak :( powiedziała ze tak to jeszce nogdy nie byla w*******a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skąd go wzięła? nie mialeś wpływu na to z kim chcesz uprawiac trójkąt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie o szukaliśmy wspólnie pana do trójkąta znalezlismy starszego myslalem ze o starszego.noe bede zazdrosny spodobal m sie ale.nie wiedzilem jaki ma sprzet injaki jest w.lozku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś to facet wdupiles jak dzik w sosne :) skoro juz zona wprost powiedziala ze jeszcze nigdy nie byla tak wyj****a :) ciezko masz teraz :) nie dosc ze koles starszy to jeszcze z wiekszym k*****m , zona juz mowila ze chce z nim znowu ? Ale nie lam sie tez to przechodzilem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rysia1205
Sorry ale skoro się zgodziles na trójkąt i już po fakcie dokonanym to masz przewalone. Zgodziles się ja podziwiam takie związki bo sama bym nie wyraziła zgody żeby mój mąż szukał inną babę nigdy bym mu tego nie wybaczyla. A skoro twoja żona była zadowolona i zrobiła to bez żadnych zahamowań to sam sobie odpowiedz ile dla niej znaczysz i wasz związek. Rada dla Ciebie kup sobie flaszkę wypij ja rozplacz się i albo wybaczysz albo odejdź. Bo np jak Ty sobie znajdziesz szybki numerek to i tak to nic nie pomoże A związek twój będzie teraz oparty na wypominianiu i braku szacunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spodobal m sie ale.nie wiedzilem jaki ma sprzet injaki jest w.lozku x trzeba było go wypróbować a nie uciekać :classic_cool: żona przecież zadowolona była, tobie tez by pewnie dogodził :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W seksie jak w życiu nie zawsze wychodzi jak się chce. Moja żona kiedyś na koniec imprezy taką dostała chcicę,że zabrała się za kolegę,który jeszcze został, ale nie sprostał zadaniu nie stanął mu ale przynajmniej widział nagą moją żonę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spojrz kolego na to z innej strony czy nie zaprosiłeś kolegi po to aby Twojej żonie było dobrze jak nigdy ? Piszesz,że było jej nawet bardzo dobrze , a w tym właśnie o to chodzi aby kobieta przeżyła coś niesamowitego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popatrz na to z innej strony. Rozumiem, że chciałeś tego. Nie miej do niej pretensji tylko przeproś, że spękałeś. To co zrobiła jest naturalne, ciebie już zna. Moja żona zawsze odpływa i zapomina w tym czasie o mnie. I zawsze potem wygląda jak len po młóceniu. O to chodzi. Ja, pełen zazdrości, niepewności i z rogami dostaję ją potem. Jest cudowna, pożądam ją taką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Wczoraj moja zona kochala sie z innym a mial byc trójkąt a wyszlo ze siedzialem w drugim pokoju i sluchalemsmutas.gif Zazdroszczę ci, to niesamowite przeżycie. Kiedyś to zrozumiesz. Choć może się to wydać dziwne nas takie chwile bardzo zbliżyły do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W jakim jesteście wieku? Ile lat małżeństwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Problem jest w tym ze dalem zone ****** staremu facetowi i okazalo sie ze jest lepszy odemnie pomimo wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To się zdarza, moją rżnie jakiś jej kolega z pracy, nie znam go ale sama powiedziała że jest po 50.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 14.53 a żona ile ma lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chłopie żona twoja była zadowolona i w tym o to chodzi, a ty dajesz jej możliwość przeżycia przyjemności z innym, a później masz dąsy. Zastanów się, czego chcesz. Twoja żona ma prawo do dobrego seksu i jak jej pozwalasz na taki seks to przyjmij to z honorem. Nie zwracała na ciebie uwagi, bo była zajęta z innym i powinieneś to zrozumieć. W twoim przypadku lepiej jak pozwolisz jej na seks z innym bez twojej obecności. Czego oczy nie widzą sercu nie żal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do autora masz big problem , twoja zona teraz czesciej bedzie z nim chciala , a sex z toba stanie sie dla niej przykrym obowiazkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorry autor ale matoł jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×